Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

28 mar 2013, 10:53

hej, hej
Dziś sobie wziełam dzień wolny w pracy.Mam troche biegania.
Rano byłam u stomatologa .Bałam się bo nie byłam kilka lat , naszczęście lekarz powiedział że nie jest tak żle.Chyba chciał mnie pocieszyć bo kilka do wypełnienia zębów mam.Założył mi plombe , ale jakoś mi przeszkadza - nie wiem czy zaduża czy co.
Na 12 idę z małym na kontrol do dentysty bo jedna jedynka jak wypadła mu pół roku temu tak nie wychodzi.Póżniej do szpitala zapisać małego do kardiologa i na rechabilitacje.A na 16: 20 do gina.Mam nadzieje że zdąże jeszcze w między czasie okno w kuchni umyć , posprzątać i obiadek zrobić.Kurcze głodna jestem , ale chyba muszę 2 godziny od plombowania poczekać :-x

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

28 mar 2013, 12:46

Hej!
Lala pracowity dzien Ci się zapowiada, daj znać jak wszystko załatwisz. A co z Twoim Mateuszkiem się dzieje, że do kardiologa idziesz?
Ja już po pracy dzisiaj tylko dyżur 2 godzinki :ico_sorki: i mogę już zabrać się za szykowanie, tylko za bardzo nie wiem co, chyba ciasto. Wczoraj bigos zrobiłam, buraczki z chrzanem i wafle.
Miłego dnia wszystkim życzę :-)
Ostatnio zmieniony 28 mar 2013, 19:03 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

28 mar 2013, 14:49

Hej!
Lala pracowity dzien Ci się zapowiada, daj znać jak wszystko załatwisz. A co z Twoim Adriankiem się dzieje, że do kardiologa idziesz? :-)
Wsumie to nic takiego , ma taką strune w serduszku - nic się z tym nie robi tylko kontroluje co kilka lat.Byliśmy u kardiologa jak Mateusz był mały i kazali nam przyjść jak skończy 6 lat.Niestety nic nie załatwiłam bo u nas w szpitalu już nie ma kardiologa dziecięcego.A jeśli chodzi o te rechabilitacje to stałam chyba z pół godziny przy okienku reistracji i nikt się nie pojawił. Od jednego z pacjentów dowiedziałam się ze mają świętują w gabinecie. Zdenerwowałam się bo mogli zamknąć rejstracje lub jakąś kartkę napisać , a nie człowiek siedzi i czeka :ico_olaboga:
U stomatologa pani powiedziała że ząbki ładne tylko słabo czyści bo pomimo że czyścił przed wyjściem to miał jedzenie na ząbkach.A robi mu się mała dziurka na ząbku , który lada chwila wypadnie.Tak że od dziś pilnujemy aby dokładniej czyścił.Jedynka powoli się przebija.
Głowa mi pęka nogi bolą a jeszcze do ginka trzeba jechać.Na obiadek robie spaghrtti bolognese.Bo niechce mi się tracić czasu na nic innego.A i okna nie umyłam to chyba już z lenistwa :-?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

28 mar 2013, 19:07

Lala bardzo przepraszam że CI synka przechrzciłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: . To całe szczęście żę nic poważnego, bo już miałam jakieś czarne myśli. Daj znać po wizycie u gina konecznie.
Dziewczyny chyba ostro szykują się do świąt - nikt prawie nie zagląda.
Ja na obiad gotowałam sosik z polędwiczki wieprzowej, ziemniaki i mizerię - no i moja Pola zjadła 3 dokładki mięska :ico_szoking: to normalnie święto, żeby ona z apetytem mięso jadła.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

28 mar 2013, 20:17

Hejka

Ja dzisiaj mialam zabiegany dzien
I wsumie dopiero teraz usiadlam
Zaraz klade malego spac i sama tez pewnie szybko dzisiaj odlece :ico_spanko:

Na swieta duzo nie robie, wsumie jutro tylko jajka z Marcelem pomalujemy
A w sobote upieke sernika i moze ciasto czekoladowe, no i szynke i tyle :ico_oczko:
Na swieta mam zaplanowana kaczke z jablkami i juz sie nie mog doczekac :ico_brawa_01: tak mi sie chce miesa :ico_haha_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

29 mar 2013, 11:40

Hej
witam nowe mamusie :ico_ciezarowka: fajnie że nam się grono tak powiększa :ico_brawa_01:
zazdroszcze wam dziewczyny tego że możecie sobie pobiegać i załatwiać - ja leże plackiem w łóżku i dostaje na głowe :ico_puknij: dziś na 20: 30 mam wizyte u gina umówiłam się bo coś mnie chwilami kłuje. Dzidzia rusza się bardzo intensywnie - wierciuch :-D
Jakoś narazie mamy zorganizowane mój M wozi dzieci do przedszkola siostra odbiera jedyny mój obowiązek to rano uczesać dziewczynki do przedszkola i leżeć. M zajmuje się szykowaniem świąt i sprzątaniem - kochany jest wszystko ogarnia.

Życze Wam wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

29 mar 2013, 11:58

Edulita wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wytrwałość i super organizację, a dobry mąż to majątek :ico_sorki:
Rozumiem Cię, ja z Polą leżałam plackiem, ale warto :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: Jesień mamy wita 2013

30 mar 2013, 15:41

Obrazek

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

30 mar 2013, 21:08

Wesolych Swiat dziewczyny!!!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

31 mar 2013, 10:48

Za oknami śnieżek śnieży....
Cóż to, spójrz, zajączek bieży!
Komu święta się zmyliły?
To Wielkanoc w środku zimy?
Zmartwychwstały z grobu wstanie
a tu śnieg na powitanie.
Wiosna drzewa przystroiła,
białym puchem wykleiła.
Cóż, tak święta te spędzimy:
alleluja w czasie zimy.


Wszystkiego dobrego :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość