Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

16 lut 2011, 09:38

Właściwie to już mówiłam mężowi by był w pogotowiu ze szpitalną torbą bo ja na kontrol jadę autobusem może mnie sobie tam zostawią
Całkiem możliwe, może nawet podadzą coś na rozkręcenie skurczy jakby były już na tyle silne :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-16, 08:42 ]
Mnie bolą potwornie plecy i biodra i skurcze mam, ale nieregularne.
No proszę, czyli to chyba jednak Ty i @gniecha rozpakujecie się pod koniec tego weekendu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No nic, nie jesteśmy słoniami, więc i ja dwa lata nie będę chodzić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 lut 2011, 09:45

No proszę, czyli to chyba jednak Ty i @gniecha rozpakujecie się pod koniec tego weekendu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jakoś nie czuję tego :-) hehehehe, ale nie miałabym nic przeciwko ;-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

16 lut 2011, 10:04

A ja dzisiaj miałam noc bezskurczową :ico_noniewiem: Organizm robi sobie ze mną co chce he he jeszcze b@siu wszystko możliwe .Dzisiaj już miałam skurcze ,ale nie notuję bo słabsze niż wczoraj więc luzik .Mąż wczoraj się modlił by się nie zaczęło bo był strajk ogólny komunikacji miejskiej i korki na maxa mówił ,że zanim do szpitala by mnie zawiózł to ryzykowalibyśmy poród w aucie he he (nowe doświadczenie mąz by miał w życiu ha ha) Nie mogę się jutra doczekać wtedy wszystkiego się dowiem .Jak się okaże ,że te skurcze dla picu były to mnie chyba szlag jasny trafi (ale chyba coś musiało się zmienić skoro takie regularne były co?) Zobaczymy jak dzisiaj

[ Dodano: 2011-02-16, 09:08 ]
Aha pinko jak skurcze porodowe nospa by hamowała to nikomu by nie było potrzebne znieczulenie zewnątrzoponowe haha za dobrze by było .Jak Ci przeszło to znaczy ,że to jeszcze nie te właściwe ,ale nie wykluczone ,że zmiany w szyjce i rozwarciu zachodzą .

Dowiedziałam się ,że w pierwszej ciąży najpierw skraca się szyjka potem rozwarcie się robi
przy drugiej szyjka skraca się w tym samym momencie co robi się rozwarcie temu pród drugi często jest szybszy .

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 lut 2011, 10:54

(ale chyba coś musiało się zmienić skoro takie regularne były co?) Zobaczymy jak dzisiaj
trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie ;-)
Aha pinko jak skurcze porodowe nospa by hamowała to nikomu by nie było potrzebne znieczulenie zewnątrzoponowe
też prawda :-D hehehehe

Ja mam wizytę dopiero w środę za tydzień, bo moja lekarka jest teraz na urlopie i jej nie ma :-( A przydałaby mi się wizyta, żeby się dowiedzieć czy coś z szyjką się zmienia, bo nie wiem czy się cieszyć z tych skurczy czy nie :ico_noniewiem:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

16 lut 2011, 11:12

żeby się dowiedzieć czy coś z szyjką się zmienia, bo nie wiem czy się cieszyć z tych skurczy czy nie :ico_noniewiem:
No i teraz wiesz co ja czuję :-D

[ Dodano: 2011-02-16, 10:14 ]
Wczoraj mojemu coś się pokiełbasiło i mówi mi ,że sroda jest a ja juz taka szczęsliwa bo w czwartek na wizytę do gina patrzę w kalendarz i mu mówię ,że jutro jest środa dopiero małpo jedna a on do mnie czemu się złoszczę ?On nie rozumie he he ,że ja juz się z wizyty cieszyłam
:-D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

16 lut 2011, 11:55

Wczoraj mojemu coś się pokiełbasiło i mówi mi ,że sroda jest a ja juz taka szczęsliwa bo w czwartek na wizytę do gina patrzę w kalendarz i mu mówię ,że jutro jest środa dopiero małpo jedna a on do mnie czemu się złoszczę ?On nie rozumie he he ,że ja juz się z wizyty cieszyłam
faceci nie łapią o co chodzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

16 lut 2011, 12:23

a ja na wizytę dzisiaj idę :ico_brawa_01: ciekawe czy coś mi wywrózy :ico_oczko:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

16 lut 2011, 14:32

a ja na wizytę dzisiaj idę ciekawe czy coś mi wywrózy
to trzymam kciuki :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

16 lut 2011, 14:39

a ja na wizytę dzisiaj idę
Przychodż i opowiadaj nam tu ze szczegółami może nas łapią skurcze a to Ty urodzisz ha ha ha :-D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

16 lut 2011, 14:54

Przychodż i opowiadaj nam tu ze szczegółami może nas łapią skurcze a to Ty urodzisz ha ha ha
Teraz to każda się martwi żeby nie zostać na końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My już wróciliśmy znad morza, ślicznie dzisiaj, ale wiało że hoho, no i pierwszy raz takie wielkie fale widziałam :ico_brawa_01: byliśmy też na lodzikach z polewą toffi :-D mniammmm
Teraz czekamy sobie na Oliwkę , Babcia już jajo znosi, bo dzisiaj na 6h poszła :-D
Buziolki w brzucholki i dla dzidziuśków po tej stronie brzuszków :-D
Piszcie jak tam po wizytach, my mamy w piątek :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość