Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

17 lip 2008, 09:08

Fintifluszka pisze:Prawda jest taka, że młode powinny wylatywać z gniazda inaczej są takie problemy

zgadzam sie z Toba w 100% i ciesze sie ze mamy wlasne gniazdko. Justyna wspolczuje calej tej sytuacji z mama.

madziarka81 pisze:Patrys cały wysypany na ciele, ma temperature, jest taki rozżalony i często podchodzi sie przytulac.

Biedactwo, a moze to jednak rozyczka???

A my wczoraj bylismy u lekarza, bardzo fajna babka, typowa dla dzieci, zbadala malego od dolu do gory i tak... Dawidek rozwija sie prawidlowo, waży 8250g, nie mamy samego go jeszcze sadzac bo jeszcze nie jest na to przygotowany, jedynie moze siedziec oparty o cos. Ciemię ładnie mu sie zrasta i mam zmniejszyc podawanie wit.D3. Siusiaka zciagac do 2 roku zycia, zrobilo sie male zapalenie i mamy przepisana masc. Dziasla rozpulchnione, na dole mocno, u gory troszke mniej, ida mu dwie dolne jedynki i to moze byc kwestia tygodnia jak sie przebija(to przez to tak cierpi :ico_placzek: ) i mozemy doraznie podac mu Panadol lub Viburcol. Gluten juz wprowadzic w postaci chlebka, bułki albo kaszki glutenowej no i pół żółtka do zupki co drugi dzien.

Milego dnia....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 lip 2008, 09:14

cześc dziewczyny.
Stawiamy :ico_tort: na pół roku...
lecę bo bąbel się obudził

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 lip 2008, 11:22

Cześć :-)
Ja tylko na chwilkę, zaraz uciekam na dół do mojej córy :-)
Wszystkiego najlepszego dla Gabika, niech się zdrowo chowa :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 lip 2008, 13:14

Hej!!

Najlepsze zyczenia dla Gabiego!!! :ico_tort: :ico_brawa_01: Niech rosnie zdrowo!!!

Mam chwilke w pracy wiec pisze! dzisiaj mam szefowe na glowie :ico_olaboga: , ale teraz wyjechali na chwile....

Madziu, na szczescie, ze z Martynki symulantka i ze nic jej nie jest, ale co z Patrykiem??
Ja Madziu, mam do Ciebie pytanie, bo Ty jestes na biezaco. Jak wygladacie zapisywanie dziecka do przedszkola? Pytam, bo chce zrobic to odpowiednio wczesnie, zeby byly miejsca, w jednym prywatnym kolo nas zapisy sa juz na rok 2009/2010 na liste rezerwowa, wiec do publicznego pewnie bedzie jeszcze wiekszy problem i chcemy pomyslec o tym juz teraz - taki pokopany kraj niestey, co zrobic.... :ico_puknij:
Chodzi mi o to czy na przyklad mozna zapiac dziecko z taki duzym wyprzedzeniem, czy dopiero w tym samym roku i liczyc na szczescie, ze moze miejsce sie znajdzie....?? Ja to bylo u Ciebie?? Wiem tylko, ze mozna do 3 przedszkoli chyba zlozyc papiery?


Justyna, wspolczuje sytuacji z Mama, wiem co to znaczy, my wybralismy zycie "bez rodzicow" i nie wyobrazam sobie mieszkac z na przyklad z moja mama pod jednym dachem, chociaz jest kochana, m.in. dlatego teraz musze pracowac, zeby zarobic na czynsz i oplaty, ale cos za cos! Nigdy nie zalowalam, ze szybko "opuscilam" rodzinne gniazdko i przeszlam na "wlasny rachunek" Ma to swoje duze plusy!

Na razie znikam! Zajrze potem.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 lip 2008, 14:01

Gosiu ja mieszkam w małym mieście więc dzieci zapisuje sie tutaj w tym samym roku. My złozyliśmy podanie w marcu. Ale słyszałam ze w większych miastach moze byc inaczej, trzeba zapisywac z duzym wyprzedzeniem chociaz moje kolezanki z wiekszych miast zapisywały w tym roku tez tak w marcu. W maju zazwyczaj są wyniki.
Ja zapisywałam tylko do jednego, Mariola jeszcze niech sie wypowie w tej kwestii bo jej Julka chodzi juz do przedszkola.
Mozesz jeszcze przejechac sie do jednego z przedszkoli i zapytac jak jest z zapisami.

Patrys własnie zasnął, bidulek ma gorączke, jak do jutra sie troche nie poprawi to ide z nim jeszcze raz do lekarza.

[ Dodano: 2008-07-17, 14:33 ]
A tak Martynka wczoraj padła po całym dniu wrazen, nawet nie wiem w którym momencie tak połozyła główke
Obrazek

A tu dzisiaj wkłada sobie chorą rączkę do buzi :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 lip 2008, 17:27

Madziarka, fajne zdjęcia, Martynka jest przesłodka, jak milusio zasnęła... że jej było wygodnie... a te dwa kucyki? Wow, dodają takiego uroku naszym dziewczynom... heheheh ślicznie wygląda.
Może Patrys ma rzeczywiście różyczkę, albo wiatrówkę...

Ja mam dzisiaj bardzo leniwy dzień, nic mi się nie chce, Obejrzałam 5 odcinków kochanych kłopotów, Ula cały czas spała przytulona do mnie na łóżku. Teraz wstałam, coś trzeba porobić, Ona ciągle śpi... heehheh
Zrobiłam dzisiaj z bratową masę solną i lepiłyśmy z dziewczynkami aniołki, teraz są już wysuszone i trzeba będzie je pomalować. Wyszły prześliczne :-)
Uciekam, pozbierać pościel do prania, odezwę się wieczorkiem

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 lip 2008, 19:24

Czesc dziewczyny i bobasy

ja jak zwykle dalej nie mam internetu i juz nie bede sie wypowiadac kiedy go podlacza bo brat kolezanki sie smial i mi powiedzial ze w piatek ale chyba w wielki :ico_placzek: :ico_placzek:

dalej pracuje majeczka dalej jest z babcia jest strasznym urwisem ale przekochanym

a narazie uciekam bo musze do domu isc bo chora jestem

buziaczki i mam nadzieje ze juz nastepnym razem z domu napisze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 lip 2008, 20:34

iwona83, trzymaj się i zdrowiej... :-) czekamy na Ciebie i Twój internet, może powinnaś na nich pokrzyczeć... czasem to pomaga :-)

My już po kąpieli, Ula śpi obok, ja oglądam "Kochane kłopoty", na dworze leje deszcz i jest okropnie pochmurno....
Gdzie upały, nie mamy tu wcale pogody :-( bleeee do tego nic mi się nie chce...
Spadam, idę się wykąpać i spać...
Miłej nocki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

18 lip 2008, 08:43

hej ja sie tylko przywitam i uciekam

Martynka zrobiła mi dzisiaj pobudke po czwartej teraz ona oczywiście spi a ja sie ubieram i ide po zakupy i do urzedu skarbowego

miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 lip 2008, 09:34

Cześć dziewczyny

Magda śliczne zdjęcia-Gabriel do spania jest tak uparty, zawsze się muszę naszarpać żeby zasnął, zwykle się z płaczem wszystko odbywa, a tu Martynka sobie tak beztrosko usnęła w huśtawce :ico_noniewiem:

jakiś czas temu miałam cały dzień taki ból w podbrzuszu, pomyślałam, że to może jajeczkowanie i dzisiaj z rana dostałam pierwszy okres :ico_olaboga: dobrze mi było bez tego, ale trudno... mam tylko takie pytanko, ja w zasadzie od zawsze używałam tamponów, nie wiecie czasem czy teraz też mogę normalnie czy powinnam przez jakiś czas używać podpasek? :ico_noniewiem:

wczoraj przyszedł kurierem aparat-bardzo nam się podoba... :ico_oczko:

a na 10.30 idziemy do lekarza i tak się miło składa, że Kuba będzie mógł iść z nami :-) na razie siedzi z Gabciochem na łóżku, a ja mam kilka wolnych minutek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość