dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

17 paź 2010, 07:52

Shiva, macie intensywny weekend :ico_oczko:
ja upieklam wczoraj buleczki cynamonowe :ico_haha_01:
już waży 10 kg mój klocek
a ile ma wzrostu? moja ma prawie 10kg i 74cm wg centyli jest w gornej granicy normy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

17 paź 2010, 14:54

Ehhh... Dziewczyny jak Wy dużo piszecie :ico_szoking: Wpadłam tylko na chwilkę. Wieczorem napiszę co u nas. Wybaczcie, że nie doczytam co u Was, mam nadzieję, że wszyscy zdrowi i ogólnie wszystko ok. Postaram się wpadać do Was częściej, bo brakuje mi tego klikania z Wami
Ostatnio zmieniony 18 lis 2010, 10:27 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

17 paź 2010, 14:59

inia1985, czekamy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

17 paź 2010, 17:37

Shiva napisał/a:
już waży 10 kg mój klocek
a ile ma wzrostu? moja ma prawie 10kg i 74cm wg centyli jest w gornej granicy normy :ico_oczko:
miesiąc temu przy wadze 9500 miała 82 cm a teraz to nie wiem :ico_noniewiem:

inia1985, dobrze, ze juz się lepiej czujesz, wpadaj do nas częściej :ico_sorki:

Helen, też uważam że taki mąż to skarb, choć i on czasem potrafi mnie wyprowadzić z równowagi. Ostatnie 2 tygodnie widywałam go tylko w przelocie :ico_noniewiem:

Wizyta znajomych bardzo udana. Ich 2 miesięczny synek tylko na piersi wisiał i być średnio interesującym kompanem dla Justynki ;-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 paź 2010, 20:08

ale już jakoś mi lżej, chyba łapię dystans do wszystkiego, tylko nie wiem czy to dobrze czy źle
najwazniejsze, ze uspokoilas sie wewnetrznie i Ci z tym lzej :ico_sorki:
ja upieklam wczoraj buleczki cynamonowe :ico_haha_01:
to sie rozpieklas :ico_oczko:
Ich 2 miesięczny synek tylko na piersi wisiał i być średnio interesującym kompanem dla Justynki
nudny taki maluch :ico_oczko:

Kiara zaczela dzisiaj raczkowac :-D zaczelo sie proba dostania sie do miski z karma dla psa :ico_haha_01: to teraz trzeba miec oczy dookola glowy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 paź 2010, 23:45

hej,


My jestesmy po anginie,zapaleniu oskrzeli i kratni - to wszystko zebral moj maly Andrzejek w jednym czasie + tem 5 dni po 39,5 i non stop leki za zbicie :ico_szoking:

Dziewczyny myslalam,ze dziecko mi umiera - w tych najwiekszych majakach kazal sie brac na rece i nosic po wszystkich pokojach,myslalam,ze sie z nami zegna :ico_placzek:

Teraz jest lepiej ale zarazil Zuzke,wiec i ona goraczkowala 4 dni i ma zapalenie gardla,doslownie na drugi dzien po Andrzejku ja zlapalo,wiec oboje sa na antybiotykach :ico_noniewiem:

Mam nadzieje,ze wasze maluchy zdrowe i wy same tez :ico_oczko:

Widzialam zdjecie Justynki,spi tak jak moja Zuzka :ico_oczko:

No i Kacperek chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja Zuzka nie raczkuje,nie chodzi,nie staje - potencjal ma,ale nie moze sie na czworakach utrzymac,z wiadomych powodow :ico_noniewiem:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

18 paź 2010, 10:06

Kiara zaczela dzisiaj raczkowac :-D
mojej dalej lepiej na pupie, przytnajmniej ręce wolne :-D
Dziewczyny myslalam,ze dziecko mi umiera - w tych najwiekszych majakach kazal sie brac na rece i nosic po wszystkich pokojach,myslalam,ze sie z nami zegna :ico_placzek:
strasznie biedny, dobrze ze juz wszystko za nim :ico_sorki: wy tyez mieliście z nim przezycia
wiec oboje sa na antybiotykach :ico_noniewiem:
:ico_olaboga: moja dzisiaj w nocy dostala katar i jak zwykle nie dala spac bo nie mogla oddychac nosem a smoka nie chciala oddac :ico_olaboga:
miesiąc temu przy wadze 9500 miała 82 cm a teraz to nie wiem :ico_noniewiem:
duża dziewczyna ale od malego miala potencjał :-D

ja dzisiaj nie do zycia, w piatek noc zarwalam na imprezie, kolezanka koniecznie chciala mnie upic ale ja tylko soczku dolewalam a one wódki :-D wiec ona byly pijane :ico_haha_01: ale po 12 maż po mnie przyjechal i jeszcze sam ciasta pojadl i kawe wypil :ico_oczko: w sobotnia noc nie moglam spac bo biegunke dostalam bo mama pączkow narobila a ja świnia sie objadlam i byly efekty :ico_wstydzioch: no a dzisiaj córka szalala :ico_szoking: jeszcze po 6 kiedy juz widzialam swiatelko w tunelu bo zasnela bez smoka to z męża pracy zadzwonili aby na rano przyszedl wiec ja musialam wstac syna do szkoly wyszykowac :ico_placzek:

ale z dobrych, nawet cudnych wieści to moja przez 2 dni nie zużyła ani jednego pampersa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zaczeła trzymac siki i nie popuszczala tylko co jakis czas ja sadzalam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj spala u znajomych i sie tam obudzila a ze my bez nocnika to czekalismy az w pieluche narobi a ona dzielnie patrze trzyma, poszlam z nia do lazienki i do kibla zrobiła :ico_szoking: ale byłam z niej dumna, tylko ze teraz tesciowa z nia bedzie siedziec i raczej ja oleje i zmusi do sikania w pieluche :ico_placzek: mówiłam jej aby ja sadzała, no zobaczymy

[ Dodano: 2010-10-18, 10:29 ]
zdjecia z lodem

Obrazek

zosia samosia

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

18 paź 2010, 11:53

Kiara zaczela dzisiaj raczkowac :-D
wielkie brawa dla niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny myslalam,ze dziecko mi umiera - w tych najwiekszych majakach kazal sie brac na rece i nosic po wszystkich pokojach,myslalam,ze sie z nami zegna :ico_placzek:
:ico_placzek: :ico_placzek: o kurcze ale miałaś przeżycie :ico_olaboga:
wiec oboje sa na antybiotykach :ico_noniewiem:
biedactwa, niech szybciutko wyzdrowieją :ico_sorki: :ico_sorki:
Moja Zuzka nie raczkuje,nie chodzi,nie staje - potencjal ma,ale nie moze sie na czworakach utrzymac,z wiadomych powodow :ico_noniewiem:
biedna Zuzieńka, mam nadzieję że już ta operacja będzie ostatnia i maleńka będzie mogła wreszcie bez przeszkód pokazać na co ją stać :ico_sorki: :ico_sorki:
ja dzisiaj nie do zycia
może tej nocy będzie lepiej i się wreszcie wyśpisz :-)
ale z dobrych, nawet cudnych wieści to moja przez 2 dni nie zużyła ani jednego pampersa
wow no to gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja wstyd się przyznać od kilku miesięcy mam nocnik, ale Justynka zaczyna płakać jak ją na niego sadzam, dlatego póki co zrezygnowałam z tego :ico_wstydzioch:

anetka607, świetne zdjęcia. A Klara jaka już samodzielna :ico_brawa_01:

My już zaliczyłyśmy spacer (mimo że lekko mroźne powietrze - o wiele fajniej sie oddychało), teraz niunia sobie śpi. Po ostatnich dwóch gorszych nockach (mała wstawała o 3 i przez 1-1,5 godz. nie chciała spać tylko nawijała i się bawiła) dziś było już ok :-) Za chwilę biorę się za obiad, wykorzystam że mały rozrabiaka śpi ;-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

18 paź 2010, 12:47

Za chwilę biorę się za obiad, wykorzystam że mały rozrabiaka śpi
u mnie o tyle teraz dobrze ze jak zaczęła się posuwać na tyłku to nie jest taka upierdliwa, da posprzątać i ugotować a nawet TV pooglądać, śmiesznie to wygląda jak dookoła stołu i fotela jeździ :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 paź 2010, 12:49

myslalam,ze dziecko mi umiera
to mialas przezycia :ico_pocieszyciel: oby mauszki szybko wyzdrowialy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
moja przez 2 dni nie zużyła ani jednego pampersa
:ico_szoking: no to wielkie brawa dla Klaruni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja jeszcze nawet nie mysle o nocniku... a zdjecia sliczne :-)
My już zaliczyłyśmy spacer
ja jakies pol godziny temu wrocilam ze spaceru, dzisiaj zabralam juz spiworek, bo zimno, w nocy mialy byc nawet minusowe temperatury...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość