Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

06 maja 2008, 13:48

Dzien dobry Pania
u nasdzis sliczna pogoda bylismy rano na zakupach kupilam dwie kurteczki cieplejsza i chlodniejsza, bluzeczke spodenki sweterk dwie czapeczki i bluze bez kaptura bo ja oczywiscie mam wsyztskie z kapturami :)
teraz Macio spi juz dwie godiznki ja ogarnelam w domku jak Macio wstanie to zawijam kamasze i jade do mojej mamci na kawke :) i wroce wieczorem na kaszke :) i lulu :)
wlasnie sobie zjadlam sniadanie salatke wiosenna :) (jajo rzodkiew i szczypiorek smietana i sol pychota ) i pije wlasnie herbatke i odpoczywam :)
caluje was wystzskie goraco :)
Gozdzik moj Macio w ubraniu wazy 13kg

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 maja 2008, 13:49

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-06, 13:52 ]
karolina24, fajnie ze udały sie zakupy u nas pogoda taka dziwna ni to ma padac deszcz ni to wyjść słońce
Jula też spi zasneła troche po 13 ja własnie prańko powiesiłam i mam czas dla siebie

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 maja 2008, 15:48

My już po spanku. Emiś spała dzisiaj wyjątkowo 1,5 h ale taka pogoda że nie ma się co dziwić. Raz świeci słońce a za chwile już pada deszcz :ico_puknij:

A ja popołudniu mam zamiar się wziąć za porządki. Może nawet okna mi się uda umyć :ico_noniewiem: Wszystko zależy kiedy mój mąż z pracy wróci.

Aaaa i ja dołączam się do klubu mam, których dzieci nie da się wyciągnąć z piaskownicy :-D Może nawet uda mi się wrzucić fotki z wyczynów w piaskownicy :ico_oczko:

karolina ciesze się że się zakupy udały
sensibel czekamy za zdjęcia brzusia i :ico_brawa_01: dla Zuzi za zębole
gozdzik, śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: a waga Juli...piękna :-)

No nic zmykam bo wyszło słonko więc jest okazja żeby połazikować po polku :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 maja 2008, 15:56

Jula jeszcze spi a mnie tak baniak napierdziela ze ledwo moge wytrzymac wziełam sobie juz APAp ale jakoś nie działa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 maja 2008, 21:40

Witajcie z wieczorka

Emiś już sobie smacznie śpi. Hihi dzisiaj biedactwo tak się zmęczyła że zasnęła w zaledwie 4 minuty :-D
Wzieliśmy ją do Figloparku przed 19 i wyszalała się do samego zamknięcia czyli do 20. Później wróciliśmy do domku, zjedliśmy kaszkę, umyłyśmy się i już słodko nyna :-D
A ja zaraz idę się kąpać i też idę się położyć.
Kurcze miałam takie ambitne plany że sobie posprzątam ale dopadł mnie jakiś MEGA leń i nie zrobiłam kompletnie nic :ico_wstydzioch:
Ale co tam...jutro posprzątam :-D

No nic ja zmykam...
Miłego wieczorku marcóweczki

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

06 maja 2008, 22:50

Dobry wieczór cioteczki :ico_haha_02:
Ja tak tylko na chwilunie :ico_oczko: U nas jakoś leci,Michaś postawia juz samodzielne kroczki i najlepiej mu to wychodzi jak nikt nie patrzy,hi,hiTak nam właśnie przeszedł z sypialni na korytarz :ico_brawa_01: ale jak tylko zaczęliśmy klaskać i takie tam to sie speszył i było juz po....Ale spoko jeszcze troszku i będzie śmigał! Na szczęście u nas jest ładnie i mały prawie cały dzień jest z moją mamą na świeżym powietrzu :ico_brawa_01:
A ja jutro mam pierwszą pomoc,cholercia jak mi się nie chce siedzieć tam 4 godz.,ale jak trzeba to trzeba :ico_sorki:
Karola-cieszę sie ze jestes zadowolona z wyjazdu/grunt to fajna zabawa i odchamienie się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Całuski
Aga-współczuje tych nauk,bezens totany

Przepraszam więcej nie pamietam,jestem juz padnieta,a jeszcze mnie jeszcze trzyma katar i kaszel--no cóż takie życie!Całuję was i wasze pociechy moćno i tęsknię za naszymi pogaduchami,ps.pisaniem:(((

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 maja 2008, 08:18

Witajcie z rana

U nas nocka spokojna i spanko do 7.20. Pewnie spałybyśmy dłużej ale obudziło nas słoneczko :-D
Mam pytanko do Was
Czy Wasze dzieciaczki też nie lubią jeździć w wózku ?? Bo Emilka dopóki nie chodziła to z chęcią jeździła w wózku a teraz jak zaczęła chodzić to ani myśli w nim siedzieć.
Mam nadzieję że jej to przejdzie :ico_noniewiem:

Dobra zmykam robić kaszkę...
Miłego dzionka Wam życzę :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 maja 2008, 08:35

Witajcie u nas nocka spokojna i spanie do 7
mieszkanko juz sobie ogarnełam jeszcze pranko musze nastawic a z balkonu zdjać juz suche
Pogoda u nas rewelacyjna swieci słoneczko i zapowiada sie cieplutki dzionek
co do fgloparku to tez chce z Julcia iść ona uwielbia piłeczki :-D :-D :-D
a musze sie pochwalic ze wreszcie moja ksiezniczka załapała kubek niekapek i chce z niego pic uf...
hihi dobra ja zmykam bo robie spagetti na obiadek i jeszcze mi pjdzie z dymem :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 maja 2008, 09:56

gozdzik, :ico_brawa_01: dla Juleczki za samodzielne picie z kubka niekapka

U nas też pogoda śliczna i cieplutko już jest 16 stopni w cieniu a to dopiero 10 :-D
Właśnie będziemy się zbierać na polko połazikować no i oczywiście piaskownicę też obowiązkowo trzeba zaliczyć :-D
A Emilka od kilku dni już samodzielnie wstaje z podłogi bez trzymania się czegokolwiek. Strasznie komicznie to wygląda :-)

Dobra zmykamy już :ico_papa:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 maja 2008, 11:33

:ico_brawa_01: no to brawa dla niej :-D
Julcia sobie spi zasneła o 10.30 wiec jak sie tylko obudzi to zjemy małe co nieco i zmykamy na spacerek
Jesli chodzi o jazde w wózku to Jula nie zgłasza sprzeciwu ale ona jeszcze tak sprawna w chodzeniu jak Emi to nie jest

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość