Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 wrz 2008, 13:13

Dzien dobry :-D ale pospalam od nie wiem jak dawna :ico_brawa_01: ,u mnie wszystko ok. poza tym ze boli mnie troche jak na malpe i tez mam zakway miedzy nogami :-D ,a i dziwne ze nic mi juz nie odchodzi tzn. czop :ico_noniewiem:
a co do tego rozwarcia to mama mi mowila ze tez tak miala i urodzila w terminie :ico_noniewiem:
buziaki milej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 wrz 2008, 14:05

ja za to miałam koszmarną noc....zasnelam przed 6 dopiero...potworna zgaga i ból żeber :ico_olaboga: udało mi się dopiero na siedzaco z 4 poduszkami :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 wrz 2008, 19:15

:ico_noniewiem: ale cisza tutaj dzisisj :ico_noniewiem:
ja wlasnie zasiadlam z meliska do TT a tu nic :ico_olaboga: zero nowych postow prawie :ico_oczko:
kurde mialam zamiar kupic dzis bilaty na swieta do PL i normalnie szok :ico_szoking:
ceny sa juz tak kosmiczne ze nie wiem :ico_olaboga: w zasadzie na to samo wychodzi czy polecimy,,tanimi liniami lotniczymi,, czy np.LOTem :ico_olaboga:
wiec stwierdzilam ze nie kupuje narazie :ico_noniewiem: no bo tak do konca to nie wiem czy do tego czasu bede miec paszport dla malej
a skoro terz bilety kosztujo kolo 650F to juz chyba duzo nie podrozeja... :ico_sorki:
mam nadzieje :ico_noniewiem:
ku :ico_noniewiem:
kurde nie chce jechac z takim malym dzieckiem tyle kilosow samochodem i to jeszcze zima :ico_noniewiem:
eeehhh zobaczymy co to bedzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 wrz 2008, 19:36

kurde nie chce jechac z takim malym dzieckiem tyle kilosow samochodem i to jeszcze zima
eeehhh zobaczymy co to bedzie
Ja tez nie chce jechac samochodem,ale moj Artur sie uparl,ze na chrzciny w maju jedziemy autem :ico_olaboga: W sumie mnie wozili jakimis zlomami do Chorwacji ,ledwo pol roku skonczylam i zyje.Ale masz racje,ze co innego latem a co innego zima z takim dzieckiem.Mysmy 3 lata temu pojechali samochodem na swieta i utknelismy w Belgii na cala noc ,taka byla sniezyca :ico_olaboga: A z dzieckiem to sobiie nie wyobrazam tego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 wrz 2008, 20:08

hej bylismy dzis w miescie pojechalismy do Smythsa, a tam promaocja na rzeczy dla bejbikow :ico_brawa_01: kupilam fajowa torbe taka na pieluchy butelki i reszte pierdolek, przescieradelka i tyle bo sama dostalam oczoplasu i nie wiedzialam co jeszcze mam kupowac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 wrz 2008, 20:15

Ale masz racje,ze co innego latem a co innego zima z takim dzieckiem.
no wlasnie latem to ja moge jechac przespac sie i wogole
a zima :ico_nienie: wykluczone
dostalam oczoplasu i nie wiedzialam co jeszcze mam kupowac
no wlasnie to mnie czesto spotyka...
wchodze do sklepu i wychodze z zupelnie czym innym niz potrzebowalam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 wrz 2008, 20:21

hej bylismy dzis w miescie pojechalismy do Smythsa, a tam promaocja na rzeczy dla bejbikow
O i dlatego zaprzestalam juz eskapad do miasta,bo za kazdym razem jak wyjde to cos przytargam.Zreszta teraz to juz nonono blada bo od tygodnia mam 100f tygodniowo i strasznie ciezko mi z
no wlasnie to mnie czesto spotyka...
tym spadkiem poziomu :ico_placzek: Mnie nawet dzis spotkalo jak wlazlam na 3 minuty do Mothercare,nie normalnie walizka pieniedzy potrzebna.Najgorzej ze sie tak porobilo,ze jedyna przyjemnosc mi zakupy dla dziecka sprawiaja.Mam taka ,jakas dzika radoche z tego,ze az mnie to zaczyna przerazac,bez skrupulow odpalilabym normalnie karte kredytowa gdyby mnie Artur nie hamowal :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 wrz 2008, 21:27

zakupy dla dziecka sprawiaja.Mam taka ,jakas dzika radoche z tego,ze az mnie to zaczyna przerazac,bez skrupulow odpalilabym normalnie karte kredytowa gdyby mnie Artur nie hamowal
no mnie Piotrek tak dzis powstrzymywal :ico_noniewiem: bo juz mialam w lapach ogromnego misia puchatka :-D i nie spojrzalam na cene nawet :ico_puknij: wogle to wszystko mi sie tak podoba a pieniedzy nie przybywa tylko ubywa :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-07, 21:30 ]
no ale ta torba to okazja wczesniej jakies 50 eoro teraz 19.99 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

07 wrz 2008, 21:33

Witam wieczorkiem,
U nas dzis pogoda do bani,padalo i chlodem zapachnialo,w gorach anwet snieg spadl.Odwiedzilismy tesciowa i kolezanke ktora ma termin na 14wrzesnia.ETz sie wkurza,gdyz wszelkie metody przyspieszenia porodu nie dzialaja,nie mowiac juz o seksie :ico_haha_01: :ico_haha_01: JA to juz niedysponowana i nawet nie mysle o przytulankach.A dzis mnie bardzo boli szyjka,rwie,ciagnie,kluje ,no totalna porazka.Ciesze sie ze jutro z ranca lece na wizyte bo bym chyba oszalala.Nie iwem czy jakies zapalenie pecherza sie nei przyplatalo,bo to niemozliwe zebym odczuwala taki dyskomfort nawet przy siusianiu.MAm wrazenie jakby szyjka byla popuchnieta i posiniaczona brrrrrrr.
A i dzis mi brzuszek czesciej twardnieje,hmm.

Zdam po wizycie relacje,martwie sie oby tam sie nic nie dzialo,nie chce jeszcze rodziccccccc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 wrz 2008, 21:40

A dzis mnie bardzo boli szyjka,rwie,ciagnie,kluje ,no totalna porazka.
Jej ,mnie tak boli ze nie moge sie z boku na bok przewrocic :ico_olaboga: Ale nie mam zadnych skurczy ,wiec sie za bardzo nie podniecam :ico_noniewiem: Cala noc bolal mnie brzych i krzyz,ale tylko wstalam wszystko jak reka odjal :ico_noniewiem:
U nas dzis pogoda do bani,padalo i chlodem zapachnialo
U nas tak zimno od 2 dni,ze sie zastanawiam czy nie odpalic ogrzewania :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość