Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

17 sie 2011, 10:12

Ja dokarmiam HUMANA 1PLUS (na zasycenie i uregulowanie posiłków) i mała najedzona i ja wyspana :) piersią tez karmie ,walcze z tym bynajmniej bo z dnia na dzien mniej ale sciagam i podaje butla bo nie chce złapac sutka:(
czasem jakpłacze to moja blikosc jest jej potrzebna to zlapie cycka...

[ Dodano: 17-08-2011, 10:15 ]
a ja jem juz prawie wszystko, mizerie jadłam, majonez, keczup, jajka, kurczaka pieczonego i na szczecie małej nic nie jest....

moja mała kwoczka gaworzyć zaczyna jak nikt na nia uwagi nie zwraca :)))

a ulewnie przemineło z wiatrem ;)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

17 sie 2011, 11:31

zirafka
No i dalej ma tą wysypkę na buzi i niewim co to jest czy potówki czy trądzik? w każdym bądz razie wygląda nie za ciekawie ... nawet zdjęć jej nie robię ....
u nas od wczoraj też na busi wysypka. Taka inna niz potówki. Te krosty nie sa takie drobniutkie. Gdyby to było u mnie na buzi to zakwalifikowałabym to do jutrzejszego wyciskania hyhy :ico_oczko: Takie coś macie też czy jeszcze inne?
Ja bym sie kochana przeprowadzała na chama, jak jest okazja. Remont poczeka, a nastepna okazja może się trafic pieron wie kiedy! Ja tez rok (co najmniej) bede mieszkac na "budowie" :-D
Malinkax33
, a ulewnie przemineło z wiatrem ;)
no to super!
HUMANA 1PLUS, to już jest to kolejne mleko, nie? Ja się zastanawiam kiedy sie przechodzi na to drugie mleko, bo tak, jak pisałam Hipp jest troche bardziej sycący i po nim było cały czas ulewanie.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

17 sie 2011, 13:13

zirafka jem sporo, nawet się dziwie, że tak dużo jem i chudnę. Potrafię zjeść więcej niż w ciąży, no i wychodzi mi tego gdzieś ze trzy duże posiłki plus dwa trzy mniejsze przekąski. W sumie to na okrągło coś podjadam, nawet w nocy, a waga spada i spada. Dziś lekarka nas odwiedziła i stwierdziła, że strasznie mizernie wyglądam... no już sama nie wiem czy taka moja uroda czy o co chodzi.
U nas ciąg dalszy bolącego brzuszka, ehh ciekawe po czym, czy to ten nabiał czy może coś innego. No ale odstawię na kilka dni nabiał i zobaczę, jak mały będzie reagował :ico_noniewiem:. Oby mu się polepszyło, bo jestem już trochę zmęczona i przykro mi patrzeć jak cierpi :(

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

17 sie 2011, 13:36

hej!
nina0226, nie kkoniecznie musi to być wina Twojego jedzenia. Maluszkowi kształci się teraz przewód pokarmowy. I nie ważne co będziesz jeśc i tak malutki może mieć problemy. Właśnie rozmawialam dzisiaj z położna na ten temat. Ja karmię tylko i wyłącznie piersią. Żadnych herbatek ani mleczka nie podaję. Piję duże ilość herbatki koperkowej ale tej z saszetek i mały mi sie tak nie spina. Wystarczy że wypiję jedna lub dwie dziennie i mały ma problemy z brzuszkiem a jak wypijam koło 5-6 to jest ok. Czasem zjada z jednego cycka czasami zjada z dwóch. od wyjścia ze szpitala przytył 1kg. Waży 3900. Więc mleczko mu służy i położna nie widzi sensu żeby go dokarmiać.
beti, podajesz jakies witaminki Filipkowi? Ja dostałam w szpitalu D-Fluorete (jakos tak się pisze) w tabletkach. Ale jak tutaj podać takiemu maleństwu tabletkę :ico_puknij: Poprosiłam pediatre o kropelki i na szczęscie mi wypisała. Popwiedz mi masz już karte dla Filipka ubezpieczeniową? Ja musze jutro iśc do lekarza a dlaej mi nie przyszła. :ico_zly:
U mnie w szpitalu też było piwko Karmi, rano i wieczorem herbatka na laktacje i woda pod dostatkiem. Śniadanie i kolacja w stylu szwedzkiego stołu a na obiad trzy dania do wyboru :)
A jak z nocnym spaniem u Was?

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

17 sie 2011, 13:54

Joanna24,
beti, podajesz jakies witaminki Filipkowi? Ja dostałam w szpitalu D-Fluorete
tak my tez to mamy na przyszłe ząbki. Nie musisz podawac tabletki, teraz możesz rozuścic własnym mlekiem na łyżeczce. - ona jest w ciągu sekundy mięciutka. Ja Dominikowi jak już był starszy i nie groziło zadławieniem dawłam bezpośrednio do buzi tak po boku, za dolne dziąsełka. Zanim wyleciała to była juz papka. Ale musze przyznać, że nie daje regularnie.
Popwiedz mi masz już karte dla Filipka ubezpieczeniową? Ja musze jutro iśc do lekarza a dlaej mi nie przyszła. :ico_zly:
no ja już mam, przyszła jeszcze w tym samym tyg.
A jak z nocnym spaniem u Was?
u mnie pobudki średnio co 3h. Ale czesto tez zdarza się ze budzi sie po 1,5 głodny jak wilk. U nas problem jest z zasypianiem po karmieniu.
Unina0226,
u nas ciąg dalszy bolącego brzuszka, ehh
u nas jest puszczanie bączków, ale i tak Filip sie pręzy, płacze czasem bez powodu... może to rzeczywiście kształtowanie się przewodu pokarmoego? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

17 sie 2011, 15:09

Joanna24, kochana to gdzie ty rodziłaś ,że takie rarytasy hehehe ;)

[ Dodano: 17-08-2011, 15:10 ]
beti, HUMANA 1 to mleko początkowe , aczkolwiek ja pomyliłam pudelka i za pierwszym razem kupiłam HUMANA 1 plus i.... mała ją uwielbia:)

a od dzis do90ml Humany dodałam pół łyżeczki kleiku ryżowego i malutka spi juz 4 godzine :) nawet na spiocha ja przebrałam z kupki :ico_brawa_01:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

17 sie 2011, 16:13

Malinkax33,
beti, HUMANA 1 to mleko początkowe , aczkolwiek ja pomyliłam pudelka i za pierwszym razem kupiłam HUMANA 1 plus i.... mała ją uwielbia:)
a to ja mam tu w DE trochę inaczej z mlekiem. Najpierw jest tzw. mleko PRE, potem 1, 2.....
.a od dzis do90ml Humany dodałam pół łyżeczki kleiku ryżowego i malutka spi juz 4 godzine :) nawet na spiocha ja przebrałam z kupki :ico_brawa_01:
no to pozazdrościć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

17 sie 2011, 16:22

Malinkax33, w Niemczech rodziłam.
beti, kurcze a ja nadal nie mam karty a jutro do lekarz idę :(

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

17 sie 2011, 16:29

Joanna24,
beti, kurcze a ja nadal nie mam karty a jutro do lekarz idę :(
powiedz, że jeszcze nie dostałas. A dokumenty juz podpisałas w szpitalu? Bo u mnie była taka dziewczyna, z ta paczka od AOK i wtedy podpisałam ubezpieczenie. Mimo to przyszło do mnie pismo upominające, że Filip jest nieubezpieczony, dopiero zadzwoniłam i powiedziałam, że chyba cos namieszali, bo ja dokumenty juz w szpitalu jakiejś lasce przekazałam :-D Zadzwoń i już.
Kochana to na Bawarii lepszy dobrobyt hahaha :ico_oczko: :ico_oczko: menu jest z 4 dań :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

17 sie 2011, 17:41

Hej dziewczynki.

Kolejny dzień kulam się po domku porządkując kąty. Wasze pociechy już takie duże.
Ladybird czy już przełamałaś dziewicze lody z mężem. :-D

Riterka - piszę do ciebie bo nasz wątek mimo jeszcze obejmującego terminu umarł ciążono jedyne ciężarne to ja i chyba Katelajdka. Reszta się nie odzywa a na wątku już goszczą tylko sprawy noworodkowe. Brakuje mi wsparcia i zrozumienia w tych ostatnich dniach i czuję się jakbym pisała posty sama dla siebie. Dlatego o ile inne dziewczyny się zgodzą może przepiszę się ja do wątku następnego a ten zamknięty. Dzięki za zrozumienie i szybką odpowiedź czy jest taka możliwość a może ktoś zgłasza jakieś sprzeciwy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość