Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

31 sie 2007, 18:33

witajcie

Magdzinka ale masz romantycznego mezulka :-)) super
a moj Dominis przespal dzisiaj cala nocke i nie wstal ani razu do jedzonka
ciekawe czy dzisiaj tez tak bedzie... hmmm zobaczymy

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

31 sie 2007, 21:22

Iza@ no szkoda ze tak dlugo Cie nie bedzie. nie zazdroszcze nadrabiania nieprzeczytanych postow. no i gratuluje zrzucenia 5kg

Hekkate oby wszystko poszlo dobrze i niania byla na 100%

karolas gratulacje dla Amelki. dziewczyny wyprzedzaja chlopakow w postepach!

Magdzinka super romantyczne zareczyny. moj maz nie byl tak kreatywny, ale co tam:) no i brawo dla Asi za zjedzona kaszke

Katelajdka nie zazdroszcze okresu, ale z tymi karmieniami to nie powiedziane. ja dostalam, jak tylko z jednego zrezygnowalam, co bylo po niecalych 3 miesiacach i bardzo sie zdziwilam. Ty tez mialac calkiem romantyczne zareczyny.

Lutowki jak zaczelyscie podawac dzieciom deserek lub sok przecierowy to zamiast jednego mleka, czy mleko tez ale mniej??
poza tym u nas stary dobrobyt:) Tymek zaczal inaczej mowic, po swojemu ale juz kilka roznych sylab a nie tylko np gugu :)
a jutro ide na panieniski, co mam kumpeli kupic? myslalam o jakiejs bieliznie i wibrujacym krazku durexa:) niezbyt wiele czasu mi zostalo. ale jutro jedziemy na zakupy do starogardu gdanskiego (do hurtowni) ,glownie po rzeczy dla Tymka. zobaczyc chcemy spiworki i inne bajery.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

31 sie 2007, 21:28

witaj Kelly
u nas jest tak, ze nawet jak Dominis zje caly sloiczek deserku to potrafi jeszcze do tego wypic 160 ml mleczka
dzisiaj np. zjadla calą miseczke Misiowego ogródka na obiadek i zaraz po tym domagal sie jeszcze mleczka i wypij go 140 ml

Mamciu mam nadzieje, ze ta opiekunka bedzie wspaniala nianią i Julcia bedzie sie przy niej dobrze czula

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

31 sie 2007, 21:33

no narazie Tymek dostaje 4x mleko modyfikowane po 210ml w tym 2x z kaszka i sloiczek obiadku. chcialabym mu wprowadzic juz deserki ale nie wiem jak to trozplanowac. dzis np zamiast jednego mleka zjadl misiowy ogrodek na 180ml i bylo ok tylko jak to sie ma do sloiczka deserku??

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

31 sie 2007, 22:11

Hekatte a to takie buty. no ja mialam ten rebus bo na nowych tabelach zywieniowych jest ze dziecko w tym wieku to 5 posilkow powinno dostawac. i bylo ze 4 mleka. obiadek i deserek lub sok przecierowy. i to by sie wtedy zgadzalo. dzieki

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

31 sie 2007, 23:08

HEJ KOBIETKI
KAROLAS
Zdolniutka Amelcia gratulacje widać że dziewczyna da sobie rade w życiu
MAGDZINKA
Super taki romantyczy mąż mnie sie taki nie trafił a chciałabym
IWONA77
Ja też się zastanawiam co kupić Oliwi ale chyba kupię cały kombinezon z butkami bo moja kruszynka ma tak małą stopkę że napewno na zimę bucików dla niej nie dostanę już teraz nic nie mogę kupić w sklepach są takie od 3 do 6 miesięcy i one są za duże
MAMCIU
Myśle że dobrze wybraliście chociaż ja sama miała bym straszny dylemat którą opiekunke wybrać bo obie miały dużo zalet ale najważniejsze by dzieciaczkom dobrze było

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

31 sie 2007, 23:46

kelly no niefajnie Ci się trafiło że już po 3 miechach okres Ci sie pojawił!! Dobrze że u mnie jak drugi wyeliminowałam to dopiero!!
Co do wieczorka panieńskiego to ja kupiłabym tą nakładkę durexa!! Każdy myśli żeby ją kupić ale wiekszość się wstydzi! Więc jak bedzie taki gadżet prezentem to na pewno ucieszy!!
hekkate jak dopiero zrezygnowalaś to do miesiąca powinien się @ pojawić. Nie przejmuj się ze niespodziewanie się pojawi bo u mnie np. to wieczorem zaczęło mi się plamienie. A dopiero nad ranem jak poszłam do kibelka to troszkę mi poleciało. Raczej po mału się to rozkręca. Także spoko! Dzięki bogu dzisiejszy dzień minął mi bez bólu!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

01 wrz 2007, 08:06

a ja jeszcze nie mam @ i oby jak najdłużej mi się nie pojawił :ico_brawa_01: Mój gin powiedział, że dopóki będę karmić w nocy to raczej sie nie pojawi. A ja mimo, że w dzień karmię mniej, bo chodzę do pracy - to w nocy min 3 razy ale na śpiąco więc mi to nie przeszkadza :-Dś

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

01 wrz 2007, 08:53

jej ile stron przybyłoo jak mnie nie było
magdzinka sorki ze nie wyszło to spotkanie a bedziecie jeszcze jezdzic do czd?? my bedziemy 24 wrzesnia do 4 pazdziernika
Iza super ze udało ci sie pozbyc juz 5 kg
Mamcie jak tam twoja grzywka przyzwyczaiłas sie juz?
jaj ale wasze dzieci robią postępy moja nie siedzi jeszcze i nie raczkuje

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

01 wrz 2007, 09:00

no tak to wszystko jasne. Tymek od urodzenia w nocy budzil sie tylko o 5 i prawie nie mialam nocnego karmienia.
szkoda ze wielu wielu rzeczy nie wiedzialam jak urodzil sie Tymek, robilabym zupelnie inaczej. wy tez tak macie??

milego dnia wszystkim (u nas caly czas pada ale damy rade:))

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość