Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

26 wrz 2007, 17:56

asika82, to jest moja najbliższa kolezanka , bardzo mi żal ,że tak się stało.Niewiem ale ja zawsze mówie ,że to nie sprawliedliwe ,gdy dzieci cierpią.Zrób to badanko jak będziesz mogła.Chodzi o to ,ze gdy zostaje wcześnie wykryta jakaś choroba u dzidzi czasem mozna leczyc w brzuszku mamy , albo jak u mojej koleżanki dzidzia odrazu została zabrana na badania , żeby zadecydowwać w jakim stopniu i jakie działania podjąć.Kiedyś takich badań nie było dużo ludzi dowiadywało sie ,że mają chorę dziecko kiedy nie rozwijało się prawidłowo ,np. nie chodziło , nie mówiło itd. jak na swój wiek .Wówczas wtedy były robione serje banań i podejmowane kroki co do leczenia , tylko ,że czasem to było za póżno.
Kurczę może to wszystko głupio wygląda ,że tak was namawiam ,przepraszam ,ale to naprawdę boli kiedy dzieje sie coś bardzo blisko .Ja tylko pomarudziłam a do Was nalezy decyzja .

[ Dodano: 2007-09-26, 18:00 ]
mamamonia , jak po badaniach genetycznych , nie dajesz od wczoraj znaku , prosze napisz nam jak najwcześniej....czekam z niecierpliwością i nadal czymam kciuki od wczoraj :-)

[ Dodano: 2007-09-26, 18:02 ]
asika82, ciesze się ,żę mamy coś wspólnego :ico_brawa_01: ,a najważniesze ,że mamy swoje zdanie.Ślub nie ucieknie :-D

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

26 wrz 2007, 22:41

słoneczko4, bede chciala to zrobic ale szczeze mowiac strasznie sie boje ...

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

27 wrz 2007, 11:02

Witajcie moje kochane,
zaglądłam na chwilkę, bo muszę sie iść okapać i trzeba obiadek szykowac, a mam dziś TAAAAAKIEGO LENIA, że szok, no ale jak ceba to ceba, ehhh....
Życzę Wam miłego dnia i do sklikania później papa

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

27 wrz 2007, 12:56

kochane moje wlasnie wrocilam od ginka. bylam z moim m. na badaniu usg. maluszek rozwija sie prawidlow. :-D :-D :-D glowka ma 22mm a og glowki do pupki 53mm. widzielismy bijace serduszko i machajace raczki i nozki. cos cudownego!!!! wielkie szczescie , lezalam na tym lozku i az mnie poliki bolaly od usmiechu. a moj m. stal dumny i nawet sam nosek maluszka odnalazl. hahahah. mam zdjecie ale ciezko ze skanowaniem wiec jak uda mi sie to wam wkleje. jestem taka szczesliwa!!!

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

27 wrz 2007, 14:09

Asika82!Jak sie ciesze :ico_brawa_01: nareszcie zobaczylas swoja kruszyne teraz juz wiesz jakie to piekne i z niczym nieporownywalne uczucie!!Jak ja wam zazdroszcze mamusie!Z lezka w oku i wielkim wzruszeniem wspominam te chwile kiedy widzialam moich chlopcow na ekraniku a potem jak ich czulam :-) niesamowite przezycie!Wielka szkoda ze tatusiowie nie moga tego poczuc!

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

27 wrz 2007, 14:35

asika82, bardzo się cieszę ,że wszystko jest ok :ico_brawa_01: , Ja juz nie mogę się doczekać kiedy zobaczę znów moją dzidzie.Super ,że Twój M. był z Tobą :-) ,Mój mąż był również zemną przy ostatnie wizycie i nawet powiedział ,że jeżeli nie będzie w pracy to na drugą tez pójdzie.Czekamy na zdjonko z niecierpliwością, pozdrowionka :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-27, 14:38 ]
edit53, ja też się bałam i wynik odbieram w przyszły tygodniu ale lekarz powiedział ,że z USG jest wszystko ok. Dla pewności robi się test z krwi ,z tych badań jest jeden całościowy wynik.Głowa do góry, nic się nie bój i pamiętaj jesteśmy z Wami. :-)

[ Dodano: 2007-09-27, 14:40 ]
edit53, a ile Twój Mateuszek ma lat ? Bo ja też mam synka Mateusza i ma 6 lat.troszkę bedzie duża różnica wieku ale mam nadzieję ,że i tak będą się kochać :-)

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

27 wrz 2007, 15:04

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 12:17 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

27 wrz 2007, 15:19

edit53, a ile Twój Mateuszek ma lat ? Bo ja też mam synka Mateusza i ma 6 lat.troszkę bedzie duża różnica wieku ale mam nadzieję ,że i tak będą się kochać :-)
_________________
moj mati to juz skonczy 9 lat za tydzien duzy chłop z niego ale wiesz co mysle ze duzo nam nasi synkowie pomagac beda przy młodszym rodzenstwie i bedzie nam przez to troszke łatwiej :ico_haha_01: co do badania to raczej na pewno sie na nie wybiore :ico_haha_01: asika82, super ze juz masz za soba to pierwsze usg i ze twoj chłopak był z toba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aska2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2007, 05:51

28 wrz 2007, 04:41

:-) Czesc nazywam sie Aska, znalazlam wasze forum nie tak dawno i postanowilam do Was dolaczyc.Termin mam na 8 kwietnia.
Mam juz coreczke Claudie (4 latka)
Od 7 lat mieszkamy w Stanach i bardzo tesknie za Ploska.
Mam przeogromne mdlosci i prosze o przyjecie mnie do Waszego grona

Asia

Moze pomozecie mi wstawic taki paseczek co pokazuje za ile dni sie pojawi malenstwo, nie wiem jak go szukac i jak wstawic.
Dziekuje z gory

[ Dodano: 2007-09-28, 04:49 ]
Nie wiem jak poradzic sobie z ustawieniami, dodalam zdjecie i nadal go nie ma, podalam moj numer gadu gadu i tez nie ma buuu. Co ja robie zle?

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

28 wrz 2007, 07:42

aska2, witaj wśród nas!
Zdjęcie w awatarku pojawi ci się po napisaniu 10 postów ale nie może być jeden w drugim bo liczy si.ę jako jeden.
A co do suwaczka (linijki odliczającej) to kliknij na którąś z naszych linijek...zaloguj się....wybierz sobie swoje tło i resztę... wpisz termin porodu...na koniec po zatwierdzeniu wyskoczą ci kody...wybierz BBcode...skopiuj i wklej go u siebie w podpisie.
Mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi a jak nie to pytaj.

A ja byłam u gina. Dzidziuś sobie zdrowo rośnie. Prawidłowo się rozwija. Machał do mnie rączką. Lekarz pobrał mi cytologię. Toksoplazmoze mam dodatnią więc dobrze bo oznacza że już kiedyś ją przechodziłam i mam przeciwciała. Dodatkowo dostałam witaminkę B6. Zdjęcia wam nie wkleje bo jest bardzo niewyraźne. Mały monitor i słaba widoczność a robiłam aparatem bo niestety nie ma tam drukarki.
Pozdrawiam Was cieplutko kwietnióweczki i od 8 października obiecuję że będę częściej zaglądać. :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość