Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

15 gru 2011, 22:22

magda1614 I tak się będziemy na wzajem pocieszać widzę... :ico_pocieszyciel: Na temat facetów to ja wolę się już dawno nic nie wypowiadać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 gru 2011, 22:48

Gwona, bądź silna. I moze faktycznie tak jak tato mówi, nie dolewaj oliwy do ognia. Zagryź język i przemilcz docinki matki> kochana do czasu!!!jesteś młoda, podchowaj Nadię, szukaj pracy i wyprowadź się. mam nadzieję, ze wkrótce odbędzie się rozprawa o alimenty bez problemów :ico_sorki:
Dobrze, ze babcia P, Was zaprosiła, bądź silna!!! :ico_pocieszyciel:


póxniej więcej napiszę, bo M. wróćił z pracy

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

15 gru 2011, 22:48

Gwonabardzo Ci wspolczuje ....i mocno sciskam na pocieszenie...


Ja z moja mama zyje roznie ....strasznie mnie wkurza ...sytuacja sie polepszyla kiedy zmarl moj ukochany tata i tak sila woli jakos z nia ciut wiecej rozmawiam...plus duzo pomoglo to ze nie mieszkamy w tym samym kraju i widzimy sie rzadko i na krotko... :ico_sorki: gora tydzien bez wielkiej klotni :ico_sorki:
staram sie tez bardzo lekcewazyc jej komentarze i gryzc sie w jezyk ...czasem mysle ze mi odpadnie :ico_sorki:
a generalnie zachowuje sie przyzwoicie w stosunku do niej bo to jedyna babcia Szymka (moj tata nie zyje i M. mama tez a z tata M. kontaktu nie utrzymuje)
wiem jak ci jest ciezko...ja raz zerwalam kontakt z mama ciotka i jej mama i zyla bym sobie szczesliwie gdybym nie zaszla w ciaze...bo wtedy sie wypadalo pogodzic dla dobra dziecka :ico_sorki:

Ja zawsze bylam corka tatusia i zupelnie nie pasuje do rodziny od strony mamy :ico_nienie:
ale jak to mowia jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma!!!
ja mam taka dobra psiapsiolke do ktorej po kazdej klotni z matka wydzwanaim i wrzeszcze i placze a ona zawsze spokojnie ...no i co z tego a niech sobie pogada i tak zrobisz po swojemu :ico_oczko:
i chyba to jets najlepsza meteoda na moja mame ..przytakiwac oficjalnie a i tak robic swoje :-D

[ Dodano: 15-12-2011, 21:51 ]
magad1614a chlopa masz takiego samego lenia jak moj...znaczy do synka jest w porzdaku ale jesli chodzi wlasnei o rzeczy typu wynies talerz czy kubek po sobie albo rzuc puste opakowanie do smietnika a nie obok :ico_puknij: ...nie ogarnia!!!!!!!!!!

[ Dodano: 15-12-2011, 21:55 ]
jutro na 9 rano mam dentyste ...kanalowe ....!!!!
a na 15ta rozmowa w pracy...z jednej strony jestem ciekawa ale z drugiej jestem prawie pewna ze mi tylko krwi napsuja....ale moze nie na darmo wlazlam a ta kupe wczoraj :ico_haha_01:

[ Dodano: 15-12-2011, 22:00 ]
a i chyba spadam spac bo mnie korci...a ja juz od 4 dni nie jem slodyczy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dziwne ze jeszcze dycham :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 gru 2011, 23:21

dziewczyny tygrysek doszedł :ico_brawa_01:

Obrazek

jeszcze go nie odpakowałam, bo musiałąm przed Olą schować a ona jeszcze nie śpi :ico_szoking: :ico_zly:

magda1614 to Twój chłop to tak jak po części mój, bałaganiarz niemiłosierny, ale jak powiem zajmij się dziećmi to się zajmie, czasem z łaską, ale sie zajmie :ico_noniewiem:

Inuno ojej to Ty praktycznie nie spałaś nic. A mówiłaś pediatrze, że Mikołaj taki niespokojny?????może warto by było porozmawiać o tym?????


ja dziś ledwo obiad ugotowałam. Mat też tylko ręce i wspina się po mnie i ciągle na nogach chce stać. nauczył się piszczeć :ico_olaboga:

Ja z moja mama zyje roznie
ja z moimi rodzicami mam super kontakt i zawsze mówię, że drugich takich rodziców jak moi nie ma na świecie. Zawsze stają w moje obronie, choćbym popełniła błąd, zawsze sie o mnie troszczą i martwią, z mamą rozmawiam codziennie przez telefon, jest moją przyjaciółką najlepszą na świecie, bo wiem, że nigdy nic mi nie będzie zazdrościła i zawsze będzie chciała dla mnie najlepiej.Ostatnią koszulę by mi oddali.
I widzę, że ja w stosunku do moich dzieci jestem taka sama i mam nadzieję, że też będę przyjaciółką swoich dzieci :ico_sorki:
a ja juz od 4 dni nie jem slodyczy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dziwne ze jeszcze dycham :ico_haha_01:


:ico_szoking: :-D :-D :-D

[ Dodano: 15-12-2011, 22:21 ]
tabogucka, trzymam kciuki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

16 gru 2011, 00:41

Witajcie dziewczyny :-)

Wreszcie udało mi się doczytać :ico_spanko: :ico_szoking:

Fintifluszka, pytałaś kiedyś o ten pchacz, więc małej nie odjeżdża już. Na początku jak zaczęła przy nim chodzić to musiałam pilnować jej bardzo,bo jej odjeżdżał i jak leciała do przodu to trzymała cały czas rączki zaciśnięte na nim i leciała na buzię :ico_olaboga: ale dość szybko się nauczyła jak trzeba przy nim chodzić i sama sobie przyhamuje jak się rozpędzi za bardzo :ico_haha_01: jak wjedzie na panele to ma trudności,bo ślisko ale daje rade :-)

Blanka26, fajne te zabaweczki dla dzieciaczków. Karolci kupiliśmy domek dla lalek => Obrazek
od babci i cioci dostanie grę twister i będziemy się wyginać całą rodzinką :ico_haha_01: :ico_haha_01: Obrazek
a Martynka taką piłkę
Obrazek
mam nadzieję,że prezenty się spodobają :-D

i od dziadków wybrałam śpiworek, który nadaje się do wózka, fotelika sam. i sanek. już przyszedł jakiś czas temu i postanowiłam nie czekać do Świąt i już go używamy :ico_haha_02: jest po prostu świetny i baaardzo cieplutki :-D
Obrazek
Obrazek

Pisałyście też coś o mężach i w szoku jestem jak niektórzy podchodzą do dzieciaczków, bez większego zainteresowania :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mój M. jak tylko jest w domu to dziewczyny go na krok nie odstępują :-) robi z nimi wszystko, śniadanie, obiad, kolację, karmi obydwie, usypia, kąpie i bawi się,a ja mogę sobie trochę odpocząć :-D a poza tym nawet jak by nie chciał to nie ma wyjścia,bo jak tylko przyjeżdża to dziewczyny ze mną nie chcą być, tylko tata i tata :ico_haha_01: :ico_haha_01: ewentualnie jak jest kupa w pampku to ja przebieram, bo mam wprawę :-D

ewelcia1245, śliczne zdjęcia Oksanki :ico_brawa_01: jaką ma fajną grzywkę :-D

aga216, spóźnione ale szczere wszystkiego co najlepsze z okazji urodzinek!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

NowaSejana, dla dziewczynek też dużo zdrówka i radości z okazji 5 urodzinek !!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Pisałyście coś o fotelikach samochodowych to my mamy ten 0-13kg i myślę,że do maja spokojnie Martysia w nim pojeździ,a później rozejrzymy się za jakimś 9-18kg i dla Karolci,bo wyrasta powoli z tego co ma. Chyba trzeba będzie zacząć odkładać kaskę,bo to nie mały wydatek :ico_olaboga:

A krzesełko do karmienia mamy takie
Obrazek
ale Martynka długo nie chce w nim siedzieć,bo nie lubi być przypięta pasami :ico_olaboga:
ja z moimi rodzicami mam super kontakt
ja z moimi też. Zawsze mogę na nich liczyć i też zawsze mówię,że są najfajniejsi na świecie!! :-D :-D :-D

tabogucka, trzymam kciuki,żeby rozmowa w pracy poszła po Twojej myśli i żeby dali Ci to co Ci się należy i jeszcze więcej :-D

Gwona, współczuję bardzo takiej sytuacji w domu :ico_olaboga: zamiast jakoś Cię wspierać,bo przecież łatwo nie masz to jeszcze bardziej dołują :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: mam nadzieję,że jednak w takie Święta jak Boże Narodzenie dojdziecie do porozumienia i spędzicie je razem w ciepłej i miłej atmosferze!! :ico_sorki:

Ciszę sie bardzo,że udało mi się w końcu Was doczytać i napisać :-D ale już uciekam do spanka. Miłej nocki :ico_papa:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

16 gru 2011, 09:38

Hej ;)

tabogucka :ico_sorki: aby sie udała rozmowa w pracy :-)
a ja juz od 4 dni nie jem slodyczy
:ico_szoking: :-)

magda1614 ojj Co faceci . Mój tez co wezmie tam zostawi i musze sprzatac po nim :ico_zly: ale ja mu mowie od razu ze ja tego sprzatac nie bede to idzie i zmywa :-) haha
Ogolnie co mu powiem to zrobi to bez marudzeń .
A mała go uwielbia i lubi z nim tez zasypiac i sie bawic tylko jego czesto nie ma w domu i lipa....
masakra tylko gra na kompie
No wiadomo mozna sie zdenerwowac ale to tez jego dzieci to powinien Ci pomoc :ico_sorki:
Mój D. czasem zagra w cos ale bardzooo rzadko.

Blanka26 fajny tygrysek :-)

Aniaaa super prezenty :ico_brawa_01: :-D

A ja dzis sie biore za sprzatanie juz wieksze wczoraj posprztalam w kuchni chociaz jak mala spala :-)
A co do rodziców to ja z mama tez sie kłócę ale razem mieszkamy jeszcze wiec wytrzymuje to jakos chodz jest tez ze sie nie odzywam z nia, ale niedlugo juz bede sama mieszkac na świeta juz sie wyprowadza :-D
Maja sie bawi,spała grzecznie a ja sie wyspałam :ico_sorki: :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 gru 2011, 09:47

hej dziewczyny
wczoraj bylamasakra, prawie cala noc nie spalam, jak nie jedna wymiotowala to druga, do tego Marcelina sie obudzila i nie spala do 3 :ico_szoking: ale dzisiaj sie wyspalam :ico_sorki: :ico_sorki: i dziewczynkom powoli przechodzi...
moje na urodziny dostaly domek dla lalek,
Obrazek
ale okazalo sie, ze bez mebli :ico_olaboga: zle przyczytalam... wiec pod choinke juz zamowilam mebelki i jeszcze jakies gry dostana... Dla Marceliny mam takie radyjko
Obrazek
i klocki
Obrazek
Wigilie spedzamyu nas w domu z rodzinka P.

No a Marcelinka robi dalsze postepy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: sama siedzi, ale jeszcze podniesc calkiem sie nie potrafi, pelza do przodu... no i od wczoraj w pozycji do raczkowania zrobila 3 kroczki do przodu sama, wiec juz dobry poczatek :ico_oczko:
no i jak siedzi ze mna na krzesle to lapie sie za oparcie i wstaje na nozki... 4 zabek jest nisko, ale sie przebic nie umie :ico_olaboga: No i ostatnio Marcelina namietnie kazdemu robi papa :ico_haha_01:

Co do facetow to u mojego P. to zalezy od humoru, jak ma dobry dzien to posprzata w domu, pozmywa, zrobi obiad, zajmie sie malymi.. a jak ma gorszy to nawet na dzieci nie kiwnie palcem, ale talerz to po sobie zawsze sprzata :ico_sorki: :ico_sorki:

Gwona, :ico_pocieszyciel: ehh.. znam te czasy kiedy mieszkalam z moimi rodzicami, to czesto miala spiecia, ale z ojcem... ie bylo takich swiat, ktore bym dobrze wspominala :ico_olaboga: nie raz ojciec lezal pijany i nawet do stolu nie usiadl, nawet jak juz dziewczynki byly... :ico_placzek: :ico_placzek: swieta to powinien byc czas radosny, a nie klotni i rzucania miesem... A Twoja mama tez niech wrzuci na luz, nie tylko Ty :ico_olaboga: ojciec wiadomo, ze bedzie staral sie Was pogodzic, bo on stoi miedzy mlotem a kowadlem i sam pewnie nie wie co robic... ja od moich rodzicow tez wiele czulosci nie dostalam i czasem sie lapie na tym, ze mi nerwy puszczaja i w tym momencie zachowuje sie jak moja matka, a przeciez tego nie chce... :ico_olaboga: mam nadzieje, ze to sie zmieni, jak bede wiecej nad soba pracowala... niestety przez nasze nerwy czesto dzieci obrywaja... Fajnie, ze babcia P. cie zaprosila i masz z nia taki dobry kontakt :ico_oczko:

magda1614, dlugo Twoj maz byl poza domem?? Pytam, bo moj ojciec wyjezdzal przez 14lat, wyjechal zaraz jak sie urodzil moj najmlodszy brat.. i zawsze jak przyjedzal do domu, niewazne czy po 3 mies., czy po 1-2 tygodniach to jak mama go prosila, zeby sie nami zajal, rozwiazal sprzeczki miedzy nami to twierdzil, ze on przyjechal na urlop i dzieci bil nie bedzie... Niewiele zainteresowania nam okazywal, byl nieobecny w domu, przewaznie to pil piwo i spal na wersalce, a po weekendzie zawsze wyjezdzal.. w nasze wychowanie sie wogole nie wpisal, kontakt z ojcem mamy praktycznie zerowy, a on teraz narzeka, ze nikt mu czulosci i zainteresowania nie okazuje.. ale zarowno ja, jak i rodzenstwo czujemy tak jakbysmy ojca nie mieli... I moze niektorzy faceci, ktorzy wyjezdzaja tak poprostu juz maja, swoje wlasne zycie, sa nieprzyzwyczajeni do rodziny...

Aniaaa, sliczne prezenty dla dziewczynek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka, powodzenia na kanalowym :ico_sorki: :ico_sorki:

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 gru 2011, 11:03

Witam was dziewczyny nie wiem czy to tylko u mnie czy to cała strona tak chodzi co nie napiszę posta to mi go usuwa i tylko odświeżę stronę to zaraz mnie wylogowuje. Napisałam ostatnio czy mnie pamiętacie i czy mogę tu pisać?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 gru 2011, 11:45

Napisałam ostatnio czy mnie pamiętacie i czy mogę tu pisać?
oczywiscie :-D fajnie, ze jestes

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 gru 2011, 11:48

NowaSejana jak miło myślałam, że mnie już nikt nie pamięta ;) stęskniłam się za wami.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość