Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

22 kwie 2010, 11:30

Dziewczyny jak myslicie mozna farbowac włosy w w I trymestrze ciąży? Nie ma żadnych przeciwskazań?
lepiej poczekaj do ukończenia pierwszego trymestru czyli po 12tc sobie ufarbój włosy. Jeśli nie robisz tego sama w domu to fryzjerkę poproś by położyła Ci farbe na folji, wtedy farba nie będzie dotykac tak bezpośrednio skóry głowy i tez nie będziesz tak czuć zapachu potem przy czekaniu z farbą na głowie bo wszystkie włosy będa zawinięte w folie. :ico_sorki: No i musisz wziąśc poprawke na to że kolor nie zawsze może wyjśc taki jak wychodził Ci gdy nie byłaś w ciąży...

aniaj84, witaj :ico_brawa_01: i dzekuje za kamplement :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 kwie 2010, 20:11

hej dziewczynki :-D ja dzis caly dzien spedzilam u rodzicow.
Synu dzis dal popis okropnego zachowania :ico_zly: ledwie zyje :ico_placzek:
Dzieki dziewczyny za komplementy.
Uwielbialam swoj brzuszek w ciazy, ale kurde nienawidze tego jak moja twarz sie zmienia w ciazy, od razu robi mi sie taki szeroki murzynski nos, teraz znow juz jest wieelki :ico_placzek: i nienawidze tego, ze wciazy czesciej musze chodzic w okularach bo oczeta mi jakos szybko wysychaja i soczewki mi przeszkadzaja :ico_zly: ale czego sie nie robi dla dzieciatka :ico_oczko:
U mnie od poczatku ciąży 1 kg na plusie.
u mnie juz 3 :ico_wstydzioch: :ico_olaboga:

aniaj84, Witaj i zagosc u nas na dobre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: milo będzie strasznie Cie tu mieć :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

22 kwie 2010, 20:59

aniaj84, Witaj i zagosc u nas na dobre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: milo będzie strasznie Cie tu mieć :-D
dzięki Monia,jesteś wielka. u nas na grudniówkach jakoś cichutkooooo, mam nadzieję,że sie jeszcze rozkręci :-)
ja tez dzisiaj byłam u rodziców, ale szybko uciekałam bo maja remont i nawet nie ma gdszie usiąść :ico_noniewiem:
a teraz leże sobie w wyrku,młody leży koło mnie i tak słodko mi tu śpi...

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 kwie 2010, 21:06

U nas gadatliwie :ico_brawa_01: ciesze sie z tego bardzo bo fajnie miec taka pamiatke z ciazy na forum :ico_oczko: i super jest miec gdzie sie rozpisac i jeszcze fajniej jak ktos odpisuje :-D Moze i u Was sie rozkreci, ale pamietaj tez o listopadowkach :-D
mój młody też juz chrapie.
A ja zaraz pójde kapu i tez wskakuje do wyrka :-D jakos mi dzis zimno. A poza tym martwie sie o synka, bo jakos dzis apetytu nie mial i taki marudny, a okazuje sie, ze coreczka mojej kolezanki ma jakiegos wirusa zoladkowego, a Mati bawil sie z nia we wtorek :ico_placzek: wiec mozliwe, ze go zarazila :ico_chory:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

22 kwie 2010, 21:24

sylwiab0000 napisał/a:
U mnie od poczatku ciąży 1 kg na plusie.


u mnie juz 3
a ja nie wchodze na wage by nie wiedzieć :ico_wstydzioch: :-D tutaj położna tez nie waży to po co mi to do wiadomości :ico_oczko: żeby stresa mieć :ico_oczko:

Monia M, oby Mati sie nie rozłożył :ico_sorki: Mi też dziś zimno jakoś - siedze pod kocem, w domu 26 stopni już bo grzeje cały czas, pije ciepłą herbate malinową i mi zimno :ico_chory: Gardlo mnie tez boli ale już sama nie wiem czy z przeziębienia czy z wysuszonego powietrza w domu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 kwie 2010, 21:34

Ania_R, no oby cie nie rozlozylo :ico_sorki:
ale i mna cos dzis telepie, moze dlatego, ze znow tak zimno sie zrobilo i jak wracalam od rodzicow to przemarzlam i zmoklam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-22, 21:36 ]
Ania_R, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skonczone 10 tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

22 kwie 2010, 21:40

Monia M, ale masz synka przystojniaczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i oczywiście zdrówka dla ciebie i Ania_R, życzę, obyście sie nie rozchrowały
aaaa i zapomniałam o Matim, dla niego również zdrówka i :ico_brawa_01: dla Ania_R, za 10 tc

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

22 kwie 2010, 22:16

Monia M, aniaj84, dzięki :-) to stawiam :ico_tort: :ico_sorki: :ico_brawa_01:
ze znow tak zimno sie zrobilo i jak wracalam od rodzicow to przemarzlam i zmoklam
pewnie znów sie wyletniłaś co??? :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 kwie 2010, 22:17

Monia M, ale masz synka przystojniaczka
dziekuje bardzo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_sorki:
a jakis taki ladny sie udał :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2010-04-22, 22:19 ]
pewnie znów sie wyletniłaś co???
no!!!! :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 kwie 2010, 08:06

co do wagi to u mnie stoi narazie jak stala :-D super bo z Wikiem na tym etapie mialam juz plus 4 kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniaj84 napisał/a:
Monia M, ale masz synka przystojniaczka


dziekuje bardzo
dolaczam sie - czysta mamusia.


u nas podroz wczoraj fatalnie - i w 1 i w 2 str Wik nie spal a marudzil jak niew wiem - w sumie mi ciezko bylo usiedziec 6 godzin w samochodzie a jemu no ale jakos jestersmy


no i mamy termn kolejnej opperacji - 24 lipca - oby juzostatnia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość