Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 lis 2008, 15:04

Dobra zmykam bo to moje małe szczescie juz sie budzi :-)
ja tez juz tak niedlugo bede pisac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

20 lis 2008, 15:06

Betka - pewno ze niedługo!!!! jeszcze troszeczke i bedziesz miała swoj skarb!!

[ Dodano: 2008-11-20, 14:08 ]
Moj skarb najmniejszy spi jak aniołek i nawet okiem nie ruszy :-D :-D Spi juz ponad 4 godzinki...grzeczna dziewczynka.
Młodszy synek wstał słoneczko teraz ale mnie zmartwił bo cos pokasłuje. A JA NA CHOROBY NIE JESTEM GOTOWA!!!!!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 lis 2008, 15:25

U mnie słoneczko wyszło :ico_brawa_01: trochę sie przejaśnia :ico_brawa_01: Chyba wyjdę na jakieś zakupki. Właśnie wstawiłam drugie pranie, jedno już rozwieszone.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

20 lis 2008, 15:30

Oj Motylku, u mnie nadal tak brzydko, pada i wieje...masakra.
A ja za godzinke musze sie zbierac do szkoły..., a najchętniej to zakopałabym sie pod kołderke :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 lis 2008, 15:31

ale wiecie co - w sumie termin porodu biorac pod uwage dlugosc cyklu miesiaczkowego mam dopiero na poniedzialek - a lekarze przeciez nie biora tego pod uwage. Wiec do poniedzialku musze czekac....

Wiola
ty tez mialas dluzsze cykle - czy twoj Filipek poprostu chcial byc w brzuszku ciutke dluzej??

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 lis 2008, 16:20

antynorma u mnie też znów się zachmurzyło :ico_placzek: i chyba jednak nigdzie nie idę, nie chce mi się. Zjadłam sobie zupkę i tak jakoś mi się leniwie zrobiło :ico_oczko:

Aneczko dziękuję za ziółka :ico_brawa_01: właśnie listonoszka mi wręczyła paczuszkę :ico_brawa_01: Buziaki dla Ciebie :ico_haha_02:

betka ja licząc od daty ostatniej misiączki mam właśnie termin na wtorek :-) Może urodzimy tego samego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 lis 2008, 16:34

Motylek22, ja od daty postatniej miesiaczki mam na dzis termin. Ale sa w necie takie kalkulatory ktore biora pod uwage nie tylko date ostatniej miesiaczki ale dlugosc cyklu - a moj cykl trwal 31-32 dni wiec nie ksiazkowe 28 wedlug ktorego lekarze obliczaja dzien porodu. Ale to wszystko tylko umowne - bo tylko nasze bobaski wiedza kiedy dotarly do naszego jajeczka :ico_brawa_01: ale to napisalam :ico_sorki: o rany :ico_brawa_01: ale wiadomo o co chodzi.

No dzis tylko 4 telefony i jedna wiadomosc... I wiele wiele wiele pytan ode mnie do Juniora... KIEDY?? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 lis 2008, 16:39

betka ja właśnie sobie na takim kalkulatorze liczyłam i wyszedł mi 25 listopad a w książeczce ciążowej mam wpisane przez ginkę 23 listopad czyli niedzielę. W każdym bądź razie już blisko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 lis 2008, 17:44

Wiola ty tez mialas dluzsze cykle - czy twoj Filipek poprostu chcial byc w brzuszku ciutke dluzej??
wiesz co ja zawsze miałam nieregularne miesiaczki i o to własnie tez pytali w szpitalu, jak powiedzialam ze miałam cykle takie 31,32 dniowe to stwierdzili,ze to jest normalne iz przenosiłam ciaze.
Tez pytali o pierwsze ruchy dziecka kiedy czułam. I na podstawie tego mozna tez okreslic termin porodu. Chociaz ja te ruchy miałam wczesniej ale sama nie wiedziałam czy to naprawde to czy poprostu w brzuchu mi burczy :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 lis 2008, 17:47

Motylku, prosze bardzo, mam nadzieje, że Ci się przyda i poskutkuje :-)

My dzisiaj ostro walczymy z cycowaniem i nawet "jakoś" idzie, w każdym razie mały tylko 2 razy dostał butle, reszta z cyca, bogu dzięki, że ktoś wymyślił te nakładki, bo inaczej to nie miałabym szans żeby go karmić..

Dzisiajtak sobie myślałam, że szkoda że już nie ma brzuszka.. Minął tydzień, a ja nadal na niego uważam, jakby był tam skarb :-) mimo, ze mój skarb śpi smacznie włóżeczku :-D

beatko, wspaniale, że się przeprowadzacie, my na razie mieszkamy z rodzicami, ale nie nażekam, mamy 3 spore pokoje, kuchnie, łazienke ok 70m2 więc prawie dwa mieszkania Emilki. Doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu wynajmować mieszkania i płacić komuś, a na swoje puki co nas nie stać, więc dobrze jest jak jest :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość