tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 gru 2011, 00:28

że może to ten grzyb na ścianie???? :ico_szoking: od jutra zaczynam z nim wojnę!!!
tez cos slyszalam ze grzyb moze powodowac alergie..... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

14 gru 2011, 11:57


tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 gru 2011, 12:25

zaglosowane :ico_sorki:
cos nie mam dzis natchnienia pisac ...i glowa mnie pobolewa...a maly nie chce na ranna drzemke :ico_noniewiem:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 gru 2011, 14:40

witam
u nas ok
bylismy u neurochirurga bo niepokoił mnie kształt główki FILIPKA i jest ok tak więc jeden problem mam z głowy
i dalej czasu brak a tu swieta za pasem i nie wiem co nawet mam zrobic na te swieta i prezenty nie kupione :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a u was jak idzie z przygotowaniami do świąt?????

pozdrawiam

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

14 gru 2011, 18:02

Hejka:)

Pustki coś tutaj :-)
dziewczyny mam grzyba na ścianie!!!!!!!!!!!!!!!
O nie ciekawie i może dlatego być też ta alergia :ico_noniewiem:

Inuno, zagłosowane :-D

magda1614, dobrze ze jest ok :-)
Ja to dziś posprzątałam troche jeszcze okna mi zostały i jeszcze sporo rzeczy :-D

Mała sie bawi a ja na chwilke moglam wpasc :-D
Kupilam sobie dzis prezent ocieplane leginsy i tunikę taki jakby sweterek :ico_haha_01: No i dla D. doszła bluza dzis ale fajna :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 gru 2011, 18:22

czesc
kurcze cos mam dzis kiepski dzien ...moze poczatek przeziebienia bo glowa mnie boli i czuje ze zatoki mam juz zapchane.... :ico_placzek:

kupilam sobie leginsy ale bez mierzenia i jak zalozylam w domu to widze ze maja zeskoszone paski(albo taka gruba jestem :ico_wstydzioch: )

to raz dwa
na spacerze wlazlam w kupe ( niby na szczescie ale jak sie ma zamszowe buty to raczej nieszczescie :ico_olaboga: )
trzy wrzucilam do pralki sweterek Szymka ktory dostal po Jerku robiony przez jego babcie z Nowej Zelandii-sweterk sliczny i tylko raz go Szymek mial na sobie -i oczywiscie zbiegl sie :ico_zly: a jak chcialam troch erozciagnac to sie podarl :ico_placzek: ah musze wyrzucic.....


i tak.....

[ Dodano: 14-12-2011, 17:24 ]
z drugiej strony....
mam nowe leginsy ...jutro sie im w swietle dziennym przyjrze .,..najwyzej wymienei na inne :ico_sorki:
Kupa na spacerze byc moze przyniesie mi szczecie w piatek w pracy :-D

A sweterek byl sliczny ale taki troche klaczaty i Szymka ciut denerwowal.... :ico_sorki:

wiec wszystko ma dwie strony...tylko zalezy z ktorej sie patrzy :ico_oczko:

[ Dodano: 14-12-2011, 17:31 ]
a u was jak idzie z przygotowaniami do świąt?????
u mnie wcale.... :ico_haha_01:
cale sprzatanie zostawiam na 2 ostatnie dni przed przyjazdem mamy bo i tak by M. zdazyl nabalaganic :ico_sorki:
okien nie myje!!! glownei dlatego ze otwieraja sie na zewnatrz a my na pierwszym pietrze :ico_sorki: (ale gdyby bylo inaczej tez bym nie myla nie oszukujmy sie )

prezenty u nas tylko dla dzieci i juz mamy wiekszosc zostal 1 maly ,bramka i dyspozycja dla ciotki co kupic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

pakowanie moze poczekac :ico_sorki:

jedyne co ciut ruszylam to pranei typu narzuta na sofe posciel dla mamy itp.


Gotowac nie musze :ico_brawa_01: jedzonko przyworza mama i babcia z Polski reszte przygotowywuje ciotka :ico_oczko: co najwyzej salatke warzywna (ale to tuz przed Wigilia) i moze M. jakies ciacho typu alkoholowy murzynek upiecze :ico_sorki: ale to nie moja robota :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Generalnie mam dobrze :ico_brawa_01:
zwlaszcza ze wczoraj mi szwy zdjeli z plecow i nie powinnam jakos specjalnie jeszcze hasac :ico_oczko:

[ Dodano: 14-12-2011, 19:08 ]
ale pusto :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

i jeszcze moj plaszczyk ciazowy sie sprzedal za pol ceny nowej wiec niezle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale wpalty jeszcze nie ma hmmmm....ja to niecierpliwa jestem :ico_haha_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 gru 2011, 20:27

Gotowac nie musze :ico_brawa_01: jedzonko przyworza mama i babcia z Polski reszte przygotowywuje ciotka
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 14-12-2011, 19:28 ]
Ja to dziś posprzątałam troche jeszcze okna mi zostały i jeszcze sporo rzeczy :-D
jak to przed swietami :ico_sorki: :ico_sorki:
ja nie sprzatam bo juz przy przeprowadzce sie nasprzatałam :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

14 gru 2011, 21:08

Nie mam dziś weny :ico_placzek: za mną koszmarny dzień.
Inuno Głos oddany 25.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 gru 2011, 21:20

za mną koszmarny dzień.
a co sie stalo????pisz....

[ Dodano: 14-12-2011, 20:23 ]
ja nie sprzatam bo juz przy przeprowadzce sie nasprzatałam :ico_sorki: :ico_sorki:
no i pewnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja nie lubie sprzatac ...chociaz wszystkim sie wydaje ze lubie ...a ja poprostu nie lubie balaganu wiec sprzatam (ale wcale nie z przyjemnoscia)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

14 gru 2011, 21:26

Kupa na spacerze byc moze przyniesie mi szczecie w piatek w pracy :-D
Oby,oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-)
Generalnie mam dobrze :ico_brawa_01:
he he chyba bardzo dobrze :-D
ja nie sprzatam bo juz przy przeprowadzce sie nasprzatałam :ico_sorki: :ico_sorki:
No fakt :) to juz masz z glowy sprzatanie tylko teraz czekac na święta :-)

Gwona, co sie stało?

[ Dodano: 14-12-2011, 20:28 ]
Mała juz spi przed 20 zasnela a ja ide sie niedlugo kapac i wypic ciepla herbatke :-)
D. bedzie o 22 albo i dalej..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość