Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

26 kwie 2009, 11:35

HEJ DZIEWCZUCHY
widze ze u was wesolo wiec ja nie powinnam pisac chyba juz nic wiecej by nastroju nie psuc no ale pisze zaczne od milych rzeczy
wczoraj piekna pogoda byla moj K widzial ze mi ciezko w taki dzien w domu wiec zabral mnie do swojej babci gdzie bylismy sami na ogrodek wylozyl mi kocyk w polcieniu krzeselko w sloneczku i lezalam sobie czytajac gazetke na powietrzu ah cuuudnie bylo mi tak -moj w tym czasie dopieszczal swoje autko pastujac je popoludniu grilla zrobil i wrocilismy o21 a ja caly dzien palcem nie ruszylam
zasnelam jak dziecko ale wstalam juz nie w tak dobrym humorze bol brzucha byl tak silny ze wyprostowac sie nie umialam zjadlam tabletki i znow sie polozylam by lezec skulona bylam-bolalo mniej
nawet nie wiem kiedy zasnelam wstalam niedawno bol minal tylko sie teraz zamartwiam to juz 2 taki moj poranek :ico_olaboga: we wtorek mam umowiona wizyte u gina

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 kwie 2009, 11:36

cześć cipki, Wsa doczytac to trzeba pół godziny :ico_oczko:

w piątek mnie wywaliło z netu i nie miałam netu przez cały dzień

wczoraj byłam zanieść papiery na ta administrację i juz tam zostałam na zajęcia, dzisiaj wolne bo moi nowi znajomi zrobili grupowe wagary i nikogo nie ma w szkole tylko siedza sobie na piwie w parku :ico_brawa_01:

powiem wam szczerze ze dopiero zaczełam ta szkołe a zostało mi tylko 6 tygodni (wekendów) zajeć :-D

a ja robię dzis pychotka obiadek, rolady, kluski i suróweczke :-D :-D ale bedzie wyzerka, rolady wyszły mi takie mega duże wielkosci sztabki masła osełkowego takiego 0,5kg :ico_szoking: :ico_szoking:

potem chyba idziemy do parku na spacerek jakiś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wczoraj tez byliśmy na grillu, jakoś szybko ten czas mija jak Przemcio jest w domku :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-04-26, 11:39 ]
betina, uważaj na siebie skarbie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 kwie 2009, 13:47

Beatko Tychy :ico_oczko: tak więc ja na nic nie zwracałam uwagi szczególnej przy cyckonoszu, przecież te wkładki nie są jakieś grube :ico_haha_02: tylko nie wyobrażam sobie bardotki z której pół wkładki wystaje ;-)

wogóle to widzę poranek w dobrym humorze :ico_brawa_01:

betina, jeszcze tylko dwa dni do wizyty, dasz rade, dobrze że masz te tablety

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

26 kwie 2009, 15:22

i ja jestem, zakupki udane, kupiłam 2 czapeczki w h&m za 15 zł były, nie miałam wiązanych wszystkie bez sznurówek i te co kupiłam są w sam raz na wszelki wypadek jakby Małemu spadały tamte :ico_haha_02:
i kocyk polarowy w ikei kupiłam, taki blue :ico_haha_02:
i pojemniki na pampersy takie zawieszane na łóżeczko(mogą też stać)
betina uważaj na siebie!!!

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

26 kwie 2009, 16:02

melduje sie zeby dac wam znac ze juz jest lepiej leze tylko, Michalek dzis szczegolnie ruchliwy, strasznie mi tym pomaga psychicznie
laptopa wzielam na nogi moj K zasnal a ja przeszukuje allegro w poszukiwaniu zestawu parkera na komunie dla bratanka K bo zdecydowalismy dzis ze lepiej dac cos co sie przyda w przyszlosci cos co bedzie pamiatka bo kase to by pewnie na kolejne zabawki przeznaczyl a tak to kupilam juz taki ladny album komunijny gdzie bedzie mogl wpisac cos o sobie zdjecia wkleic goscie wpisy pamiatkowe zostawic moga -fajna sprawa i do tego ten zestaw pioro plus dlugopis i powinno byc dobrze

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

26 kwie 2009, 16:10

fajny prezent, powinien sie podobac :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

26 kwie 2009, 18:10

Betina to dobrze, ze Michalek kopie :ico_brawa_01: a Mamusia niech wypoczywa :-D
A ja wlasnie wrocilam z plotek, pojedzona lodami i opalona.... niah niah :-D
A teraz nie mam koncepcji na wieczor... filmow mi sie nie chce zadnych ogladac :ico_noniewiem:

A tutaj jak na zlosc niedzielne pustki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

26 kwie 2009, 19:16

Hello :-D
a ja dzis o mało nie zbzikowałam :ico_puknij: miałam pół dnia zajęcia z filozofii :ico_sorki:
I co najlepsze :-D nie było mnie na poprzednich zajeciach, to poszłam po temat pracy do napisania i zwróciłam sie "profesorze" a on poprawił mnie "doktorze"!!!!! :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_sorki: ale wpadka!!!

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

26 kwie 2009, 19:40

na "profesora" nie powinien się obrażać :ico_haha_02:
a co do filozofii to ja miałam 2 lata nawet całkiem miło wszpominam... :ico_haha_02:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

26 kwie 2009, 20:00

hello wieczorowo :)
pustki jak zawsze w niedziele ja pol dnia przespalam :ico_wstydzioch: jak wrocilismy z meczu bo bylam taaka zmeczona :ico_olaboga: a teraz umylam sie zjadlam kolacyjke i jem lizaka :ico_oczko:
betinkouwazaj na siebie :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość