Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

07 kwie 2009, 14:06

plum :-)

łóżeczko zamówione :-)
oo, takie wybraliśmy z materacem sprężynowym, bo tutaj znów takie najbardziej polecają :-)
http://babyoka.co.uk/products/999-344-4 ... tress.html
i już jutro, najpóźniej pojutrze piszą, że będzie w domu :-D :ico_sorki: mam nadzieję :-D

teraz muszę pogrzebać za prześcieradełkami na gumkę w odpowiednim wymiarze :-D :ico_sorki:

Mały marudny dziś bardziej i ciepławy niestety, znaczy temp ma w okolicach 37,3 - 37.5 stopnia... :ico_sorki: mam nadzieję, że nic z tego nie będzie...

a na taki suchy kaszelek u malucha trzymiesięcznego to coś dają bez recepty?? albo jakieś sposoby macie?? bo mój kaszle od wczoraj :ico_olaboga: rzadko co prawda, ale już mi skóra na plecach cierpnie... :ico_chory:

[ Dodano: 2009-04-07, 14:44 ]
aa, miałam mówić, kupiliśmy dziś małemu nowy gryzak :ico_sorki:
http://www.tommeetippee.co.uk/product/g ... teething_/
jest suprrr, bo mieści się małemu w buzi, jest lekki i praktycznie przytrzymywał go sobie jak zwykły smoczek, no i dość miękki, więc widać było, że dobrze mu się go "zajada" :-)
może moje paluszki będą miały wolne? :ico_oczko: :-D

a chłop mi tu się podlizuje i kupił mi truskawki :-D fakt, że daleko im do polskich, rosnących w pełnym słoncu truskawek, ale namiastka jest :-D i chyba Norbert zjadł więcej niz ja :-D tak się rzucił na owoce :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

07 kwie 2009, 15:00

hej
rano po bony byłam wiec kaska na zakupy świateczne już jest potem plac zabaw, teraz obiad zjadłyśmy i zaraz do lekarza.

marcia jak mój ulewał to robiłam przerwy w jedzonku i nosiłam do odbicia w czasie tych przerw i to b pomagało.

anamke dobrze ze łóżeczko zakupione :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

07 kwie 2009, 16:20

marcia
rozmawiałam z mama na temat ulewania i mi powiedziała ze to najczęściej spowodowane jest niedojrzałością układu pokarmowego i powinno minąć najpózniej przed upływem pierwszego roku życia a narazie po karmieniu przez kilka minut trzymać maleństwo w pozycji pionowej, po to żeby mu się odbiło, nie wykonuj gwałtownych ruchów nawet przez godzinę po posiłku, przy wymianie pieluszki unoś delikatnie pupę niemowlęcia i nie zapinaj zbyt ciasno pieluszek i staraj sie ja kłasc nie na prostym tylko lekko unesiona lub na prawym boku
Mam nadzieje ze te rady pomoga :-)

ananke, fajne to łózeczko :ico_brawa_01: , sama sie kiedys nad tego typu łozeczkiem zastanawiałam a gryzaczek rewelacja :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 kwie 2009, 16:21

my byliśmy na spacerze, potem robiłam obiad, teraz chciałam też się wybrać na spacer, ale jakoś nie mam chęci samej, a mąż w ogródku robi

ananke, fajne łóżeczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , te gryzaki są super :-D , znalazłam takie na allegro, ciekawe ile w sklepie kosztują, bo nie wiem czy się opłaca kupować w necie

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

07 kwie 2009, 16:55

dzieki, dzięki dziewczyny za miłe słowa :ico_sorki: łóżeczko takie porządniejsze, potem można rozłożyć na łóżko dla przedszkolaka, także mam nadzieję, że posluży :-)

mnie martwi Alutek... śpi już dwie godziny, rzadko mu się to zdarzało w dzień :ico_sorki: :ico_olaboga: boję się, że go cos "rozbiera" chorobowego :ico_chory: :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 kwie 2009, 17:30

mnie martwi Alutek...:ico_olaboga: boję się, że go cos "rozbiera" chorobowego :ico_chory: :ico_noniewiem:
ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza, jeśli bardzo Cię to martwi, wtedy będziesz spokojniejsza

a ja poszłam na spacer, przejechałam 50m i pane złapałam wózkiem :ico_zly: , mąż pojechał do wulkanizatora, ale zamykali i czasu nie mają, więc pojechał do sklepu rowerowego i kupił takie nalepki na tą dziurę, mam nadzieję, że będzie dobrze

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 kwie 2009, 18:29

hej

bylismy u lekarza potem dlugi spacer ale mi na dworze plakala problem kUPA! ZIELONA WYSZLA Z TRUDEM I PO 2CZOPKACH /... WSZYSTKO BYLO W GOWIENKU ...... LEKARZ MI TAK KAZALA ZROBIC JAK SAMA SIE NIE ZALATWI I MIMO ZE PRZEPAJAM TO KUPA TWARDA!!


LEKARKA MOWILA ZE SKAZA JEST I PLUS JESZCZEW JAKAS ALERGIA MOGE DAWAC KLEIK ALE NAJPIER MAM INNY SPOSOB WYPROBOWAC PRZY SZTUCZNYM MLEKU KAZALA MI PRZED KAZDYM KARMIENIIEM PRZEPAJAC 50 ML HERBATRKI TO SPOWODUJE ZE SIE NAJER POTEM MLEKIEM I KUPY BEDA INNE

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 kwie 2009, 18:47

ufff nareszcie dotarłam przed kompa..byłysmy na dłuugim spacerku, pogoda taka cudna :-D ..zrobiłam szybki objadek i jaks padnieta jestem..

malutka sie buja -juz taka padnieta jet ale oczko jeszcze otwarte i marudzi..

anankesuper zakupy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 kwie 2009, 19:19

hej hej
Ragazza dobre rady bo sama sie d nich stosuje i jest OK. czasami tylko sie mojemu tak porzadnie uleje ale to normalne :-)
ananke gryzaczek extra. sama taki kupie jak gdzies go znajde :ico_brawa_01:

a my bylismy u tesciowej z dzieckiem. ale mnie ona irytuje to szok. normalnie coraz gorzej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nie dosc ze nosila caly czas dziecko na rekach to az jej usnelo a ona dalej nosila.juz jej powiedzialam zeby odlozyla go a ona na to ze dziecko po jedzeniu to z godzine trzeba nosic :ico_zly: chyba zwariowala, zwlaszcza ze ladnie odbil od razu po jedzeniu a ta go jeszcze godzine chciala nosic. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
zreszta juz sa drobne sprzeczki odnosnie chrzcin. znalazlam fajny i niedrogi lokalik a ona ze w domu trzeba zrobic. i ona bedzie mi w dodatku mowic kogo mam na chrzciny wlasnego dziecka zaprosic. jeszcze chce zaprosic kuzynow mojego meza a ja na to ze chcialabym zeby to byla tylko najblizsza rodzina to ona odparowala ze nam za te 2 osoby zaplaci. idiotka kompletna. tak mnie dzis zdenerwowala ze az sie poryczalam u moich rodzicow :ico_zly: ona se chce urzadzic impreze z chrzcin i chlac wode. tak a ja bede latac kolo dziecka. powiedzialam ze ja chce w lokalu chrzciny z samym obiadem i troche posiedziec przy kawie i herbacie na koniec i do odmu sie rozejsc to juz jej nie pasuje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-04-07, 19:20 ]
juz jestem sama. maz wlasnie pojechal w trase. normalnie jakas chandre chyba mam dzisiaj bo tylko wyc mi sie chce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ide kapac malego. sama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 kwie 2009, 20:03

Ragazza dziekuje za rady :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje ze pomorze :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości