ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

01 wrz 2007, 18:34

HEJ
Karolas
Najserdeczniejsze życzenia dla AMELKI :ico_tort:
kelly
Fajnie że zkupy sie udały, prezent na wieczór panieński świetny życzę udanej zabawy
qunick
Dużo dużo zdrówka dla mamy

Ja tak pobieżnie się rozejrzałam po sklepach i te kombinezony to chyba się dopiero rozkręcają bo zadużego wyboru jeszcze nie ma a tak nawiasem mówiąc to zrobiło sie zimno i stwierdziłam że moja kruszynka nie ma w czym chodzić letnich rzeczy sporo z tych cieplejszych powyrastała i przedemną potężne zakupy

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 wrz 2007, 21:05

:-D :-D :-D :-D :-D :-D Mamy ząbka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Dorota.M. Dziękuje!

Fajnie, że już masz choć chwile czasu dla siebie i dla Agatki ... Na pewno Ci jej brakowało baardzo no i oczywiście córeczka ma już mamusie przy sobie ... Na pewno teraz jak tylko znikniesz z jej pola widzenia to podniesie krzyk, że znów jej uciekłaś ...

Kąpiel- wspólna kąpiel Dziś kąpałam się w dużej wannie z Wojtusiem. Powód: Przed wczoraj ten mały łobuziak odkrył chlapanie wodą z wanienki nóżkami i rączkami ...cały pokój pływał w wodzie, ja i Tomek cali mokrzy, Wojulek uśmiechnięty od ucha do ucha- aż piszczał z radości! No i od dziś raz w tygodniu - w sobotę będziemy mieć kąpieluszke uroczystą - wspólna raz z mama raz tata będą się kapać a w pozostałe dni tygodnia małą wanienkę wstawimy do dużej i już .... niech chlapie ile chce!
Kąpiel wyglądała tak: wody było tyle, że jak siedział to pupkę zakrywała mu woda, tata chlapał go wodą, polewaliśmy go prysznicem, bawił się kaczuszką ... Ja naga (oczywiście wcześniej był obowiązkowy prysznic :ico_oczko: ) siedziałam za nim i go trzymałam. Mały był w szoku ale mógł swobodnie machać nóżkami- był uśmiechnięty i szczęśliwy- mi również kąpiel sprawiała ogromną radość i przyjemność ... raz kładłam go w wodzie na brzuszku, raz na pleckach ... bawił się wspaniale! Machał tymi swoimi tłuścioszkami aż miło :ico_brawa_01: ! Na koniec, żeby go wyciszyć po tych harcach w dorosłej wannie :-D posadziłam go na pupę, namydliłam, spokojnie do niego mówiłam, głaskałam, tuliłam mojego Wojtulinka :-D i poskutkowało ...uspokoił się, wyciszył ... Tata wyjął go z wody wprost w swoje ogromne , silne dłonie, owinął w ciepły ręcznik ... I koniec ... Było suuper! POLECAM GORĄCO, SPRÓBUJCIE !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 wrz 2007, 22:43

Małgorzatka, gratuluje ząbka :ico_brawa_01:
ale fajną kąpiel mieliscie

Dla Amelki córuni Karolas wszystkiego naj-naj-naj lepszego w 7 miesiecznice

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

02 wrz 2007, 02:35

kelly, super prezent na ten wieczor panienski,napisz jak sie udal.

Dorota.M., dobrze ze juz w domciu bedziesz i wiecej czasu dla Agatki miec bedziesz, no i dla nas hihi

Hekkate,mamcia, mam nadzieje ze opiekunki sie sprawdza i dzieciaczki beda szczesliwe choc co prawda zapewne nie tak jak z mamusia

Małgorzatka, zazdroszcze ci tej kapieli, my niestety tylko prysznic mamy a i do łazienki sie nawet przenisc nie mozemy z wanienka bo za mala a maly chlapie niemiłosiernie z calej sily obiema nogami, tak wiec potem musze uwazac zeby sie nie poslizgnac

qunick oby mama szybko wrocila do zdrowka

karolasgaratulacje dla Amelki za jej osiagniecia i z okazji 7 miesiecy :ico_tort:

:ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big:

To ja pisalam o kombinezonie,znaczy pytalam jaki kupujecie mysle ze masz racje z tym dwuczesciowym,kupie jedno i z odpinanymi butkami.

[ Dodano: 2007-09-02, 02:39 ]
A to sukienka ktora kupilam:

Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

02 wrz 2007, 08:27

Hekkate Iwona77 wieczor panienski totalna porazka. Tylko ja przyszlam, no i siostra przyszlej panny mlodej. siedzialysmy i gadalysmy, i bylo baaardzo skromnie, jesli wiecie o co chodzi:) A tak sie cieszylam na to wyjscie, tak naprawde pierwszy raz wyszlam gdzies sama odkad sie Tymek urodzil, a tu taka klapa...

Malgorzatka super ze macie mozliwosc kapania sie z Wojtulkiem, my jak Iwona mamy prysznic wiec tak szybko sie z Tymkiem nie wykapiemy. A poki co pokoj po kapieli plywa. wszedzie pelno wody:) A no i oczywiscie gratulujemy zabka. Unas chyba tez niedlugo bedzie bo juz przebija sie bialy kolorek. czekamy z niecierpliwoscia.

Iwona77 bardzo ladna sukienka, lubie takie kroje. sama mam kilka sukienek w tym stylu.

milego dnia dla wszystkich Lutowek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

02 wrz 2007, 09:33

Iwona bardzo ładna sukienka - mam nadzieję, że i ty się w niej też pokażesz wkrótce :ico_oczko:

Małgorzatka gratuluję ząbka :ico_brawa_01: u Joasi nadal ani widu ani słychu zębalków :-D

A taka kąpiel to naprawdę super sprawa :ico_brawa_01: , ja bardzo często kąpię się tak z Joasią (tatuś niestety nie :ico_noniewiem: ) z tym,że my nalewamy wannę pełną wody tak ,że mała może pływać, a ja ją tylko podtrzymuję pod paszkami - bo wannę mamy ogromną. a Joaś najbardziej lubi leżeć sobie na moim brzuchu i bawić się kaczuszkami i oczywiście pluskać- i nic jej wtedy nie przeszkadza woda w oczkach itp

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

02 wrz 2007, 11:02

Dziewczyny dziękuję Wam wszystkim baaardzo za życzenia powrotu do zdrowia mojej mamie! Już jest lepiej to chyba zwykłe przeziębienie ale mama miała kłopoty z płucami to się martwiłam.

Kąpiel - Nina juz dawno kąpie sie w swojej waniece wstawionej do naszej i też chlapie na całego z tym że ja jej już wogóle nie trzymam tylko kładę na gąbce i sama sobie radzi (kiedyś wklejałam zdjęcie i filmik) no i wczoraj sama usiadła trzymając się brzegów wanienki! :ico_brawa_01: Ale tak wogóle to jeszcze nie siedzi zupełnie sama i nie raczkuje tylko pełza do tyłu i podnosi nonono i przód niesynchronicznie hi hi!

Postanowiłam sprzedać mój wózek wielofunkcyjny i pozostać przy spacerówce a na zimę się zastanowie nad tym śpiworkim o którym pisała Karolas. TYlko koleżanka która ma rodzić teraz we wrześniu i chciała ten wózek właśnie się rozmyśliła...

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

02 wrz 2007, 12:04

HekkateBardzo mnie cieszy, że masz fajną nianię i wracasz spokojnie do pracy, ale mam nadzieję, że znajdziesz trochę czasu na tt :ico_haha_01:
KarolasSpóżnione ale najszczersze życzenia dla Amelci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
MałgosiaGratuluję ząbka i kąpieli w wannie ogromnie zazdroszczę
Lutówki :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D mamy dwa ząbki na raz :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dolną jedynkę i czwórkę :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

ja kupiłam fajny kombinezonik za 10 zł :ico_szoking: jutro wam pokażę. Nasz pokój też cały pływa po wieczornej kąpieli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

02 wrz 2007, 12:06

Ale mam teraz problem,maly je 2x kaszke,zupke i deserek, ja karmie tylko o 8 potem kaszka i zupka i dopiero o 15 a potem w nocy i niestety laktacja sie znacznie zmniejszyla a maly nadal nie chce butli, jak wy to robicie ze wciaz dosc macie mleka a tez macie przerwyw karmieniu? Nie wiem co robic,podtryzmywac lakatacje, bez sensu bo chcialam z niej zrezygnowac juz, no ale Patryk nie chce butli :ico_olaboga:

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

02 wrz 2007, 12:45

Asiam gratulacje z okazji zabkow!
Kelly proponuje Ci deserek dodac do kaszki na gesto jak tak robie, kaszke na gesto i polowe deserku ze sloiczka Miloszek uwielbia kaszke z owocami!
Hekkate ja kupuje Oilan jest bardzo dobry ale szwagierka kupuje Balneum i tez jest dobry nie wiem jaka jest roznica cenowa, pomiedzy Balneum a Oilan.
Karolas Ladna fryzurka! Amelka to naprawde wyczynowiec ! ale uwazaj zeby sie nie wysilala za duzo tym bardziej jak miala problem z przepuklinka
U nas wszystko dobrze Miloszek szuka nastepnych zabkow, ale narazie nie widac pewnie znowu babcia znajdzie nastepne:-)

[ Dodano: 2007-09-02, 12:47 ]
Co do kombinezonu to musze przymierzyc mu ten ktory mial jak sie urodzic bo byl sporo za duzy wygladal jak kosmonauta:-) potem wkleje zdjecie!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości