dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 lis 2008, 19:35

lala pisze:my już dostaliśmy wytyczne jakie badania mamy zrobić. Z tego co nam pani doktor mówiła to u nas będzie jedno małe ciecie , nawet nie bedziemy lerzeli na oddziale tylko od razu pojedziemy do domu - wiec u nas chyba nie będzie żadnej narkozy,ale i tak się boje
ja tez sie boje...
ale nam mowili ze narkoza bd. ale byc moze tez tego samego dnia wypuszcza. ja juz nic nie wiem. strasznie doburkuja lekarze i jak sie czlowiek nie dopyta to nic sie nie dowie...

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

05 lis 2008, 20:48

My nie pytalismy o narkoze bo nam powiedziała doktorka ,że to będzie jedno malutkie cięcie i od razu do domciu pojedziemy , mi to się wydaje ,ze po narkozie tak od razu nie mogą wypuścić do domu. My nie mieliśmy żadnego spotkania z anastazjologiem . I CHYBA NIE BEDZIEMY MIELI BO MAM TYLKO ZADZWONIĆ 9 I UPEWNIĆ SIĘ CZY TEN ZABIEG BEDZIE 13 CZY TYDZIEŃ PUŻNIEJ - ale napewno jak bede dzwoniła w styczniu to się dowiem dokładnie . Szczeże powiedziawszy to wolałąbym bez narkozy .

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

06 lis 2008, 17:27

lala, ale ja nie wiem czy tak malemu dziecku moga inaczej niz z narkoza...

[ Dodano: 2008-11-06, 16:27 ]
daj znac jak bedziecie po wszystkim!!!!

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

14 lis 2008, 17:51

hejka - znowu cisza nastała - hej dziewczyny co jest z wami -
Już niedługo grudzień czyli urodzinki naszych dwulatków - macie jakieś pomysły na prezent. bo ja przeglądam allegro i nie mogę się zdecydować , a po sklepach nie mam czasu chodzić .

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

15 lis 2008, 12:50

Mateusz na razie sam sobie kupil prezent:) wrzucalismy mu "zolte"pieniazki do skrabonki.troche sie uzbieralo:) czes ja mu dolozylam i kupilismy w biedronce za 30zl znikopis-taka tablice. fajna jest. polecam:)
ja wogole z kasa krucho bo w grudniu mikolajki,moj slub,urodziny Mata,urodziny coreczki kolezanki,swieta i sylwester....masakra :ico_szoking:

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

21 lis 2008, 12:46

Witajcie dziewczyny!
Nie sądziłam, że to forum jeszcze działa. Widzę, że wiele tu się zmieniło, ale skład pozostał w miarę stały :-)

Buziaki dla wszystkich Grudniówek 2006 i ich dzieciaczków! :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

21 lis 2008, 14:25

Dzięki, sejana! Staraliśmy się o niego ponad pół roku (z Mikusiem udało się za pierwszym razem), w związku z czym między dzieciakami będą 3 lata rocznikowe różnicy, no ale trudno. Dzisiaj właśnie zakończyłam I trymestr i koszmar mdłości i wymiotów powoli się ode mnie oddala. Zaczynam najpiękniejszy etap ciąży :ico_brawa_01:
Jak tam postępy waszych maluchów? U mnie totalny zastój :ico_placzek: Mówi parę słów na krzyż (mama, tata, baba, nie, ciasteczko) i nadal robi w pieluchy. Za nic go nie mogę nauczyć korzystania z nocnika, czy z sedesu (mamy nakładkę). Zaczynam się już martwić, ma przecież prawie 2 lata. Co radzicie?

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

22 lis 2008, 01:20

scoiattolo84 witaj kochana - gratuluje- nie martw się u mnie jest to samo- mati mało mówi , w pieluchy robi ,powie dopiero jak zrobi - a rozrabia za trzech - skacze z kanapy na podloge i z innych dziwnych miejsc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

22 lis 2008, 20:04

Aleś mnie podłamała, sejana :ico_placzek: Tak sobie myślałam, że jak do bilansu dwulatka (zrobię go w styczniu) nie będzie żadnych postępów z mówieniem, to poproszę pediatrę o skierowanie małego do logopedy. Nie zaszkodzi przecież, jak go obejrzy. Idę kąpciać małegeo terrorystę :-D

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

23 lis 2008, 13:22

scoiattolo84 naprawde nie masz powodów do zmartwień - mojej koleżanki synek ma 2,5 roku i mówi tyle co mateusz [czyli prawie nic] i lekarka im powiedziala ,że tak to już jest że jedne dzieci mają lekką wymowe ,a inne cięższą - martwić się powinno dopiero wtedy jak dziecko 3 letnie nic nie mówi- jeszcze będziesz miała dosyć jego gadania- laski wasze dzieci też o wszystko pytają - toznaczy pokazują paluszkiem na dany przedmiot i pytają co to. Bo mati nom stop . Ostatnio jak byliśmy na kontroli w przychodni, szł :ico_olaboga: a pani doktor do gabinetu ,a on stanął na przeciwko jej iwyciągnął rączke pokazał palcem centralnie na nią i na caly głos :to to[ czyli co to] często tak ma ,

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość