Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 lip 2008, 12:56

czesc Dziewczyny,

Madziu, dzieki za info. Chyba jednak u nas z tym przedszkolem to inaczej wyglada, pojdziemy sie zapytac. Super Martynka wyglada na tej hustawce..... tak beztrosko sobie lula... :ico_brawa_01:

No wlasnie co z ta pogoda?? U nas fatalna, nic tylko spac... :ico_spanko:

Iwona, fajnie ze zajrzalas! No moze wreszcie kiedys podlacza Ci ten internet. Caluski dla Majeczki!!

ale tu pustki od wczoraj.... :ico_szoking: gdzie sie podziewacie?

My dzisiaj jedziemy do moich rodzicow na weekend.

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

18 lip 2008, 14:20

Hej dziewczyny!
nie bardzo mam czas pisać,ale staram się Was podczytywać :-) Już 2 dni pracy za mną, pomału się wdrażam, a zaszło dużo zmian, więc muszę się paru rzeczy nauczyć, ale nie jest źle, poza tym, że jest dużo większy zapierdziel niż był przed moim odejściem na L4, tak więc nie ma nudy i czas w pracy szybko leci, czasem te 12 godzin to mało,żeby się ze wszystkim wyrobić...Na szczęście Maja świetnie dogaduje się z babcią i z tatą i nie robi żadnej afery z powodu nieobecności mamy przez cały dzień, więc o to mogę być spokojna :-)
Maja właśnie turla się po podłodze, a ja robię fasolkę szparagową na obiadek :ico_oczko:
Buziaki dla wszystkich mam i dzieciaczków :ico_buziaczki_big:
No i :ico_prezent: dla wszystkich zaległych jubilatów małych i dużych

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 lip 2008, 19:41

Cześć, my dopiero teraz. Jakoś przez cały dzień nie bardzo chciało mi się pisać cokolwiek i widzę, że Wy też się nie rozpisałyście. Właśnie przyjechał mój brat i bratowa jest szczęśliwa, bo w końcu ma swojego mężulka przy sobie.... ja ciągle sama, Jarek wpadnie w niedziele... tak bradzo za nim tęsknię :ico_placzek:

Ula zjadła 200ml kaszki i już zasypia, ostatnio nauczyła się wyciągać rączki jak chce na ręce, to słodkie i bardzo przyjemne.
Justyna, chyba nie ma przeciwwskazań do używania tamponów, ale nie jestem na 100% pewna.

Uciakam na razie, może później zajrzę...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 lip 2008, 20:05

Witam po długiej nieobecności, jak wcześniej pisałąm siostra jest u mnie i teraz my dwie i trójka dzieci więc też nie bardzo mam kiedy napisać cokolwiek tym bardziej że Artur ciągle ma tą biegunkę na zęby i dużo na rękach chce być wciąż.

Madziu no jak czytam to naprawdę nastraszyła was nie mało, ja to niewiem co bym zrobiła. I fajowo usnęła Martynka w tej huśtawce.

Misia spóźnione życzonka imieninowe dla Dawidka :ico_tort:

Justyna sto lat dla Gabriela :ico_tort: :ico_brawa_01: za ząbka drugiego. I ja też używałam od zawsze tamponów i od pierwszej miesiączki teraz też, szczerze się nawet nie zastanawiałam czy jest jakieś przeciwwskazanie

Siostra mi też chodzik przywiozła ale Artur nie chciał za bardzo siadać do niego, jak już chodził to do tyłu :-D a dzisiaj jadł w nim obiadek. Teraz zabieram się za kąpanie a później wstawię Wam parę fotek z tego tygodnia.

[ Dodano: 2008-07-18, 21:18 ]
Super minkę zrobiłem :-D
Obrazek
Byliśmy na Świętym Krzyżu i tyle pamięta bo resztę praktycznie przespał w wózku
Obrazek
z braciszkiem z marca ważącym tylko kilo mniej (czyli 7,5kg)
Obrazek
a tak dziś jadłem :ico_haha_01:
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-19, 07:55 ]
A co to nic od wczoraj nie pisałyście?
My dziś pobudka o 6-tej, a przez noc jadł bebilon pepti mojej siostry bo on też na biegunkę wyczytałam, no i niby w nocy nie zrobił tylko rano i taką lepsiejszą.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 lip 2008, 12:20

Cześć :-)
Ale tu pustki :-) Wszyscy na wakacjach.... :-)
Renia, ale Arturek już duży i jak mu włoski urosły...hehehe śliczny chłopak :-)
My dzisiaj pobudka około 7, ale do 8 poleżałyśmy jeszcze razem. Pogoda dość fajna, słonko świeci, ale nie jest duszno. Zaraz pójdziemy na spacerek. Ula coraz ładniej siedzi, złożyłam jej dzisiaj kołyskę, którą mój brat przywiózł wczoraj z Wrocka, fajnie w niej leży, zablokowałam bujanie i jest super, na kółkach więc mogę ją zabrać ze sobą. Później wkleję Wam parę fotek.

Na razie uciekam.... :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 lip 2008, 17:00

Hej

ale pustki tu ostatnio :ico_olaboga:

u nas choroby ciąg dalszy a do tego Martynka zaczyna marudzic na ząbki

dzisiaj budziła sie w nocy co 10 minut i popłakiwała. Oby jej sie szybko przebił :ico_sorki:

Renia sliczne fotki, Arturek taki duzy juz jest :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

19 lip 2008, 19:22

Hej Laski!!!!
Wróciłam :-D Jak bedę miała chwilkę to Was poczytam, bo na pewno powstawiałyście znowu śliczne zdjęcia :-) Wszystkiego najlepszego dla wszystkich maleńkich jubilatów, którym nie złożyłam życzeń :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Karol nadal nie ma ząbka, chociaż ślini się strasznie i gryzie wszystko co się da. Gratulacje dla wszystkich bobasów z okazji nowych ząbków. Znikam na razie. W wolnej chwili wstawię parę fotek. Buziaki

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 lip 2008, 20:25

madziarka81 pisze:dzisiaj budziła sie w nocy co 10 minut i popłakiwała. Oby jej sie szybko przebił :ico_sorki:

Bidulka, współczuję, mam nadzieję, że skończą się Wam w końcu choroby, a Martynce wyjdzie ten nieszczęsny ząbalek, co Ją tak męczy :ico_sorki:
Witaj Goonia, na wakacjach byłaś? Gdzie? Jaka pogoda, wrażenia... i czekamy na zdjęcia :ico_brawa_01:
Ja fotki wkleję może jutro, dzisiaj nie mam na to nastroju, Ula już zasnęła, a ja też zaraz pójdę spać, jakoś taki dołek mnie dopadł, może to przez to, że nie ma ze mną Jarka...
Uciekam... papapa, spokojnej nocki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 lip 2008, 21:04

No my też już po kąpieli, i teraz mnie męzu czeka na kąpiel... na muszę lecieć

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 lip 2008, 11:54

cześć dziewczyny.

Gabriel jest bardzo marudny od kilku dni-na nic nie mam przez to czasu, bo ciągle Go na rękach noszę, co i tak nie wiele pomaga, myślę o tych zębach-może mu góra idzie? nie wiem już sama :ico_olaboga: a chodzi mi to po głowie, bo często robi rzadkie kupki, nawet w nocy mu się zdarza-z resztą od dwóch nocy prawie nie śpimy, bo Gabriel się koło 3-ciej budzi i płacze i kwęka... więc się z nim bawię, troszkę podrzemiemy i zaraz znowu się budzi... Kuba od 17-tego robi we Wrocławiu festiwal Era nowe horyzonty, więc jest zajęty bardzo, dzisiaj ma wolne od ery to pojechał na pola marsowe, bo shaggy i wu tang klan grają i scenę Kuba rozstawia, ja wczoraj się męczyłam z komputerem wieczorem, ale udało się i wszystko działa i internet też już jest idealny.
w sierpniu chyba wyjedziemy na wakacje, bo tak Kuby szef zarządził... ja nie narzekam, bo nam sponsoruje wyjazd, więc nie będę protestowała :ico_oczko:
Pinko często jeździsz do Polanicy, a teraz całe wakację, wy tam macie kogoś, albo jakies mieszkanie, czy po prostu sentyment? :ico_oczko:
Ja dzisiaj pomyślałam o zoo... musimy się wybrać-jestem ciekawa reakcji Gabriela :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość