Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 sie 2007, 14:49

musisz wkleić ten kod który zaczyna się i kończy [url]

[ Dodano: 2007-08-09, 14:50 ]
Zbieram się powolutku do domku :-) Jeszcze jutro i weekend :ico_brawa_01:

Miłego popołudnia i wieczoru :607:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 sie 2007, 14:54

Kasia w takim razie do jutra :ico_papa:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 sie 2007, 14:56

Sprobuje cos pomieszac jeszcze z tym suwakiem!! Ja jeszcze do 17.00 siedze w pracy!!
Racja jutro juz piatek......... moj ulubiony dzien tygodnia!!!
Milego dzionka!!!

Pozdrawiam

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 sie 2007, 14:59

mz74, wklej tak jak Ci Kasia mówiła kod zaczynajacy sie od url, wejdz w profil i wklej go tam gdzie masz podpis, zatwierdz i powinno byc dobrze.
Powodzenia!!! :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 sie 2007, 15:15

Dziewczyny!!

Wielkie dzieki za pomoc!! Moj suwaczek jest juz tam gdzie trzeba i zawsze tam bedzie.....

Pozdrawiam!!

goska

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

09 sie 2007, 15:51

Cześć słonka :-)
O widzę,ze ruch się zrobił na naszym wątku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kasiu mnie cycuchy już nie bolą tylko sobie rosna :ico_oczko:,jeszcze jakby one mnie bolały to ja bym zwariowała,bo wiecznie mi coś dolega :ico_placzek:
Już bym chciała 3 trymestr :ico_sorki: ,może wtedy mi przejdzie :ico_noniewiem:

Dziewczyny a Wy macie jeszcze jakieś dolegliwości ciążowe?

Pozdrawiam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 sie 2007, 16:13

Witam!!

Jesli chodzi o mnie to mnie dzieki Bogu dolegliwosci zadne nie dokuczaja... owszem mam takie dni, ze czuje sie bardzo zmeczona i senna, Wy tez czujecie zmeczenie??????
a propos snu, czasami budze sie o 4, 5 rano i nie moge juz zasnac, tez macie takie problemy ze spaniem??

Mysle ze teraz nas czeka najpiekniejszy 2 trymestr......... wreszcie mozna sie brzuchem pochwalic i mysle ze samppoczucie tez juz sie poprawia............. i jestesmy po prostu piekne dziewczyny :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Czy czujecie juz ruchy??? Bo ja wcale nie.......

Pozdrawiam wszytskie styczniowki .......... i nie tylko!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 sie 2007, 17:42

Mi dolegliwości przeszły już dawno temu :ico_noniewiem: piersi mnie czasami swędzą gdzieś ram głęboko, że szału dostaję...pomijając fakt, że są wielkie jak globusy :ico_oczko:
poza tym, to tylko mi brzuch bardzo szybko rośnie i jak posiedzę za długo w złej pozycji, albo się poschylam to mam lekką zgagę...
Co do ruchów dzidziusia, to czułam jakiś czas temu regularnie co wieczór przez kilka dni jak się tam przewala w brzuszku, raz przed zaśnięciem, czułam lekkiego kopniaczka-póxniej nie mogłam zasnąć, bo czekałam na następne :ico_haha_01: ale się nie doczekałam :ico_placzek: i tak czekam do dziś już chyba od ponad tygodnia dzidzia nie daje znaków mamusi... byłam na usg więc wiem, że tam w środku wszystko w porządku tyle tylko, że przestałam czuć...

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

09 sie 2007, 18:21

Gosiu dla mnie niestety drugi trymestr jest okropny,w pierwszym zadnych dolegliwości to pewnie teraz organizm sie zbuntował :ico_placzek:
Spać nie mogę już od jakiegos czasu,co chwilę jakies przeziębienie no i mój brzuszek czasami mnie zakuje z tego powodu wylądowałam w szpitalu, no i straszne zaparcia trochę tego jest :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Dlatego wiecznie chodze i marudzę,co robi się meczace dla otoczenia :ico_oczko: :ico_puknij:

Co chodzi o ruchy to czuje tylko jak mi sie cos przelewa w brzuszku,ale lekarz kazał mi
jeszcze poczekać ok 2 tygodni i będą kopniaki hehe :ico_brawa_01:

Życzę miłego wieczoru :ico_haha_02:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 sie 2007, 20:49

U mnie z tymi dolegliwościami juz jest lepiej. Praktycznie od około 3tc do 14 miałam cały czas nudności, dzien w dzien i to czasmi całe dnie. Teraz juz jest lepiej, zdarza sie ze są ale juz rzadko. Tyle tylko ze chodze zmęczona ale zwalam to tez na pogode. :ico_noniewiem:

A co do ruchów to od paru dni czuje przelewanie w brzuchu i takie delikatne ruchy. Wczoraj rano poczułam takie lekkie puknięcie ale zastanawiam się czy to była dzidzia czy może wzdęcia? :ico_noniewiem:

Dzisiaj byłam robic wyniki i wiecie ze jak zobaczyłam jak pielęgniarka pobierała mi krew to zrobiło mi się słabo? :ico_haha_01: Pierwszy raz w zasadzie a przeciez w pierszej ciąży tez miałam regularnie robione badania.

monia26, nie przejmuj się, to wszystko minie. Moze rzeczywiście organizm się zbuntował i musisz swoje odbębnić :ico_oczko:

Pozdrawiam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość