Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

11 gru 2012, 23:01

nostromo to zalezy gdzie w Australii jak na obrzezach to napewno a jak blisko miasta to nic cie nie ugryzie a w oknach obowiazkowo musi byc moskitiera na owady

a wiecie ze tam przy skrzyzowaniach na slupach ze swiatlami zwisaja misie koala :-) swietnie nie
a pod domy przychodza male kangurki, dla mnie bajk

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

11 gru 2012, 23:20

To zalezy gdzie sie mieszka :) Tak sie sklada ze mamwujka w Australii. Jak mieszkal w Sydney to mial wlasnie atrakcje w formie wszystkich zwierzat ale i tez pozarow... mega pozarow. Przeprowadzil sie kilka late temu do mniejszej miesciny z dalsza od lasow - pozarow.
Marzy mi sie jechac tam w odwiedziny ale bilety lotnicze to kosmos...
Starcza mi moj pluszak niemalze identyczny jak Koala prawdziwa z maluszkiem :-)hihi

No a ja juz powizycie i lekarka ocenila to na zapalenie dwunastnicy. Dostalam leki za 1,5 tyg kontrola. A po nowym roku endoskopia i sie wyjasni co i jak. Zabieram sie za rennowacje swojej osoby zapisalam sie do dentysty i mam skierowanie do dietetyka. Jeszcze okulista i ginekolog pozostal... Czlowiek sie zaniedbal a to tak byc nie moze.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 gru 2012, 11:34

Halloooo ? Jest tu kto ?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 gru 2012, 12:07

mad dobrze ze sie wyjaśniło co sprawia ci bol. Endoskopia to jakiś zabieg??? A to od tego lekarza dostałaś skierowanie do dietetyka??? A przez co jest te zapalenie dwunastnicy??? renowacja i mi sie by przydała...a w szczegolności musze do ginekologa iść, po jakąś antykoncepcję...bo teraz na gumkach jedziemy...troche lipa :-P . No i powinnam zacząć cwiczyć...bo mam strasznie wiotkie mięśnie szczegolnie brzucha.

Moj Patryś od ponad tyg zmaga sie z katarem, a od wczoraj zaczęły ropic mu oczka...:(. Narazie leczymy sie sami,. Bo takie kolejki do lekarza ze odechciewa sie tam iść.

Wczoraj byłam w przedszkolu u Dawidka na zajeciach przedświątecznch...było malowanie, tance z dziemi, ubieranie choinki. Fajnie:)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 gru 2012, 12:15

cześć
o rany, Mad, to faktycznie full serwis Cię czeka :-) a z tą dwunastnicą to nieciekawa sprawa :ico_noniewiem: kurcze, mnie się w pale nie mieści, że ludzie w naszym wieku takie problemy ze zdrowiem mają :ico_szoking: przecież przyjdzie jeszcze czas żeby chorować, no :( a wujka w Australii zazdroszczę, ja to nie mam nikogo dosłownie, do kogo można by za granicę pojechać :ico_noniewiem:

dzwoneczku, też mi się marzy antykoncepcja, bo u nas podobnie jak u Ciebie, znaczy się mężuś narzeka :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 gru 2012, 12:26

dzwoneczku endoskopia to badanie wewnętrznych organów. Zależy cosię bada. Jest to np. rurka wkladana albo połykanie metalowej kulki - sondy. Co mnie będzie czekało dokładnie to nie wiem.
A zapalenie dwunastnicy bierze się kochana od stresu :) Stres chorobą XXI wieku...
Do dietetyka dostałam skierowanie od rodzinnej lekarki. Zapytałam czy w naszej przychodni jest, odpowiedziała że w innej (tam gdzie Martyne przepisalam -blizej naszego domu). Takze czemu mam nie skorzystac skoro sie kwalifikuje wagowo i zdrowotnie, a sie nam to nalezy bo oplacamy skladki zdrowotne :)

Ja tam do tabletek sceptycznie nastawiona jestem jakos :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 gru 2012, 13:16

My hardcorowo bez zabezpieczeń lecimy ;) o tabletkach zapominam, gumek nie trawie, spirala póki co dla mnie za droga, po plastrach do bani się czułam więc nie mam zadnej alternatywy :)

Mad dobrze że przynajmniej widomo co Ci jest. A gruntowna renowacja i mnie by się przydała...
Dzwoneczku zdrówka dla Patrysia. A takie zajęcia w przedszkolu to fajna sprawa. U nas też są co jakiś czas.
Nostromo z tymi piernikami jest jedna wielka lipa. Znikają z pojemnika w mgnieniu oka :) muszę je do mamy wywieźć bo inaczej zjem wszystkie :P

Sypie u nas śnieg dzisiaj na maxa. Bobek śpi więc jak się obudzi to pewnie będziemy musieli po Emilie powedrować do przedszkola bo mąż dzwonił że dłużej w pracy będzie.
Wkurzylam się dzisiaj bo pojechałam po receptę na mleko dla malego i dostałam bez zniżki. Mówię że przecież zawsze mam receptę ze zniżką a tam mi wyjeżdżają że nie mam zaświadczenia od alergologa i badań potwierdzających skaze białkowa u Borysa... myślałam że mnie trafi. Raz że nie dostałam skierowania do alergologa dwa o żadnych badaniach nikt nawet mi nie wspomniał. Użyłam swego nieodpartego wdzięku jaki mam po nieprzespanej nocy i wygarnelam w recepcji co o tym wszystkim myślę. Hehe darlam się tak że wyszła lekarka i wypisała mi wkońcu receptę ze zniżką. Nie kłóciła bym się gdyby chodziło o 5zł. Ale za 8 puszek bebilonu ze zniżką płace ok 60zł a bez zniżek 8 puszek kosztuje prawie 200zł. Więc różnica jest spora...

Beatka hehe ja to cykor jak nostromo i do australii bym nie pojechała ze względu na pająki, węże i inne robactwo :) wiem że nie wszędzie one są ale jakoś miałabym pewne obawy :)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 gru 2012, 15:57

nostromo jak nie masz nikogo a ja!, zapraszam jak najbardziej na wakacje, legowisko i wyzywienie zapewniam, a londyn piekny do zwiedzania jest

Mad kurcze kto by pomyslal, a ciekawe skad to sie wogole wzielo

Aga dawaj Boryska

bylam u lekarza ze soba i Hanka
Hanka ma nic grozniego i nie jest to hemoroid zaden
jak wam to wytlumaczyc :ico_noniewiem:
tu mowia na to skin tag czyli nadmiar skory
czesto to sie widzi na twarzy u ludzi
to sa takie narosla jak miala Hogata ze smerfow :-D
ma sie to wchlonac z jej wzrostem
a jesli nie to jak bedzie duza to moze miec zabieg
ale z lekarza doswiadczenia w wiekszosci sie wchlaniaja
wpiszcie sobie ta nazwe ang. do google grafika i tam zdjecia wyjda

co do mnie i guza piersi to mam skierowanie ma mamografie i biopsje
jeszcze sie nie boje i nie mysle o tym
ale mam nadzieje ze to nic.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 gru 2012, 17:05

Do dietetyka dostałam skierowanie od rodzinnej lekarki. Zapytałam czy w naszej przychodni jest, odpowiedziała że w innej (tam gdzie Martyne przepisalam -blizej naszego domu). Takze czemu mam nie skorzystac skoro sie kwalifikuje wagowo i zdrowotnie, a sie nam to nalezy bo oplacamy skladki zdrowotne :)
jej, ale masz farta z tym dietetykiem, to nic tylko korzystać! ja niestety muszę bulić straszne pieniądze, dobrze że jest sponsor... :ico_noniewiem:
My hardcorowo bez zabezpieczeń lecimy ;)
:ico_szoking: odważnaś... a spiralka mi też po głowie chodzi....
Ale za 8 puszek bebilonu ze zniżką płace ok 60zł a bez zniżek 8 puszek kosztuje prawie 200zł. Więc różnica jest spora...
omg, aż taka zniżka?? :ico_szoking: no to faktycznie, jest się o co kłócić. też bym się nie dała spławić.
nostromo jak nie masz nikogo a ja!, zapraszam jak najbardziej na wakacje, legowisko i wyzywienie zapewniam, a londyn piekny do zwiedzania jest
ej no weź nie kuś :-D bo jeszcze skorzystam :-D a londyn, ehh wiem wiem, byłam kiedyś :-)
to sa takie narosla jak miala Hogata ze smerfow :-D
haha pięknie to zobrazowałaś :-D miejmy nadzieję, że i z Hanią i z Tobą wszystko ok będzie....

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 gru 2012, 18:10

Takie wakacje w UK fajna sprawa :) Beatka Wy w jakiej miejscowosci mieszkacie ?

Dobrze ze wyjasnilo sie z ta narosla bedziesz spokojniejsza.

Aga26, dobrze ze walczylas o swoje ! szkoda tylko ze takim kosztem trzeba to zalatwiac.
A planujecie jeszcze ewentualnosc 3 dzidzi :P ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość