BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

18 kwie 2009, 08:30

Dzieki za rady :ico_sorki:
Smarowałam dziąsełka Dentinoxem,ale na razie nie widzę większej różnicy :ico_noniewiem:
Noc koszmarna,Piotruś budził się o stałych porach karmienia i wył. Ale cyca nie chciał,ja płakałam razem z nim :ico_placzek:
Koło 5 tak sie darł,że mi się serce ściskało :ico_placzek:
W końcu położyłam go obok siebie,wycisnęłam mu prosto do buzi parę kropel mleka...zamarł i załapał
Ssał tak łapczywie,ze aż sie krztusił :ico_szoking: I zasnął spokojnie
Rano miałam nadzieję,że nie bedzie już problemu z karmieniem,ale kicha..to samo
Ale już wstąpiła we mnei iskierka nadziei,że damy sobie z tym radę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 kwie 2009, 10:22

BeataW, kurcze oby mu szybko przeszlo :ico_sorki: trzymam kciuki :ico_sorki:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

19 kwie 2009, 10:02

dzięki dziewczyny
a doradzicie coś może na te moje piersi, bo okropnie bolą pare minut po tym jak nakarmię Krzysia, tak jakby mi ktoś żyletkami je ciął - taki ból że ciężko go opisać

[ Dodano: 2009-04-19, 10:06 ]
a zapomniałam dodać że z Krzysiem juz trochę lepiej kupki i bączki idą ładnie, trochę sie przy tym napręża ale nie płacze i idzie mu to dobrze
:ico_sorki: oby tak dalej

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

19 kwie 2009, 11:32

malgoskab, bolą Cię całe piersi czy brodawki??? Bo na bolące brodawki polecam Bepanthen :ico_sorki:

A ja już zgłupiałam. Wczoraj Piotrek nie chciał cyca,wieczorem na siłe mu wcisnęłam i załapał, ssał jak szalony :ico_szoking: W nocy obudził się koło 2 i jakby nigdy nic dorwał się do cyca i zaczął jeść...jakby nigdy z tym problemów nie miał :ico_sorki: Już się ucieszyłam,że problem z głowy...za szybko jednak :ico_noniewiem: Rano obudził się,chciałam go przystwić,a on znowu w ryk i odwrócił głowkę. Już nic nie rozumiem,o co mu chodzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

19 kwie 2009, 12:48

malgoskab pisze:a doradzicie coś może na te moje piersi, bo okropnie bolą pare minut po tym jak nakarmię Krzysia, tak jakby mi ktoś żyletkami je ciął - taki ból że ciężko go opisać
Ja mialam podobne ale nie wiem co doradzic ze by napewno pomoglo wiec powiem jak ja kombinowalam Szlam np pod goracy prysznic i polewalam piersi masowalam i czasem po jedzeniu odciagalam troche laktatorem ale pociesze ze za jakis czas mi minelo wiec mysle ze tobie tez i teraz to mam czasem tylko takie mrowienie jak sie piersi napelniaja ale do wytrzymania
BeataW pisze:Rano obudził się,chciałam go przystwić,a on znowu w ryk i odwrócił głowkę. Już nic nie rozumiem,o co mu chodzi :ico_noniewiem:
A ja mysle ze to zebacze jednak daja o sobie znac bo czasem tak jest iz nie widac ze sie wzynaja bo to jeszcze troche potrwa i na dlugo przed potrafi bolec cala szczeka i nawet uszy wtedy dzieciaczki nie chca cycunia bo przy cycuniu pracuje najwiecej miesni buzi i dlatego woa butle i inne posilki bo mniej trzeba ie napracowac Jeszcze jest jeden mozliwy powod bardzo nie wesoly porostu malenstwo sam juz odrzuca cycowanie czasem tak jest pomimo iz mamumia chce karmic to malenstwo odrzuca piers zdaza sie to rzadko ale tak bywa No ale ja mysle ze w waszym przypadku to zabki :ico_oczko: Powodzonka oby jak najszybciej przeszlo mu :ico_sorki:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

19 kwie 2009, 21:18

dana, dzieki,oby to jednak były zęby,bo nie chcę kończyć cycowania :ico_sorki:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

20 kwie 2009, 16:11

Mi położna powiedziała że może to być niewyleczone zapalenie piersi które miałam i trzeba bedzie wziac antybiotyk
już nie wiem co myśleć

BeataW, całe piersi mnie bolą

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

20 kwie 2009, 20:12

malgoskab pisze:Mi położna powiedziała że może to być niewyleczone zapalenie piersi które miałam i trzeba bedzie wziac antybiotyk
już nie wiem co myśleć

Coś w tym może być :ico_noniewiem:

Ja się boję cieszyć,ale chyba jest przełom...w południe przystawiłam Piotrka do piersi,bez nadziei na sukces,a on ładnie zaczął ssać :ico_szoking: :ico_sorki: Oby tak dalej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 kwie 2009, 22:17

BeataW pisze:w południe przystawiłam Piotrka do piersi,bez nadziei na sukces,a on ładnie zaczął ssać Oby tak dalej
:ico_brawa_01: :ico_sorki: super

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 maja 2009, 23:01

:-D :-D :-D :-D Melduje się, że dalej się cycusiujemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: 19 dni do roczku :-D Jaka jesteś z siebie dumna i szczęśliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość