ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 wrz 2007, 22:11

no zbora ja tez, tak jak Kulka, w sumie sie tak martwiłam, ale jakos dwa dni spokojnie i kupy normalne...moze faktycznie lepiej tak od razu, chyba specjalnie nie ma roznicy w smaku to mleko, wiec powinna Hanula spokojnie pic, ale potem ty musisz obserwowac jak jej spasowało...
I gratuluje udanych zakupow dla Hani
Ja bym musiała kupic jakis śpiworek do wozka i kilka body z długim rekawem, ale kiedy sie gdzie wybrac...

Na Gosie dzis nie licze, bo na pewno impre ma...

glizdunia ale pisałas ze juz krew z kupki znikneła, znow jest??kurcze to dziwne, musisz koniecznie jakiegos lekarza odwiedzic...kurde łaske ci robia ze z takim malenstwem cie w przychodni przyjmuja??w sumie ja sie nie madrze, bo nie wiem nawet jak to u nas wyglada...

Mili juz od 2 tyg kolki nie miała ale co dzien jej daje kilka kropli espumisanu a teraz saab'u i nie wiem co by było jakbym nie dała....
Ząbki??nie u nas jeszcze sie nie zapowiada, chco ślinie sie maleństwo strasznie i nauczyła sie małpica pluć i pluje śliną, smoczkiem, soczkiem...
Za to strasznie sie podnosi i jak ja chwyce za raczki to sama sie podniesie do siedzenia i siedzi normalnie z prosta głowa...normalnie :ico_szoking:

A moj A. właśnie skonczył rozmrazac lodowke, wiec lece...
Dobrej nocki.. :516:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 wrz 2007, 22:11

No właśnie KUlka ja też jutro chyba zadziałam Viburcolem... Tylko jak pomyślę o cenie durnego czopka...to :ico_zly:

Glizdunia :ico_brawa_01: dla Króliczki! no i opwodzenia z lekarzem! będę trzymać kciuki...

Ja jeszcze się poszwędam tu i tam... :-D

[ Dodano: 2007-09-16, 22:16 ]
A...zapomniałam napisać, że moje dziecko dziś nadrabia chyba straty prespanej nocy i je więcej :ico_szoking: zjadała prawie co 2godziny z butli 100 i jeszcze 20jej musiałam dorobić :ico_szoking: a na noc...cyc...60ml z butli i drugi cyc trochę...no niemożliwa jest!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 wrz 2007, 22:22

Zborra a ile u was kosztuje ....... u nas 21 ,70 .masakra ale warto ......... dziala........

no ide juz do wyrka ....... bo mo zabkuje w nocy bolesni cos i poplakuje ale sie nie budzi :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 wrz 2007, 22:30

U nas też podobna cena...za kilka glicerynowych piguł do wtykania w d...szok!!!

U nas też przez sen marudzenie, na szczęście się nie wybudza...

I idę...czas na myju, bo przecież jutro znów sama na posterunku, a na wieczór góra prasowania...i gardło mnie jakoś drapie... :ico_zly: ile jeszcze???

Ok, dobrej nocki!!! już widzę jak jutro nasmarujecie...Gosia wróci, Massumi...będzie się działo! a ja wejdę pewnie ok. południa...to znów do czytania będzie...wrrr....

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 wrz 2007, 22:46

dobranoc...... :ico_spanko: :ico_spanko:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

17 wrz 2007, 07:36

dzień dobry wszystkim, no my powoli wracamy do siebie po wczorajszym chrzcie, Mateuszek był prawie jak aniołek grzeczniutki, troszkę zapłakał przy polewaniu wodą i pod koniec mszy, ale tak to super, jestem zadowolona, zdjęć nioe mam prawie wcale bo mój T to bardziej myślał o sobie niż o zdjęciach i jestem taka wkur na niego, ze mam ochotę go normalnie trzepnąć...no ale coś tam wkleję

Wszystkiego najlepszego dla Kingusi[b] Doris[/b] niech rośnie zdrowo i przynosi wiele uciech rodzicom... :ico_tort:
Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 wrz 2007, 07:50

Ach te nasze dzieciaczki...Mojemu furczy w nosku ale mam nadzieję, że nie załapie ode mnie choróbska :ico_sorki: :ico_sorki: Byłam wczoraj w aptece-jako karmiąca mama mogę brać jedynie homeopatię więc próbuję z tym oscillococillum czy jak to się pisze...Usiłuję właśnie dodzwonić się do ortopedy aby potwierdzić wizytę ale albo zajęte albo nikt nie odbiera :ico_zly: Muszę jeszcze umówić się do tego endokrynologa :ico_zly: I iść dzisiaj do Urzędu pracy :ico_zly: Najchętniej zostałabym w łóżku żeby się wygrzać i odpędzić to paskudztwo ode mnie...

A dla córeczki doris wszystkiego co najsłodsze z okazji ukończenia 4 miesiączka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

17 wrz 2007, 08:42

dziękuję wszystkim za życzenia !!!!!!! bardzo!!
urodzinki minęły bardzi spokojne - wczoraj wracalismy z Olsztyna i droga - korki ... młody na całe szczęście spał :-D jak nie on - 2,5 godziny :ico_szoking: tylko jezdzic z nim :-D
ii ..... uwaga ... moja mama stwierdziła , ze on cos cięzki i 8 kilo??to on chyba nie wazy ..no 8 nie .....9 !!!!!!! 9 kilo i 76 cm .... mam Bułę w domu ..kloca małego :-D
co do spacerówek - ja jeszcze czekam .. musze kupic jakis spiworek :-D i do spacerówki - mam boldera 3 kołowy !! - ja tez za - super sie prowadzi i skretne pzrednie koło ! 0 moja rozkłada sie na płasko - podpowiedziały mi koleżanki i mam - koła pompowane - wielkie ... ale juz je 2 razy przebiłąm - wiec jest i minus takich kół ... ja w przyszłym roku dopiero -bede szukac lekkiej spacerówki , a na razie po co?? jest wózek - kosztował nie mało hyhyhy - nie jest to szczyt moich marzeń - ale jest - i już - młody jest wielki - więc wózek dla niego odpowiedi - bo jeden z tych większych ...
aaaa dla Kini z okazji wkroczenia w 5 m-c!! :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-17, 08:43 ]
aaaaa my chyba odsatwimy butle :-D albo tylko bedzie na noc :-D bo wczoraj wystarczyło mleka w cycach :-D ja juz tez 2 - młody wciagnal 1 na noc - 180 i chciał chyba wiecj- dorobiam 2 pocagnal troche i zasna l - wiec dzis na noc bedzie 2

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

17 wrz 2007, 09:05

Hej

Ja tylko na chwile, bo nie mam już siły.... :ico_zly: :ico_zly: napisałam ogromnie dużego posta i wszystko straciłam...

Mam spore problemy...rodzinne, z rodzicami, Dominikiem i Kinga jeszcze zakatarzona, złapała od nas :ico_placzek:

Jakoś próbuje sie wyciszyć, może wpadnę jeszcze jak znajdę chwile :-)

Doris dla Kinguni wszystkiego NAJ :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2007, 10:21 przez mama_Dominika, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 wrz 2007, 09:29

Gosia jaki ten twój synek pokaźny :ico_olaboga: :ico_olaboga:

mama_Dominika życzę poprawy i niech zza chmurki wyjrzy słonko :-)

No ja zapisałam synka do endokrynologa ale dopiero na 27 października - prywatnie !!! Do ortopedy dalej nie mogę się dodzwonić :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość