Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 wrz 2007, 09:43

KATELAJDKA to sie ciesz kochana ze dopiero teraz okres dostałaś bo ja juz dostałam pierwszy okres jak Amelka nie miała jeszcze skonczonych 3 miesiecy taki bajer hahhhha a przeciez wtedy to karmiłam po 8 razy na dobę i guzik to dało, kazda kobieta dostaje inaczej :)
LUTOWKI a to ja mam jakos chyba zupełnie inaczej z tymi posiłkami u Amelki to wyglada tak:
8.00 NAN2 150ml, dawałm jej 180ml. ale potem ok. 10.30-11.00 nie chce zjesc deserku
10.30-11.00 deser-w sumie staram sie dac troche chociaz startego jabłka zeby nauczyła sie jesc tez owocki bo bedzie problem jak sie teraz nie nauczy to nie bedzie chciałą zaraz jesc wcale :(
13.30 obiadek-moje wypociny zmiksowane warzywka, kurczak osobno ugotowany albo inne miesko, do tego kazdy obiadek zagęszczam jej misiowym ogródkiem bo inaczej po godzinie była głodna.
Albo dostaje obiadki ze słoiczkow tez.
16.00 piers
18.00 kaszka hippa ze słoiczka
21.00 nan 210ml+kleik ryzowy lub kukurydziany
więc nie ma 4 posiłkow z mleka modyfikowanego, no chyba ze kaszke sie do tego zaliczy bo w sumie to tez posiłek mleczny, no i przybiera na wadze ładnie.
Dla mnie podstawą było nauczyc ja zeby zjadała porzadny obiadek no i tak tez jest.
oprocz tego ok.3.00 w nocy pije piers i ok.. 5.00-6.00 tez piers no to wtedy jesli wypije piers w nocy to ma wiecej tych posiłkow mlecznych na dobe bo nawet 5 hi hi czyli oki a juz sie zmartwiłam ale zapomniałam ze ja w nocy karmie dwa razy hahhhaa.
LUTOWKI-KOMBINEZONIKja mam akurat po Kacpim taki fajny wisnowy w całości i do tego doczepiane na guziczki sa paputki takie cieplusie.
jeslibym nie miała kombinezoniku po Kacperku to tez bym kupila jednoczesciowy jakos wydaje mi sie to fajna sprawą bo spodnie na szelkach to są grube same w sobie na to kurtka dochodzi to dziecko w rezultacie ma dwie mega grube warstwy na sobie zakrywające klatke piersiową a jak MAMCIA KOCHANA mowisz ze moze niektórym z naszych dzieci bedzie sie chciało spacerowac to sie ugotuja na miękko a w kombizenonie jednoczesciowym nie bedzie chyba tak gorąco, a po drugie jednoczesciowe chyba sa lepsze jesli chodzi o ubieranie bo zakłada sie jedna rzecz i zapina jeden zamek, a dzieci bardzo nie lubia grubego ubierania i przy zakładaniu spodni i potem jeszcze kurtka, czapka szaliczek uuuuuuuuuuuu jest mega ryk wiem cos o tym.
A tak jeden zamek, jeden kombinezon i po sprawie, a najlepiej jesli chodzi o butki to kupic kombinezon z takimi paputkami co na guziczki sie doczepia a jak zaczną chodzic mozna zawsze zmienic na buty normalne-POLECAM :) ale to tylko moje skromne zdanie, ja wiem po Kacpim jak miałm jednoczesciowy kombinezon to było super nawet w nim super chodził sobie a jak miałm juz spodnie grube na szelkach i do tego kurtkę to wyglądał jak zawodnik sumo albo pi i sigma z tej bajki a w dodatku jak chodził to sie pocił tak ze z niego pot splywał i ciezko mu sie chodziło :)
a Amelcia dziś skończyła 7 MIESIECY : :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 wrz 2007, 09:58

karolas, gratulacje dla Amelki :ico_brawa_01:
Kurczę Lutówki mama mi się rozchorowała i mam młyn z moimi dziewczynami bo jeszcze mąż wyjechał i nawet nie mam czasu podejść do kompa uffff

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

01 wrz 2007, 10:04

Kelly, czy mogłabym i ja prosić o przesłanie książek takich jak Magdzince??mój adresik to anilewe77@wp.pl z góry dziękuję:)
a Kacpercio odkrył pozycję pionową, zamiast siadać, to podciąga się do stania:)
ja też muszę się jeszcze wiele dokształcić i gdybym wiele rzeczy wiedziała wcześniej zrobiłabym inaczej....
a tak apropo....dziewczyny a co myślicie o metodzie Helen Dorn??
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-01, 10:27 ]
a propo okresu to daj Boże niech go jeszcze dluuugo nie będzie....
trochę się wcinam w gadkę...dawno nie zalądałam....a teraz też się raczej nie zapowiada bo dziś mężulek przyjeżdza po nas i wracamy do domu a tam narazie brak internetu, ale za 2 tygodnie mam zjazd więc znów coś tam skrobne...no i masę postów do nadrobienia mieć bedę...
Karolas: gratulacje dla Amelki z okazji 7 miesiaczków:*
LUTÓWKI: a my kombinezonik jednoczęściowy z doczepianymi butkami mieć bedziemy, w końcu Kacperek to już kawał mężczyzny;)a w razie czcego ma też fajniusie butki:)

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

01 wrz 2007, 10:56

karolas sto lat dla Amelki. niech sie dalej tak ladnie rozwija

Qunick
niech mama szybko wraca do zdrowia zebys mogla czesciej do nas zagladac

anilewe77
obie ksiazki juz wyslalam

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 wrz 2007, 10:59

QUNICK życze ci żeby twoja mama szybko wróciła do zdrówka i do pełni sił :ico_buziaczki_big:
LUTOWKI chyba zadna z was juz nie ma za wiele czasu a ja sie tu otatnio chyba przedwczoraj pytałam czy mialaby któras z was ochote poszperac i cofnąc sie w stronkach zeby zerknac kiedy pisałam ze Amelka sie pierwszy raz przekręciła na brzuszek hahahahahha-głupol ze mnie sama mam niewiele czasu a was o takie rzeczy pytam, nic bede musiała jednak poszperac w wolnej chwili te stronki wstecz bo zalezy mi zeby sie tego dowiedziec-Amelki album swieci pustkami kurcze a ja nie mam kiedy sie za jego uzupełnianie wziaść, moze jak kacpi pojdzie do przedszkola

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

01 wrz 2007, 11:26

karolas, 100 lat dla Amelki z okazji 7 miesiączków :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

anilewe77, jak byłam opiekunką to z niektórymi dzieciaczkami chodziłam na zajęcia z metodą Helen Doron - była to super zabawa nawet dla mnie hihi ale nie mam pojęcia czy cokolwiek z angielskiego te dzieci załapały, a miały ok 2 i 3 lat

[ Dodano: 2007-09-01, 11:30 ]
karolas, właśnie, Joasi album też świeci pustkami i też muszę go uzupełnić bo zaraz już nic nie będę pamiętać, ostatnio coś tam wpisywałam przed moim powrotem do pracy - ja weszłam w swój profil i w opcję "pokaż wszystkie posty Magdzinki" i skopiowałam to sobie i teraz muszę kiedyś poczytać :-D

[ Dodano: 2007-09-01, 11:41 ]
Hekkate, Mamcia świetnie, że problem opiekunek macie już z głowy :ico_brawa_01:

:-) A my wczoraj skończyłyśmy turnus rehabilitacyjny i teraz będziemy ćwiczyć w domciu. Cieszy mnie, że rehabilitantka powiedziała, że już widać postępy od poniedziałku :ico_brawa_01: Wczoraj kupiliśmy dla Asi wielką piłkę, taką do skakania. Narazie będzie na niej ćwiczyć, a jak podrośnie to przynajmniej ta piłka się też przyda hihi

Madzia22 będę jeszcze nie raz w CZD - 25 mamy wizytę u neurologa, ale nie wiem czy ja pójdę czy mąż, bo może będę musiała być w pracy, potem pod koniec października wizyta u okulisty, a na początku grudnia kolejny turnus rehabilitacyjny...

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

01 wrz 2007, 15:30

a ma wlasnie wrocilismy z zakupow w starogardzie i kupilismy Tymkowi paputki, adidaski, smoczki, sliniak policjant, taki jak ma Hekkate, bluzke z dlugim rekawem i super kurteczke taka na teraz. w sumie to jest dwa w jednym, bo jest cienka kurtka i jako podpinke ma bluze z kapturem.
potrzylam tez na kombinezony, z odpinanymi butkami kosztowaly 75 zl.
chcielismy tez kupic spiworek ale byly tylko na 86 wiec zamowimy na allegro.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 wrz 2007, 15:50

Hej, hej

karolas Buziaki dla 7 miesięczniaka... GRATULUJĘ! :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :ico_tort:

Magdzinka pisze:Hekkate, Mamcia świetnie, że problem opiekunek macie już z głowy :ico_brawa_01:


Też się bardzo cieszę, że macie już wszystko pozałatwiane w tym względzie...!

qunick Ojej ..życz od nas mamie zdrowia .... Oby szybko doszła do siebie!

Kombinezon Ja mam kombinezon co prawda na 62 :ico_noniewiem: nowiutki ale myślę, że spokojnie jeszcze do niego wejdzie na zimę bo te numeracje są zaniżone... a propos0 ten kombinezon mam z biedronki :-D

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

01 wrz 2007, 17:42

Hekkate jak juz pisalam chcialam kupic krazek durexa ale w rossmanie byla promocja na zestaw weekendowy, czyli: krazek wlasnie. zel potegujacy doznania i paczke prezerwatyw prazkowanych z wypustkami. a o wieczorze napisze jutro albo moze i dzis...

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

01 wrz 2007, 18:12

HEJ HEJ HEJ HEJ :-D
No i koniec mojej pracy, to znaczy będę pomagać ale teraz siedząc w domu i pisząc raz dziennie w komputerze faktury i stany towarowe. Wgrałam sobie probram w mojego kompa i w ten sposób będę pomagać. Teściowa wróciła, głosu jeszcze nie ma, ale w ciągu tygodnia ma "powrócić"
Cały dziś dzień spędziłam z moją córeczką, jejku jak mi tego brakowało...ależ ona się zmieniła na swój sposób....
karolas wielkie brawa dla Amelki, jejku jaka ona silna i zdolna :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-01, 18:16 ]
Małgorzatka spóźnione ale szczere gratulacje dla Ciebie za zdane testy.... :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości