veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Brzuszek w 3 trymestrze - chwalcie sie !

27 wrz 2017, 11:22

Jestem tego samego dnia, sama miałam ciążę zagrożoną i w tamtym czasie nawet niewiele co wstawałam, bo zalecano mi leżenie. Gdybym miała dostęp do takiego domowego ktg na pewno byłabym mniej zestresowana i maleństwo tym samym też. Zdradzisz jak można coś takiego zdobyć? Gdzie pytać?

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Brzuszek w 3 trymestrze - chwalcie sie !

28 wrz 2017, 16:06

Niestety jak ja byłam w ciąży jedyna opcją zrobienia KTG to było uproszenie o nie lekarza i oczywiście można było jedynie w szpitalu. Trzeba było wystać swoje i niestety mąż nie mógł być przy tym podczas badania. Takie domowe KTG to fajna opcja ale czy to sie kupuje?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Brzuszek w 3 trymestrze - chwalcie sie !

28 wrz 2017, 23:17

Ja korzystałam w drugiej ciąży. Pierwszy mój poród był sporo po terminie i za drugim razem spodziewałam się tego samego, a że z dzieckiem juz nie było tak łatwo co chwilę latać po lekarzach i szpitalach, to wolałam właśnie wypożyczyć sprzęt do domu. VeryAnka, skąd jest siostra? Mogę Ci polecić firmę z Krakowa, ale oni chyba na cała Polskę wysyłają, więc nie ma problemu. Jak coś to podam namiary ;)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Brzuszek w 3 trymestrze - chwalcie sie !

29 wrz 2017, 22:28

Podaj, podaj, na pewno się przyda. Ale jedno mnie nurtuje, na jakiej zasadzie się przesyła te wyniki z ktg do położnej?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Brzuszek w 3 trymestrze - chwalcie sie !

30 wrz 2017, 17:25

Zapis sam się automatycznie do nich wysyła, położna sprawdzi i odeśle na maila. Gdyby miała jakiekolwiek wątpliwości to zadzwoni do Ciebie.
Tu masz infolinię: 12 376-31-34 (działa w poniedziałki, środy i piątki, godziny 13-15) I tutaj jeszcze ewentualnie jest formularz kontaktowy: https://imed24.pl/zdalna-opieka-medyczna/zdalna-opieka-poloznicza

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Brzuszek w 3 trymestrze - chwalcie sie !

30 wrz 2017, 23:31

Dzięki za namiar. Nawet podsunę znajomym dziewczynom w ciąży. Każda mama chciałaby móc słuchać serduszka częściej, niż tylko raz na jakiś czas w gabinecie... To piękne chwile przecież! <3

Linda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2017, 10:59

Re: Brzuszek w 3 trymestrze - chwalcie sie !

06 paź 2017, 12:15

Jestem tego samego dnia, sama miałam ciążę zagrożoną i w tamtym czasie nawet niewiele co wstawałam, bo zalecano mi leżenie. Gdybym miała dostęp do takiego domowego ktg na pewno byłabym mniej zestresowana i maleństwo tym samym też. Zdradzisz jak można coś takiego zdobyć? Gdzie pytać?
Przyjaciółka wypożyczyła to urządzenie z firmy comarch. Przyszło kurierem. Przesyłka jest wliczona w koszt wypożyczenia.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Brzuszek w 3 trymestrze - chwalcie sie !

15 paź 2017, 18:55

Tak, właśnie tam załatwiłyśmy i już ma. Niesamowite to jest, już pomijając takie oczywistości jak troska o maleństwo... móc być razem i słuchać jego serduszka. :)

Linda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2017, 10:59

Re: Brzuszek w 3 trymestrze - chwalcie sie !

20 paź 2017, 08:20

Jak tam? Totalny spokój :) Nie ma to jak być pod stałą opieką. Zajrzeć do brzuszka co robi maluszek:)

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Brzuszek w 3 trymestrze - chwalcie sie !

24 paź 2017, 14:32

Tak, to domowe ktg to spoko sprawa, wszystkiego można się dowiedzieć na infolinii, koleżanka sobie teraz zamówiła, fajnie że można takie wydarzenie przeżywać z rodziną, jak ona zrobiła to badanie przy mamie to jej mama sie popłakała, bo to jednak coś wyjątkowego, pierwszy wnuk :) wydarzene dla całej rodziny

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], KylieTab i 1 gość