Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 maja 2009, 15:45

hej dziewczynki ale mam dzis lenia nic mi sie nie chce :ico_noniewiem: pogoda ladna wiec i spacerek jakis zaliczymy dzis ale tak mi sie nie chce masakra buziaki

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 maja 2009, 17:34

Sarenkaaa :D gdzie kupilas spodnie ze zdjecia na NK? Powiedz please, bo ja wszedzie takich szukam, znalazlam w Bershce troche przetarte ale to nie to co Twoje :D a marza mi sie od dawna, jak nie znajde to chwyce papier scierny i sama zedre :P

A poza tym dzis Nina jadla warzywka z zupy, i sama gryzla - po czym wkladam palec do buzi a na podniebieniu mnostwo warzywek :[ tak myslalam, ze moze ich nie przelykac tylko beda sie tam przyklejac :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Moja Nina nauczyla sie mowic : NIE :( i dmuchac :D jak sie jej dmuchnie w twarz to oddaje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 maja 2009, 18:09

ale jestem zmeczona :ico_olaboga:
caly dzien na ogrodze siedzialysmy Iga pierwszy raz zaliczyla zabawy w basenie :ico_brawa_01: ale jej sie podobalo :-D
terz sie bawi nowymi zabawkami zaba i zyrafa wiec mam chwile na neta :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 maja 2009, 19:29

Yoanna-hehe,,z tym papierem sciernym powalilas mnei na lopaty:-))))
MYslisz te jeansowe rurki??Kupilam je w only,,pewnie znasz ten sklep,,marke?

A ja kupilam dzis niekapka z aventu i Eryosek uwielbia z niego pic.Ciesze sie bo zabki sie psuc nie beda,pozatym smoka nie preferowal i czesto musialam lyzeczka go poic :ico_nienie:
No i zjadl dzis pierwsze dwa sucharki:-)) :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2009, 19:31 przez sarenka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 maja 2009, 19:30

A tak w ogole to najlepszego, bo Iga konczy dzis 8 miesiecy :D:D:D wlasnie to zauwazylam :)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 maja 2009, 19:32

Dla Igolinki duzo zdrowka i caluskow od ciotki forumowej :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 maja 2009, 19:35

Kurde.. powiem Ci szczerze ze nie mam pojecia gdzie w Krakowie moge kupic jeansy ONLY, gdzies mi sie obila o oczy kurtka jeansowa tej firmy, no nic poszukam!! A z papierem sciernym :P To glupi pomysl mojej 8 lat mlodszej siostry, chciala zrobic sobie rurki, delikatnie podziurawione :D no i chwycila papier scierny (swoja droga na nowych rurkach kupionych w Londynie :ico_szoking: ) i przetarla papierem sciernym - i powiem Wam, ze naprawde fajnie wygladaja :) ja bym sie nie odwazyla, ale napisalam tak bo mi sie z nia skojarzylo :P ale ona mloda i glupiurka :D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 maja 2009, 19:55

Jestem pewna ze w Krakowie bedzie sklep z odzieza tej marki,ale czy jeszcze beda mieli ten fason.Kupilam je chyba z dwa lata temu,a u nas zmieniaja czesto towar,,tzn bardziej fason,kroj.Ciagle cos nowego maja.
Ostatnio tez mieli super jeansy,rurki i tez takie scierane-jeszcze fajniejsze.

Kiedys tez slyszalam ze ktos scieral jeansy ale juz nie pamietam czym.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 maja 2009, 20:18

braw za 8 miechów Jgolku :ico_brawa_01:
a ja dzis wypralam tapicerke spacerówki juz tak była usyfiona że na spacer wstyd było iść :-D mały wykąpany i nakarmiony teraz walczy w łóżku by usnąć :ico_noniewiem:
mojego nie ma pojechal do kupla z piwkiem o które się założyli oczywiście on przegrał :ico_noniewiem: więc jak narazie sama jestem i oglądne sobie Króla Skorpiona fajne ciałko tam wystepuje mmmmmmmmmm :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 maja 2009, 20:32

Ja wlasnie skonczylam pisac prace na wtorek :) jeszcze mi druga zostala i nauczyc sie tego, a do tego dwa kolosy ktore chyba oleje, bo wszyscy czytaja ksiazke od tygodnia a ja nawet jej nie skserowalam...
poza tym ide zjesc tym razem ser zolty z majonezem mniam! :)
A jeansow poszukam bo mi sie podobaja bardzo :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości