fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 lip 2007, 16:07

gosia taki mam fotelik
http://www.recaro-polska.pl/index.php?g ... at=1&id=18

ale moze dla tomka juz mozesz kupic taki bez szelek,ten jest od 9 do 36kg.popatrz poczytaj i na pewno cos fajnego wybierzesz.

Ilonka ja tez sie zastanawialam zeby konrada na troche do zlobka poslac do dzieci i zeby zaczal juz angielski sobie przyswajac.ile u was kosztuja dwie godzinki?mam kolo siebie pod nosem ponoc dobry zlobek tylko musze sie tam wybrac i popytac.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

04 lip 2007, 16:25

hey!!!
Madziorka jak przeczytalam,ze chlusnelo czyms i dalej widzialam wody plodowe to juz myslalam,ze to u Ciebie sie porod zaczyna,a tu taki numer tylko,ze za oknem :-D mam nadzieje,ze humor Ci sie poprawi,a moze tak na zakupy?? :ico_oczko:
Ela ja mam ten zlobek doslownie 3 minuty ode mnie kolo szpitala,pracuje tam nasza dobra znajoma,a godzina kosztuje tylko 3,5 funta..wedlug mnie to bardzo malutko..musze sie tylko tam wybrac i wypytac jej co i jak :-D mozna siedziec na poczatku z maluszkiem i zobaczyc jaka bedzie reakcja,a pozniej gdyby cos sie dzialo to dzwonie,ze masz przyjsc albo Ty mozesz zadzwonic i sie zorientowac jak wyglada sytuacja.

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

04 lip 2007, 17:13

Fitney nie moge sie z Toba konkretnie umowic, bo nie bedziemy z Londynu jechac, tylko z tego miejsca gdzie sa wyscigi rajdowe, bo ze znajomym co do nas przylecial jedziemy na weekend, wiec jak i ktoredy jechac i o ktorej nie wiem :ico_olaboga:
Dlaczego busem nie dasz rady??? Ja z Maya 4 razy :ico_olaboga: lecialam zawsze sama, dwa razy bez wozka :ico_szoking: :ico_puknij: i dalam rade i tez z bagarzem normalnym i podrecznym, w ciazy tez cztery razy lecialam, co masz nie dac rady, przeciez Twoje dzieciatko juz chodzi, to o niebo lepiej!!!
Fitney te samochody zabieraja Cie spod domu i pod lotnisko zawoza.

Ilonka a mozna do takiego przedszkola chodzic z dzieckiem ale nie zostawiac??? :ico_wstydzioch: Moj skarb tez uwielbia dzieci, i mysle zeby z nia chodzic tu na jakies zajecia.
Madziorka :ico_buziaczki_big: na poprawe nastroju.
Kasik viburcol tez w nocy nie pomaga??? probowalas??? Ostatnio Mayci wyczodzily zabki i zaaplikowalam i po 15 min usnela.
Lucy jak karmisz Olivierka??? Na lezaco czy na siedzaco??? Ja jak odkaladalam Maye do lozeczka to ladnie spala, ale czesciej sie budzila bo 4 razy w nocy, a gdy spala ze mna to tylko raz o 4 sie budzila na cyca i pozniej o 7 i dalej spalysmy do 10, 11 i dalej tak spimy bo my dwa spiochy jestesmy.
Maya spi z nami bo gdy ja w nocy karmilam to zasypialam i nie odkladalam do lozeczka, i tak zostala :ico_noniewiem: ostatnio ja wlozylam do lozeczka ale nie moglismy bez niej spac i dalej spi, ale jej jest wszystko jedno gdzie Ona po prostu uwielbia spac i tyle :-D
Gosiu nie mam koncepcji na chorobsko Tomusia, nie znam sie na tych sprawach, skorzystaj moze z uslug roznych lekarzy i wyciagnij wnioski, moze wpadna w koncu na pomys co mu jest, wielkie buziaki dla Tomusia :ico_buziaczki_big:
Martucha gdzie jestes???
Fela wlasnie ten mi sie podobal :ico_brawa_01: , gdzie go kupilas przez int???

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 lip 2007, 17:25

delfinka kupilam go przez internet w tym sklepie ale patrzylam i tam go juz nie maja.

tutaj masz link http://www.twoleftfeet.co.uk/ ale chyba juz ci go kiedys podawalam o ile dobrze pamietam.

fittney pewnie ze dasz rade twoj synek juz jest duzy i pewnie jeszcze ci pomoze :ico_oczko: podreczny niesc :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lip 2007, 17:29

Delfinka kochana widze ze tylko Ty sie o mnie matwisz buziale dla Ciebie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Madziorka nie przejmuj sie :ico_pocieszyciel: Ty zawsze taka optymistka :ico_buziaczki_big: buziak na pocieszenie
Kasik jesli to ząbki to troche Viki pocierpi :ico_olaboga: no i Ty również :ico_olaboga:
ale zescie naklikały :ico_olaboga:
ja pospałam bo jakos nerwa dzis miałam, chyba juz tez mnie męczy ta końcówka tak jak Madziorkę :ico_placzek:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

04 lip 2007, 17:30

Fela :ico_sorki: za stronke

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

04 lip 2007, 17:57

Czesć Wszystkim!!
Madziorka ufff jakie nerwy! :ico_haha_01: . ja myśle ze to juz blisko bardzo do porodu. Moja kuzyneczka na dwa dni przed porodem (też przenoszonej ciąży) rzucała garkami , też coś w domu zepsuła bo coś małego ją wkurzyło. Ja myśle że to to. hi hi. Radziłabym sie szykować :ico_brawa_01: . trzymaj się! pozdrowionka!

Póki moje dzidzi w brzuszku bede Wam pokazywać czasem mojego bratanka. Tak go kocham - no musze się nim chwalić no co. :-D . POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH.

Obrazek

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

04 lip 2007, 18:21

DELFINA pisze:Fitney nie moge sie z Toba konkretnie umowic, bo nie bedziemy z Londynu jechac, tylko z tego miejsca gdzie sa wyscigi rajdowe, bo ze znajomym co do nas przylecial jedziemy na weekend, wiec jak i ktoredy jechac i o ktorej nie wiem :ico_olaboga:
Dlaczego busem nie dasz rady??? Ja z Maya 4 razy :ico_olaboga: lecialam zawsze sama, dwa razy bez wozka :ico_szoking: :ico_puknij: i dalam rade i tez z bagarzem normalnym i podrecznym, w ciazy tez cztery razy lecialam, co masz nie dac rady, przeciez Twoje dzieciatko juz chodzi, to o niebo lepiej!!!
Fitney te samochody zabieraja Cie spod domu i pod lotnisko zawoza.



ale jak mam sie zabrac z 2 bagazami rejestrowanymi??? :( nie dam rady,tyle mam klamotow :ico_olaboga: a na Wojtka nawet nie mam co liczyc zeby mi reszte paczka wyslal :ico_noniewiem: na dodatek pewnie nie bede wiedziala nawet gdzie mam isc :( mam nadzieje ze jakos dam rade,poza tym jak wezme wozek to nie ma szans,o rany juz sama nie wiem :ico_placzek:

nie wiecie czy mozna w wieksza walizke spakowac wszystko?jak bedzie waga np 30 kg?bo w wizzair to mozna do 20 kg na 1 bagaz rejestrowany :ico_noniewiem: i nie mam pojecia czy mi pozwola miec to w 1 walizce a nie w 2

[ Dodano: 2007-07-04, 18:24 ]
nic to,czekam na szwagra i sie okaze czy zwolni sie z pracy zeby nas zawiezc czy nie :ico_noniewiem:

juz mi sie odechcialo tej polski :-?

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

04 lip 2007, 21:01

FITTNEY, pewnie jakos dasz rade, ja tez lecialam sama z Ala w zeszlym roku i mialam dwa glowne i jakos dalam rade a przyznam sie choc jest mi wstyd ze moj poziom jezyka jest ledwie komunikatywny, tak wiec glowa do gory :ico_haha_02:
Julie zauwazylam na zdjeciach ze masz chodzik, kiedy zaczelas wkladac tam Nathanka? Bo ja mojego synusia u kolezanki wlozylam i bardzo mu sie podobalo i sie zastanawiam czy juz mu kupic
gosia888, miejmy nadzieje ze z Tomusiem bedzie wszystko w porzadku i nie bedzie alergikiem

ja dziewczyny dzis bylam z Alusia u fizykoterapelty pokazywal mi cwiczenia jakie mam z nia wykonywac jak bede w PL bo tak to cwiczy z nim. Strasznie sie wkurzylam jak wracalam do domu o strasznie lalo ja i Ala bylysmy mokre prawie do majtek a Nathanek sobie grzecznie spal cala droge

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 lip 2007, 21:36

delfinka normalnie karmie go na siedzaco,ale w nocy na lezaco ,bo nie mam sily siedziec :ico_haha_01:
marta pewnie masz nerwy przed porodem,ja podobno wszystkich terroryzowalam i czepialam sie o wszystko :ico_wstydzioch: a szczegolnie o fajki,normalnie tak gadalam,ze i t i moja mama rzucili :ico_brawa_01: ale chodzilam wsciekla jak osa :ico_wstydzioch:
fittney napewno dasz rade :ico_noniewiem: ja tez sie zawsze przejmuje,wiem ,ze z dzieckiem to inaczej,ale bedzie ok :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
emilka wspolczuje ,ze tak zmoklyscie,mam nadzieje,ze choroby z tego nie bedzie :ico_olaboga: a nathanki juz w chodzikach :ico_olaboga: alez te dzieci rosna :ico_szoking:
marcifajowy chlopczyk,chwal sie chwal ,bo my takie fotki lubimy :-D
fela i ilonka fajny pomysl z tym zlobkiem :ico_brawa_01: dzieciaczki sie pobawia i wroca szczesliwsze :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość