Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 cze 2011, 15:49

Wypił 60ml bebilonu a za 2h znowu chciał jeść :ico_sorki: prawie dzisiaj nie spał, co jakiś czas strasznie krzyczy, już nawet espumisan mu dałam :ico_sorki: nie wiem co jeszcze mogę zrobić :ico_noniewiem: czuję się bezradna :ico_sorki: Spokojny jest tylko przy piersi albo jak herbatkę pije :ico_noniewiem:

Murchinson swojego pokarmu nie odciągnę, bo nie mam laktatora.

Sorry, że tak tylko o sobie, ale nawet nie mam siły więcej pisać :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 cze 2011, 17:23

Markotka wypił 60 bo tyle mu zrobiłaś czy było więcej i nie chciał.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 cze 2011, 17:30

zrobiłam 90ml, wypił 60 i więcej nie chciał. Usnął w końcu o 16:00, o 17:00 obudził się, ale to były już 3h od ostatniego karmienia, zjadł, zmieniłam mu pieluchę i śpi :ico_sorki: o już chyba nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 cze 2011, 19:34

Pawełek dziś znów zwymiotował :ico_olaboga: I skojarzyłam że zwymiotował po podaniu witaminy K. Dostał witaminę K potem cycuszka i po chwili zwymiotował, tak samo wcześniej było. Poczytałam trochę i okazuje się że wiele dzieci tak reaguje. Chyba zadzwonię jutro do położnej i zapytam czy nie odstawić tej witaminy.

Markotka współczuję nieprzespanej nocki :ico_sorki: I w sumie dnia też :ico_sorki:
Murchinson swojego pokarmu nie odciągnę, bo nie mam laktatora.
To nie lepiej było laktator kupić za miast mleczka? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 cze 2011, 20:29

markotka, Krzysiu nauczył się pewnie pić często, a mało. Gdyby wypijał troszkę więcej spał by pewnie dłużej! Może kup laktator i od czasu do czasu podaj Krzysiowi z butli? mój Maksio z butli więcej wypija i śpi po niej dłużej!

Motylek22, My podajemy wit K w jednej kapsułce z D3 i nie mamy takich problemów, może też kup takie kapsułki? Pewnie teraz cały czas na niego patrzysz i pilnujesz, ja też bym się mocno przestraszyła.

A my dziś byliśmy u ojca K. Od wyjazdu mamy K z ojcem nie ma prawie kontaktu. Tata trochę pił, awantury robił, ale od kiedy miał raka troszkę się uspokoił a dzisiejszą wizytę uważam za bardzo udaną! Bardzo się ucieszył jak zobaczył wnuka! Mam nadzieję, że teraz relacje K z ojcem się poprawią. Uważam, że każdemu trzeba dać szansę :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 cze 2011, 09:22

czesc

zasiadam juz po raz ktorys do komputera, mam nadzieje ze teraz bede mogla cos napisac

Motylek22, Marcel tez mocno ulewal po witaminie
teraz Tosi dajemy te kapsulki DiK i wszystko ok

Koroneczka, fajnie ze wizyta sie udala, oby bylo wiecej takich

markotka, co u Was?

co robicie na obiad?

u nas dzis pochmurno i wieje silny wiatr

[ Dodano: 20-06-2011, 09:23 ]
dzis postaram sie Wam wkleic kilka ostatnich zdjec

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 cze 2011, 09:28

Hejo!
Młody wstał dzisiaj o 2 potem o 5.30 i wyspany! Usypiałam go na różne sposoby ale nie dało rady, w końcu wzięłam go do nas do łóżka on sobie leżał i gadał, a ja poszłam spać. Potem sam zasnął- obudziliśmy się o 8.30 zjadł i znowu poszedł spać :-) oby troszkę pospał, dawno nie miałam takiego poranka! :ico_haha_01:
u nas dzis pochmurno i wieje silny wiatr
U nas podobnie! Także spacer chyba odpuszczę dzisiaj.
dzis postaram sie Wam wkleic kilka ostatnich zdjec
czekam z niecierpliwością :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 cze 2011, 09:53

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 cze 2011, 10:05

emilia7895, cudna Tosia :-) super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 cze 2011, 10:21

Cześć,
my dziś w nocy jedna pobudką o 2, później o 6.20. Teraz Mateuszek śpi od 8 i mam nadzieję, że jeszcze z godzinę pośpi. Ja tez położyłam się jak on zasnął i dopiero wstała.
U nas pogoda tak ja u Was-pochmurno, zimno, wiatr bardzo silny i do tego cały czas siąpi. Spaceru dziś nie będzie.
Koroneczka a jak zdrówko Maksia, katar przechodzi? Mateusz miał rano zapchany nos ale jak odessałam to tylko "glutek-woda" tak jak przy katarze siennym. Życzę by relacje K z ojcem teraz były jak najlepsze i wnuczek miał drugiego dziadka.
Emilia fajne te Twoje szkraby, a Tosia to taki słodki aniołeczek więc co Ty mówisz, że taka z niej maruda :ico_oczko:
Na obiad gotowany na parze brokuł i cycuchy cipiaka też na parze.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość