caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 maja 2008, 07:01

Ja ajestem na kawusi :-) , tzn. na kakao :-D

Mróweczka tak mi szkoda twojego szkraba, bidulek, mam naadzieję,że dziś juz będziecie wiedzieli co i jak, napisz koniecznie!

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

27 maja 2008, 07:34

Hej , melduję sie z rana z kawusią ze spienionym ciepłym melkiem pycha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kolka matko kochana az mi serce staneło jak sobie wyobraziłam spadającą Julę na szczescie nic jej nie jest to prawdziwy cud , że nic sie nie stało

Mróweczka a może on sobie zatarł to oczko i jakies zapalenie se zrobiło , można zrobić okłady z szałwi niewiem czy tam macie u siebie coś takiego i takie zapalenia usuwa może nie do końca , a lekarz pewnie da wam antybiotyk w maści , albo kropelkach , oby to nic poważnego

Caro bardzo się ciesze , że z mamusia wszystko w porządku wiedziałam kochana że sie wszytsko dobrze ułozy

Dziewczyny u nas nieuchronnie zbliza się 1 czerwca a co za tym idzie wyjazd mojego męża kurde ja chyba zwariuje bez niego wogóle jakoś do mnie to nie dociera że go nie będzie masakra :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:
najgorsze to , że zostaje sama z malutka i remontem mieszkania , jaeszcze wyszłą poważna awaria elektryki i wszystko nam opóźnia pracę nie wykluczone że nam bedą kuć ściany poprostu masakra
Lenka rozrabia jest taka ,,Zosia samosia'' wsszystko sama chodzić sama niewolno jej wziąśc za rękę bo zaraz jest ,,nie'' mówie wam szalona na całego każdy dzień przynosi cos nowego , ale jak któras z was napisała pięknie byc mamą to jest naj cudowniejsze w tym wszytskim

A dziewczyny jestem dumnym ze swich poczynań kierowcą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 maja 2008, 16:16

siemka, my się meldujemy, ale co pisać nie mamy :-D
ząbkujemy, spacerujemy, próbujemy stawiać kroczki :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

27 maja 2008, 17:55

Byłam rano w przychodni...juz sama niewiem co mysleć...nagle sie okazuje ze to jakas infekcja i goraczka i katar i oczko to od niej...a tamta mowiła ze katar z okiem niema nic wspolnego :ico_noniewiem: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 maja 2008, 18:24

Mróweczka, być może to infekcja.. a słuchaj a nie zatarł tego oczka?????

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

27 maja 2008, 21:25

MRÓWECZKO uściskaj Eryczka od nas i kurujcie się Martynka przesyła całuski :ico_buziaczki_big: my sie odezwiemy za pare dni
troszkę tak mi smutno że zostawiam martynkę ale myslę że te kilka dni nic jej nie bedzie nie obrazi sie na mnie :ico_placzek: ale z drugiej strony nie chce jej meczyć w sierpniu chyba wybierzemy sie jeszcze raz to wtedy poleci ze mną

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 maja 2008, 21:38

syla75, no to miłej wycieczki życzę. Martynka jakoś to przeboleje, ale nie dziwię się, że szkoda Ci jej zostawiać... ja byłam w szpitalu 2 km od niej a czułam się jakby na końcu świata...
Mróweczka, biedny Elvis... A ja przeciwnie do tej lekarz- myślę, że katar ma duży związek z oczkiem. Są one jakoś ze sobą powiązane, ale zawsze kiedy podrażnione jest oko lub łzawi automatycznie leci z nosa... Nawet przy zwykłym płaczu trzeba nosa wysmarkać a co dopiero przy takiej infekcji? Ja też nie mam pojęcia co to może być, ale mam nadzieję, że w końcu trafisz na kompetentnego lekarza, który ulży Erysiowi... :ico_sorki: Buźki dla niego.
Caro , jak się czujesz? Mdli jeszcze? Dla Was też buziaczki

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

27 maja 2008, 22:32

delicja, niewiem czy zatarł...trzec nietarł...nawet nie wyglądało to jakby mu przeszkadzało...ale zrobiła sie tam kropa na gałce czerwona i całe białko tez czerwone...mam wrazenie jakby juz troszke schodziło... :-)

syla75, da rade Martynka bez Ciebie...to twarda Laska :-D i napewno sie nieobrazi...zatęskni pewnie...Eryś dziekuje za buziaczki i rowniez przesyła...zyczymy przyjemnego pobytu...a jak Nicola zareagowała??

Kolka, no ja tez uwazam ze katar i oko maja wspolne kanaliki czy coś tam...ale tamta głupia pizda okulistka za dyche mowiła ze katar nie od oczka...a dziś byliśmy u naszego lekarza naszczescie...spoko starszy pan...powiedzial ze to infekcja i ze wszystko od tej infekcji (katar, goraczka,oczko) przepisał nam kropelki-antybiotyk...ale ja i tak pewna niejestem co to..."bo co parafia tam inna opinia"... :ico_noniewiem: ( oczko oglądał i farmaceta nawet 2-óch,lekarz,okulista i lekarz z przychodni...więcej możliwości niema)

a i wspołczuje tego przezycia z Julcia i schodami :ico_olaboga: ...ale jak to mówia twarda głowa bo...POLSKA :-D

Moje dziecko takie senne dziś...chodził bidny jakby niewiedział co ze soba robic...spał w dzien 4 godz a pozniej tak z 10 min i znowu spi ale juz na noc po kapieli...szkoda mi Go bida moja...ale On twardy facet :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 maja 2008, 23:10

Mróweczka pisze:jak to mówia twarda głowa bo...POLSKA :-D
:-D :-D tego nie słyszałam nigdy, ale pewnie coś w tym jest, skoro tak mówią :ico_haha_01: Eryś pewnie zmęczony tym wszystkim i dlatego taki senny... :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że ten lekarz zna się na rzeczy. Kurdę, niby ciało człowieka jest takie samo, na medycynie uczą tego samego a mam wrażenie, że każdy lekarz uczył się inaczej i czego innego... Chyba nadmiar łaciny im w głowach zamieszał :ico_noniewiem: Pewnie tamci dostali dyplomy na 3+ i masz babo placek. Teraz już wiem, dlaczego tak chętnie podbierają nam lekarzy z Polski... Teraz u nas patałachy zostają :ico_oczko:


A dziś byłyśmy w parku i szedł ksiądz... Jula jak to Jula standardowe pytanie: cio to? O wszystko tak pyta 200 razy na godzinę. I sobie idzie ten ksiądz w sutannie a ona pokazuje paluszkiem i pyta: cio to?? I nagle przestał pytać tylko krzyczeć: CIOTO CIOTO :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Inna historia: puściłam ją na nóżki na cmentarzu a ta zachwycona, zaczęła biegać dookoła i krzyczy KATKI, KATKI (kwiatki) i zerwała jakiś wieniec z czyjegoś grobu i przyniosła mi ( na podwórku zawsze dla mnie zrywa kwiatki)
Wczoraj robiła ze mną zakupy w supermarkecie- wpakowała mi do koszyka dwie delmy, kwasek cytrynowy, szare mydło i 3 budynie :-D
Wesoło mam z nią, nie ma co :ico_oczko:

Idę spać, Jula ostatnio budzi się o 7. było już tak pięknie.. Spała do 9-11. Ale co się polepszy to się popieprzy. Trudno sie mówi :ico_oczko:

Papapa

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

28 maja 2008, 13:59

Witam Was!!! i zmykam poczytac. Pozniej postaram sie cos skrobnac (i ile maly zboj pozwoli :-) )

[ Dodano: 2008-05-28, 14:57 ]
Kolka, przezylas horror :ico_olaboga: Dobrze, ze z Julcia wszystko w porzadku!!!
Kolka pisze:A dziś byłyśmy w parku i szedł ksiądz... Jula jak to Jula standardowe pytanie: cio to? O wszystko tak pyta 200 razy na godzinę. I sobie idzie ten ksiądz w sutannie a ona pokazuje paluszkiem i pyta: cio to?? I nagle przestał pytać tylko krzyczeć: CIOTO CIOTO
Inna historia: puściłam ją na nóżki na cmentarzu a ta zachwycona, zaczęła biegać dookoła i krzyczy KATKI, KATKI (kwiatki) i zerwała jakiś wieniec z czyjegoś grobu i przyniosła mi ( na podwórku zawsze dla mnie zrywa kwiatki)
Wczoraj robiła ze mną zakupy w supermarkecie- wpakowała mi do koszyka dwie delmy, kwasek cytrynowy, szare mydło i 3 budynie
Wesoło mam z nią, nie ma co

..no wesolo :-D :-D :-D Rozkoszne te nasze roczniaki :-D
Mróweczka, jak tam Erysiowe oczko? Oby szybko te kropeli pomogly :ico_sorki: Na temat lekarzy nie wypowiadam sie...nie mowie, ze wszyscy do bani, bo tak nie jest, ale trudno o takiego...ludzkiego, chcacego naprawde pomoc. Ja dlugo szukalam i dopiero z 3 lekarzem moge sie jakos dogadac ( w ogole pozwla mi mowic i o cos pytac :ico_szoking: ) Zaluje tylko, ze spotkalismy sie dopiero w styczniu, kiedy Maya miala 8 m-cy. Dobrze, ze do lekarza, do ktorego zwykle chodzicie masz zaufanie. Duuuuuuuuuuuzo zdrowka dla Erysia><><>>*^^^^^^^^^^^^^^***************
Syla, baw sie dobrze!!! Nie martw sie o Martynke :ico_pocieszyciel: W sierpniu sobie odbijecie!!!
Katrin, Maya zeszlej niedzieli goraczkowala. Pozniej miala katarek, dlatego nie chcialam jej szczepic i przesuwalam wizyte. Trudno powiedziec, czy to byl jakis wirus, czy to od zebow (miedzyczasie wyszla gorna lewa jedynka). Wczoraj tego katarku w zasadzie nie bylo. Tylko raz miala przytkany nosek.
Kamelek, trzymaj sie kobitko!!!! Moze Twoja mama bedzie mogla Ci jakos pomoc, odciazyc?
kamelek1 pisze:Lenka rozrabia jest taka ,,Zosia samosia'' wsszystko sama chodzić sama niewolno jej wziąśc za rękę bo zaraz jest ,,nie''
jakbym Maye widziala :ico_szoking:
Brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za jazde!!! Mnie to bardzo cieszylo, kiedy widzialam, ze co raz lepiej sobie radze, ze coraz mniej nerwow mnie to kosztuje, ze brzuch juz mnie tak nie boli kiedy wsiadam za kierownice...
Caro, jak samopoczucie?
Kari, hopo, hop, gdzie jestes???
Hektorka, o zdjecia prosimy z wywczasow :-D
Delicja, u nas tez co dzien to samo. Ale pomimo tej rutyny, ktora czasem dobija, tak jak pisaly dziewczyny
kamelek1 pisze:któras z was napisała pięknie byc mamą to jest naj cudowniejsze w tym wszytskim

Dziewczyny , nie wiecie co z Mordeczka?

[ Dodano: 2008-05-28, 15:08 ]
Katrin, dobrze, ze mamie lepiej i ze znalazlysie przyczyne jej zlego samopoczucia.
Rybko, co u Ciebie?
kasi.k, jak Vikula sie czuje? Co u Was?

A my w koncu odwiedzilismy Zoo. W prawdzie z 3 tyg. poslizgiem, ale co tam :-D Wkleje kilka zdjec jak fotosik "przerobi"
Ostatnio zmieniony 29 maja 2008, 00:39 przez agi, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość