Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 paź 2010, 10:20

anetka607, mam nadzieję, że tak, jak u Ciebie kryzys minie. Ciężko w to wierzyć, ale jakbym nie miała nadziei, to pewnie już wniosek rozwodowy bym pisała. Tak więc trzymajcie kciuki, żeby zmądrzał szybciej niż ja coś postanowię konkretnego :ico_sorki:

Pochwalę się fotkami z wypadu na konie.

dumna dżokejka
Obrazek

chciałam chodzić, ale jeszcze wtedy nie umiałam
Obrazek

z mamą
Obrazek

nie boję się, bo jest za mną tata
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 paź 2010, 10:45 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 paź 2010, 10:37

hej hej.

Matko czy ja trafilam na dobry watek?????Zaczynam sie obawiac,ze moja Zuzka jest jakas niedorobiona?!

Kiara chodzi,trzyma siusiu?????

Wiki chodzi????

Szok,gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

inia1985, nie mysl o rozwodzie,to chwilowy kryzys,dopada chyba kazde malzenstwo z pierwszym dzieckiem.My mielismy to samo w okolicach roczku Andrzejka. Ja nawet wyjechalam do rodziny,zeby zobaczyc jak to bedzie byc samotna matka :ico_wstydzioch: Dzis sobie nie wyobrazam innego meza niz mojego :ico_oczko:
No i teraz tez czekalam na jakis kryzys ale widac,przy drugim dziecku jest inaczej :-D

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

19 paź 2010, 10:45

inia1985, świetne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A co do tematu męża to ja podejrzewam że gdyby Twój R. został jeden dzień zupełnie sam z Waszą małą nerwuską, to by mu się odechciało słuchania rad tatusia ;-)
Ciężko w to wierzyć, ale jakbym nie miała nadziei, to pewnie już wniosek rozwodowy bym pisała.
oczywiście trzeba zawsze mieć nadzieję na zmiany. I tych pozytywnych zmian Wam szczerze życzę :ico_sorki:

anetka607, widzę że u was też były perypetie. czasem trochę zazdrości i rozłąki dobrze robią dla związku :ico_oczko:

Helen
, daj znać jak samochodzik sie sprawuje :-D
dorotaczekolada, oj faceci to naprawdę czasem duże dzieci, powinien Cię zrozumieć że mając tyle na głowie, nie potrzebujesz jeszcze trzeciego (dużego) dziecka do opieki ;-) Sam powinien się sobą zająć, a nawet czasem pomóc :ico_sorki:

Nocka ok, choć Niunia zasnęła dopiero o 23 :ico_szoking: Dziś przyjeżdżają moi rodzice, więc Justynka będzie miała dodatkową rozrywkę ;-) A i ja nie będę sama :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-19, 10:47 ]
Matko czy ja trafilam na dobry watek?????Zaczynam sie obawiac,ze moja Zuzka jest jakas niedorobiona?
he he he no bez przesady ;-) A Zuzia jest chyba najbardziej uzdolniona ze wszystkich naszych dzieciaczków, że mimo tych wszystkich problemów tak dzielnie sobie radzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 paź 2010, 10:50

Zaczynam sie obawiac,ze moja Zuzka jest jakas niedorobiona?!
na pewno nie. Zuzia ma chorą rączkę, a to niewątpliwie przeszkadza w nauce chodzenia. Wszystko w swoim czasie, nie ważne kiedy zacznie chodzić, najważniejsze by była zdrowa :ico_sorki:
nie mysl o rozwodzie,to chwilowy kryzys,dopada chyba kazde malzenstwo z pierwszym dzieckiem.My mielismy to samo w okolicach roczku Andrzejka.
oby było tak, jak piszesz :ico_sorki:
Dziś przyjeżdżają moi rodzice, więc Justynka będzie miała dodatkową rozrywkę ;-) A i ja nie będę sama :ico_brawa_01:
o to miły dzień się zapowiada :-D

Ja ciągle czekam, kiedy mój śpioch wstanie, ale nie ma się co dziwić, że śpi już 2 godz. skoro w nocy buszowała :ico_oczko: Jak wstanie, to pójdziemy na krótki spacer, bo przez ten katar trochę posiedziałyśmy w domu, ileż można. Mam nadzieję, że nie zaszkodzę jej tym bardziej.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

19 paź 2010, 13:06

ale sie juz rozpisalyscie :ico_szoking:
inia1985, ale Ci sie tesc trafil... ja nie rozumiem takiego wtracania sie, a maz moze uslyszal to, co chcial i teraz sie buntuje... oby szybko zrozumial, ze teraz ma wlasna rodzine i to nie z tatusiem ma zyc i jemu sie podporzadkowywac, te czasy minely...
A zdjecia super, a jaka masz figure, fiu fiu :-D ja tez uwielbiam konie :ico_brawa_01:

Dorota mi tez znudzilo sie juz wysluchiwanie, ze nie zajmuje sie mezem, mezczyzni nie rozumieja chyba do konca, ze pojawienie sie dziecka przynosi ze soba pewne zmiany...
Kiara chodzi,trzyma siusiu?????
chodzi Wiki, a Klara trzyma siusiu :-D Kiara dopiero 2 dni temu zaczela raczkowac i to ze zdrowa raczka, wiec Zuzienka na pewno jest jak najbardziej dorobiona :ico_oczko:
Dziś przyjeżdżają moi rodzice, więc Justynka będzie miała dodatkową rozrywkę ;-) A i ja nie będę sama :ico_brawa_01:
oj, to super, milego dnia :-)

Przydalyby mi sie rekawiczki z kozuszkiem dla Kiary, bo strasznie marzna jej lapki... tesciowa stwierdzila, ze najlepiej takie od gorali :ico_haha_01: ciekawe, skad ja tu takie wezme :ico_oczko:
To jeszcze foteczka...
Obrazek

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

19 paź 2010, 14:22

a jaka masz figure, fiu fiu :-D
jak modelka :-D

Helen, ale super ten samochodzik, musze dla malej nad czyms pomyslec, ale ostatnio jezdzila w takim rowerku jak ma Wiki i chyba na takie cos sie zdecydujemy

ale Kiara ma super grzywe :ico_brawa_01:
e moja Zuzka jest jakas niedorobiona?!
moja sierotka ani nie chodzi ani nie raczkuje, jedynie co jej sie udalo to suwanie na pupie :-D juz po poludniu mam ochote ja przebrac bo tylek caly czarny

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 paź 2010, 14:51

Helen, super samochodzik, a Kiara jest coraz śliczniejsza, ale będzie miała kiedyś branie :-D Fajniusio ząbki jej widać, Wika jakoś dziwnie się uśmiecha, bo ciągle pokazuje tylko dolne jedyneczki, górne widać dopiero jak odchyli głowę. Nad rękawiczkami też muszę pomyśleć, bo sama już noszę, a Wice łapki marzną :ico_wstydzioch:
Helen napisał/a:
a jaka masz figure, fiu fiu :-D
jak modelka :-D
jak modelka to tylko wzrost mam, reszta pozostawia wiele do życzenia. Widać, korzystne zdjęcie :ico_oczko:
ostatnio jezdzila w takim rowerku jak ma Wiki i chyba na takie cos sie zdecydujemy
ja jestem z niego bardzo zadowolona, choć teraz jak jest zimniej, to poszedł w odstawkę, ale jeszcze pewnie w przyszłym roku spokojnie Wikunia pojeździ na nim, może już będzie próbować pedałów używać?

Byłyśmy na spacerku, katarek na szczęście się nie sączył :ico_sorki: Wiki spotkała kolegę, 2-letniego Dawida, ale się cieszyła i go zaczepiała. Zobaczyła, że je bagietkę i zaczęła się też upominać, oczywiście dopięła swego i mama Dawida jej też dała, ale się zajadała, a później obiadu jeść nie chciała :ico_oczko: Zrobili zaraz koło nas super plac zabaw, wygląda imponująco. Za jakąś godzinę R. wróci... i skończą się moje rządy na kompie :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 paź 2010, 14:56

inia1985, ja bym na twoim miejscu faktycznie zostawwila mala na caly dzien z tatusiem i by sie przekonal jak to fajnie :ico_noniewiem: ja wam powiem ze bym mogla pojsc do pracy bo zarobilabym wiecej niz moj D..ale on by w domu z dziecmi na dluzsza mete zwariowal :ico_noniewiem: no i bym miala awantury o zazdrosc itp... :ico_olaboga:
Zuzienka na pewno jest jak najbardziej dorobiona :ico_oczko:
no jasne ze dorobiona :ico_brawa_01: i kochana bo tyle przeszla a pogody ducha i checi nie traci :ico_sorki: :ico_brawa_01: i niech mamusia z niej przyklad bierze :ico_oczko:
Przydalyby mi sie rekawiczki z kozuszkiem dla Kiary
ajakie masz? ja mam takie polarowe w srodku i niby welnaine na zewnatrz i nie marznie :ico_sorki: ja wogole polar sobie chwale dla dzieciakow :ico_sorki:
To jeszcze foteczka..
sliczna :ico_brawa_01: a ile zabkow juz ma :ico_oczko: tylko moja z tym jakas opozniona... :ico_noniewiem:
juz po poludniu mam ochote ja przebrac bo tylek caly czarny
moja za to zawsze przy jedzeniu sie ubabrze :ico_olaboga: czy je kasze czy zupe czy nawet herbatnika :ico_szoking:
a tu cos dla was na poprawe humoru:
Obrazek

[ Dodano: 2010-10-19, 14:58 ]
katarek na szczęście się nie sączył
bo na dworzu zawsze maleje,z reguly :ico_oczko: nawet pediatrzy polecaja zebyz z zakatarzonym maluchem wychodzic bo swieze powietrze pomaga oddychac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

19 paź 2010, 15:51

jedynie co jej sie udalo to suwanie na pupie
kazdy maluch sam wybiera odpowiednia dla siebie forme przemieszczania sie, a to suwanie sie na pupie musi przekomicznie wygladac :-D
jak modelka to tylko wzrost mam, reszta pozostawia wiele do życzenia. Widać, korzystne zdjęcie
takie tam kokietowanie, my ocenilysmy, ze figura imponujaca i tyle :ico_oczko:
Zrobili zaraz koło nas super plac zabaw, wygląda imponująco
to tylko pozazdroscic
no i bym miala awantury o zazdrosc itp...
ja czegos takiego nie znam :ico_noniewiem: troche przykry taki brak zaufania, nie mozna tak normalnie prowadzic zwiazku :ico_puknij:
I daj kawalek tego ciacha :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-19, 16:10 ]
znalazlam na ebay kobiete sprzedajaca rekawiczki z kozuszkiem, ale nie kapuje numeracji :ico_noniewiem: od 0 do 7 :ico_noniewiem: w ogole czesto nawet rozmiary nie sa podane, dziwni ci sprzedawcy...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 paź 2010, 18:29

że mimo tych wszystkich problemów tak dzielnie sobie radzi :ico_sorki:
- heh,dzieki :ico_oczko:
najważniejsze by była zdrowa :ico_sorki:
- dziekuje :ico_sorki:
oby było tak, jak piszesz :ico_sorki:
- naprawde,ja nawet sobie wmowilam,ze nie kocham mojego meza :ico_puknij:
Kiara chodzi,trzyma siusiu?????
chodzi Wiki, a Klara trzyma siusiu :-D Kiara dopiero 2 dni temu zaczela raczkowac i to ze zdrowa raczka, wiec Zuzienka na pewno jest jak najbardziej dorobiona :ico_oczko:
- o to przeprasza,widialam zdjecie Klary przy szafie jak stoi i myslalam,ze chodzi :ico_wstydzioch:
To jeszcze foteczka...
- super autko,a jakie fajne zabki :ico_brawa_01:
bo tylek caly czarny
- hehe,moja sie czolga to tylu :ico_oczko:
i niech mamusia z niej przyklad bierze :ico_oczko:
- dzieki :ico_sorki:

Moje dzieci bawia sie od rana razem,coraz czesciej jest tak,ze zostawiam Zuzke u Andrzejka,klade obok zabawki i ona siedzi obserwujac brata z luboscia,a on sie bawi i do niej gada.Normalnie caly dzien tak,ja tylko donosze jedzenie,picie i zabieram mala na jej dwie drzemki.Jakies anioly mam w domu :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość