Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

02 wrz 2007, 18:33

karolas spóźnione życzenia dla synowej!!!! Amelusia buziaczki na 7 miesięcy!!! :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

JEśli chodzi o okres to w moim przypadku nie chodziło o karmienie nocne, bo nocne nie pomijam. Karmię Bartusia 3 razy w nocy. Mimo butli podawanej około 22:00-23:00. Pierwsze karmienie ok. 2:15, ogólnie padam z nóg po takiej nocy. Kiedyś też budził się na karmienie około 5-6 rano, ale już nie pamiętam jak to było spać nieprzerwanie 5-6 godzin. U mnie sprawdziło sie to że nie można mieć zbyt długich przerw między karmieniami. To według moich babek ze szkoły rodzenia jest powodem braku miesiączki. A dopóki na wieczór odciągałam laktatorem mleko na kolejny wieczór to było ok, ale w Bukowinie nie chciało mi się odciągać i dostatwał od tamtej pory w butli tylko modyfikowane z kleikiem i przerwa do ostatniego karmienia była zbyt długa. W sumie to i tak długo nie miałam. Ale nie dziwie się że organizm przy karmieniu nie doprowadza do miesiaczek bo to jest dla organizmu wykańczalnia!! Karmic tyle razy na dobę ( ja piersią karmię 6 razy na dobę) i miec okres, wiadiomo że organizm jest osłabiony przez to. Ogólnie jeszcze nie wyspanie nocne i zajmowanie się domem i dzieckiem, to padam na twarz po kilku dniach. Oby już się skończył. Ale na szczęście jest o wiele lepiej jeśli chodzi o boleści brzucha!! Nic mnie nie boli podczas tego okresu!!!! Superowo!!! A 8 lat cierpiałam co miesiąc!!
Iwona77 sukienka świetna. Bardzo ładnie Ci bedzie w tych kolorach!!! Pasują do Ciebie!!
asiam gratuluję zębolinków!! Ale dziwnie wyszły Łukaszowi, jedynka i czwórka!! Bartuś ma dwa dolne jedynki i górne jedynki wyjda lada dzień. Na szczęście najbolesniejszy etap mamy już za sobą.
kelly no to kurcze nie udał się panieński... Bez sensu. Ciekawa jestem czy inne osoby olały panią młodą czy jak to wyszło że byłyście w tak wąskim gronie??
małgorzatka super że kąpaliście się z Wojtusiem razem!! Też bym tak chciała ale jak większość teraz osób nie mam wanny, bu!
Ja tez próbowałam Bartusia zapakować na próbę w kombinezon z tej zimy ale niestety!! Mimo ze w nim pływał jak się urodził to teraz od glówki do kroku ma za mało miejsca. Nóżki to jeszcze by uszły, bo wychodzą przez ściągacze stópki, ale w kroku by go piło. No ale moje maleństwo od urodzenia to około 20 cm urósł, a może i więcej.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

02 wrz 2007, 20:15

asiam26 gratulujemy zabkow :ico_brawa_01:

Hekkate Katelajdka bylo zaproszone wiecej osob ale nie wszyscy mogli lub chcieli :(

Iwona77 karolas pisala za jej sposobem na nauczenie Amelki picia z butli bylo po prostu nie podawanie z cycka. Mala tak zglodniala ze w koncu wypila z butelki. drastyczne moze sie wydawac ale na pewno przynosi rezultaty

kingas wlasnie tak robie z kaszka i deserkiem od dwoch dni. ale dzieki za rade:)

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

02 wrz 2007, 21:26

Asiam Małgorzta gratulacje ząbków
Tort dla Amelki :ico_tort:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

02 wrz 2007, 21:59

Mamcia sto lat dla Julci :ico_tort:

my bylismy dzis u tesciow w lesie. no i oczywiscie wybralismy sie na grzybki. zebralismy kilka ladnych okazow, np. taki
Obrazek

ogolnie bylo milo tylko szkoda ze juz nie tak cieplo. Tymek w samochodzie jak zwykle grzeczny:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
na tym ostatnim akurat ziewal:)

kolorowych snow wszystkim Lutowkom

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

02 wrz 2007, 22:13

LUTOWKI dzieki za życzenia dla Amelki :)
Weekendzik minał nam super, wyobrzazcie sobie ze poszłam wczoraj na dyskoteke z moja siostrą i jej chłopakiem a moj maż został z dzieciaczkami w domku hi hi ;)
Ubawilam sie super, wytańczyął ze jeszcze mnie nogi bolą ale było superowo,znow poczułam sie młodo hahhaaahaa, a siostra zaproponowała, ze moze nieraz przyjsc i zoastac z dzieciakami a my z mezem mozemy sobie gdzies wyjsc poki mlodzi jestesmy hahaaa
MAGDZINKA kochana u nas tez ząbkow nie widac, jedynie od czasu do czasu napady histerii i gryzienie wszystkiego w ogormnych nerwach :(
MALGOSIA, ASIAM gratuluje odkrycia ząbkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KELLY ale fajne zakupy narobiłaś pewnie miałaś radoche kupowac dzieciaczkowi ciuszki?
A ja dzis spędziłam cały dzien na segregowaniu za małch rzeczy Amelki, i tych bardzo letnich juz poodkaładałam, maz zdjął mi karton z pawlacza z rzeczami roczniaka po kacpim i juz powybierałam sporo dla Amelki i dla jej kuzynki Laury która ma roczek, Strasznie dbałam o rzeczy Kacperka, mało jest zniszczonych czy uplamionych wiec Amelka spokojnie to wynosi :ico_oczko:
KINGAS czec, musze sprobowac zrobic tak jak ty z ta kaszką i deserkiem bo Amelka nie lubi samych kaszek tylko te ze słoiczka hippa lubi kaszki na dobranoc ;)
LUTOWKI A jutro moj synek idzie do przedszkola, nowa grupa zupełnie, nowa pani, nowa sala wszystko inne jestem ciekawa, mam nadzieje ze pierwszy dzien pojdzie super i bez płaczu hi hi, trzymajcie kciuki, dzis bardzo pozytywnie go nastawailismy ze nawet po niego razem wszyscy pojdziemy i ze musi Amelce pokazać swoją nową szafeczkę i obe\razek na szafce-był zafascynowany zobaczymy jutro
MAMCIA KOCHANA sto lat z okazji 7 miesiecy dla Julci :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
IWONA77no z tym uczeniam picia mleka modyfikowanego to KELLY mowi własnie ze moze drastycznie to brzmi ale u mnie akurat wygłodzenie jej na maksa i wyczerpanie od histerii za piersią przyniosło efekt, ja ryczałam z nia bo miałam pełne piersi i ona tak wyciągała rączki tak sie tuliła to było okropne ale dzieki mojemu uporowi sie udało i teraz piersią karmiętylko wnocy i jak gdzies sie spiesze po południu ok. 17.00 to mam mleko ze soba hahahhaha.
Ale spróbuj na poczatek odciągac swoje mleko i wymieszaj z innym wiecej daj swojego a mniej modyfikowanego moze tak załapie, u mnie nie pomogło ale moze u ciebie akurat. Tez kombinowąłam ze zmiana smoczkow, butelek i guzik,poprostu dzieciaki nie są głupie jak sie upra to koniec i musiało dojsc dodrastycznych środkow i jej histerii ale nie załuje teraz=powodzenia

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

02 wrz 2007, 22:54

karolas, mam nadzieję ze pierwszy dzień w przedszkolu bedzie udany dla KAcpiego!! Buziaczki dla niego!!
Ale super miałas że poszłaś na dyskotekę, o jak ja bym chciała... ale nie sądzę zeby mi się to udało w ciągu najbliższych lat, hihi:))
MAłgorzatka gratulacje z powdu ząbka!!!
kelly ale super grzyby!!!
A zdjęcia Tymka są extra!! A przecudne jest to na którym ziewa!!! Śliczny chlopczyk, taki drobniutki!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 wrz 2007, 23:00

Dla Julki wszystkiego najlepszego w 7miesiecznice :ico_tort:

Asiam 26, gratulacjie zabków u Lukaszka :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

02 wrz 2007, 23:05

karolas trzymamy z Tymkiem kciuki jutro za Kacperka. bedzie dobrze.

katelajdka mnie tez to zdjecie najbardziej sie podoba;)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

03 wrz 2007, 08:40

witajcie po krotkiej przerwie
moja Nacia wlasnie poszla na rozpoczecie roku szkolnego
zaczyna nauke juz w II klasie

a teraz skladam spoznione zyczenia wszystkim siedmiomiesiecznym bobaskom:
Kubusiowi synkowi Sandrusi
Amelce córeczce Karolas
Julie Sophie córeczce MamciKochanej
Oliwierkowi synkowi skaleczki
Kubusiowi synkowi HaRe
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

03 wrz 2007, 08:54

Jak zyczenia to tez dla Twojego Dominisia Evo_1977. duzo zdrowka dla niego i niech rosnie zdrowiutko na pocieche rodzicow. sto lat sto lat!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość