Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

18 paź 2010, 13:53

iw_rybka napisał/a:
myslalam,ze dziecko mi umiera
to mialas przezycia oby mauszki szybko wyzdrowialy
dołączam się, aby jak najszybciej

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

18 paź 2010, 15:12

Helen napisał/a:
iw_rybka napisał/a:
myslalam,ze dziecko mi umiera
to mialas przezycia oby mauszki szybko wyzdrowialy


dołączam się, aby jak najszybciej
rybciu wspolczuje :ico_olaboga:
ja mala sadzam na nocnik po spaniu i wtedy kupke zwykle robi :ico_oczko:
a ja dzisiaj zapisalam synka do biblioteki :-D

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

18 paź 2010, 16:18

ja mala sadzam na nocnik po spaniu i wtedy kupke zwykle robi
ja od 3 dni sadzam dzieci na nocnik i... u Asi były już 2 kupki i kilka siku, a u Szymusia... zaliczone 2 pary spodni i dywan, a nocnik czysty

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 paź 2010, 17:09

u Asi były już 2 kupki i kilka siku, a u Szymusia... zaliczone 2 pary spodni i dywan, a nocnik czysty
czyli 1:0 dla Asi :ico_oczko: podobno chlopcy sa troche wolniej kapujacy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 paź 2010, 19:44

Rybka, zdrówka dla Dzieciaczków :ico_sorki:

anetka, jestem pełna podziwu, że Klara już tak ładnie z nocniczka korzysta :ico_szoking: Moja nie chce na nim siedzieć. Zdjęcia słodkie :-D

Sorki, że wczoraj wieczorkiem nie wpadłam.

Tak pokrótce, to nie mam czasu na forum, bo mąż ciągle kompa okupuje...

Wiki od tygodnia ma wstrętny katar i przez to noce nieciekawe są. Za to w dzień mam sporo biegania za nią, już ładnie chodzi sama. Dziś otworzyła sama drzwi :ico_szoking: akurat w tych jednych klamka jest nieco niżej i ona oczywiście musiała to zauważyć. Zaczęłam jej też sama gotować lub je to co my, z różnym skutkiem, ale przecież słoiczków też już ostatnio nie chciała, więc widać, że mały niejadek mi rośnie. Grymasi i demonstruje, że nie wszystko jej smakuje. Mówi bardzo dużo, ale tylko po swojemu, znów przestała mówić mama, baba, tata. "Pa pa" też nie robi (tylko czasami) i nie wiem czy powinnam się tym martwić, czy nie... Za to pięknie pokazuje nerwy i swoje niezadowolenie, gdy jej czegoś zabraniam.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2010, 10:27 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

18 paź 2010, 21:22

Tak, dobrze rozumiecie, jest w domu, bo rzucił pracę :ico_zly: :ico_zly: Wyobrażacie sobie to? Głowa rodziny, jedyne źródło utrzymania, a on beztrosko rzuca pracę i siedzi teraz całymi dniami na necie.
rzeczywiście strasznie nieodpowiedzialnie się zachował :ico_puknij:
Wyszłam za mąż za dzieciaka... Co tu dużo gadać, chodzi mi po głowie rozwód! Nie myślałam, że kiedykolwiek to powiem...
spokojnie, może jeszcze wszystko się ułoży :ico_sorki:
Wiki od tygodnia ma wstrętny katar i przez to noce nieciekawe są.
ojej niech maleńka szybko wydobrzeje :ico_sorki:
uż ładnie chodzi sama. Dziś otworzyła sama drzwi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super sobie radzi :ico_brawa_01:
Mówi bardzo dużo, ale tylko po swojemu, znów przestała mówić mama, baba, tata. "Pa pa" też nie robi (tylko czasami) i nie wiem czy powinnam się tym martwić, czy nie...
u nas jest to samo, więc możliwe że to taki etap w życiu. Powiem Ci, że mi się wydaje, że po prostu nasze dzieciaczki nie są jeszcze dobrze "wyspecjalizowane", no i gdy skupiają się na doskonaleniu jednej czynności ( u Wiki to chodzenie) to inne idą na dalszy plan.
ja od 3 dni sadzam dzieci na nocnik i... u Asi były już 2 kupki i kilka siku, a u Szymusia... zaliczone 2 pary spodni i dywan, a nocnik czysty
dziewczynki górą 9] :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 paź 2010, 23:50

inia1985, no to nieciekawa atmosfere macie teraz w domu... ale to jego zachowanie musi miec jakis powod, moze czyjs wplyw :ico_noniewiem: trzymam kciuki, zeby udalo sie rozgryzc ten orzech i oby powrocily dobre dni pelne harmonii :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
już ładnie chodzi sama
:ico_szoking: wielkie brawa i duzo zdrowka dla Wiki!!!

My kupilismy dzisiaj Kiarze samochodzik, natchnely mnie ostatnie rozmowy tutaj na ten temat i filmik z Kacperkiem :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 paź 2010, 09:30

inia1985, no niesety faceci mysla o niebieskich migdalach :ico_zly: i jeszcze pretensje do kobiet maja...moj sie ostatnio czepia ze sie nim nie zajmuje :ico_puknij: ze nie jest tak jak przed slubem :ico_noniewiem: nie no faktycznie-2 dzieci,sprzatanie gotowanie,dokuczliwa matka i ja mam chodzic wesola i tanczyc wokol meza jeszcze :ico_puknij: :ico_zly:
:ico_brawa_01: dla Wiki za osiagniecia i zdrwoka dla niej :ico_sorki:
My kupilismy dzisiaj Kiarze samochodzik
dawaj fotki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 paź 2010, 09:53

spokojnie, może jeszcze wszystko się ułoży :ico_sorki:
mam nadzieję
super sobie radzi :ico_brawa_01:
dziękuję
gdy skupiają się na doskonaleniu jednej czynności ( u Wiki to chodzenie) to inne idą na dalszy plan.
bardzo możliwe
moze czyjs wplyw :ico_noniewiem:
o tak, teścia... On twierdzi, że to ja powinnam iść do pracy a R. zostać z Wiką :ico_puknij: Chyba sobie mężuś wziął do serca słowa tatusia...
wielkie brawa i duzo zdrowka dla Wiki!!!
dziękuję
My kupilismy dzisiaj Kiarze samochodzik
a jaki?

dorotaczekolada, mój ma podobne pretensje, ale ja już jestem na to niewzruszona, nie będę koło niego robić, póki on nie zrozumie, że w chwili obecnej to on powinien zarabiać. Wszystko mu się w głowie powywracało. To już nie jest mój R.

R. wyjechał dziś do Wrocka, więc mogę swobodnie wpaść do Was i nie mam go za plecami... Wiki dziś dała popis w nocy, od 23:30-4:00 siedziała w łóżeczku i się bawiła... Przynajmniej grzeczna była, to mogłam w tym czasie pospać, ale nie wiem zupełnie o co jej chodziło. Teraz Kruszynka moja śpi słodko.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

19 paź 2010, 10:07

Co tu dużo gadać, chodzi mi po głowie rozwód! Nie myślałam, że kiedykolwiek to powiem...
głupio by było jakby nic się nie działo, ale myśle że sie dogadacie, trzeba na razie przeczekac, u nas tez byl taki czas ze juz oboje zdecydowalismy s9ie na rozwód, chyba jakas nuda sie wdarla czy co nie wiem, ale poszlam na studia 300 km od domu i po rozląkach na pare dni jakos wszystko sie zmienilo, ja tesknilam za domem on szalał z zaadrości bo przeciez po com jade chyba nie uczyc sie :ico_olaboga: no ale pozniej tak sie poprawilo ze pojawila sie Klara :ico_brawa_01: teraz tez mam go niekiedy dosc bo stal sie takim marudą, jak stary kawaler wszystko widzi w czarnych barwach a ja sie z tego smieje i chyba troche odpuscilam :ico_oczko:
znów przestała mówić mama, baba, tata. "Pa pa" też nie robi (tylko czasami) i nie wiem czy powinnam się tym martwić, czy nie...
moja uporczywie mówi mama ale tez wiecej po swojemu, widac teraz ciekawsze ma zajecia niz mowinie :-D
Za to pięknie pokazuje nerwy i swoje niezadowolenie, gdy jej czegoś zabraniam.
u mnie to samo, siada wtedy na podłodze krzyczy i albo rękami albo głową wali o podłoge :ico_szoking: i wtedy nawet nie da się wziąść na ręce wiec trzeba to przeczekac i troche dziala
ze nie jest tak jak przed slubem :ico_noniewiem:
ale ma wymagania, wiadomo dzieci zawsze są na pierwszym planie czy facetom się to podoba czy nie :ico_haha_01: mój jest tego świadomy, ja zawsze się śmieje ze mąż to nie rodzina zawsze można zmienic a dziecka nie :-D
On twierdzi, że to ja powinnam iść do pracy a R. zostać z Wiką :ico_puknij:
że on słucha takich rad :ico_olaboga:
23:30-4:00 siedziała w łóżeczku i się bawiła...
ale wybrała sobie pore :ico_olaboga: moja przez katar sie dusila troche w nocy ale spala bez smoka wiec spoko, tylko polowe nocy przespala na mnie :ico_olaboga: jejku ale ona ciężka, niby 8 kg ale klocek niezły

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość