Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 gru 2007, 22:29

kaska28 pisze: Przecież jak wody sa zielone to jest juz źle . Na co oni czekają? Według mnie powinnaś juz zostac w szpitalu.

Wody są zielone kiedy dziecko jest niedotlenione i wydala smółkę. Wtedy rzeczywiście należy udać się do szpitala.

kaska28 pisze:A tak poza tym to fajnie że w świeta będziesz już z synusiem w domku :ico_brawa_01: Oby tylko wszystko szybciutko poszło.

No też w sumie się cieszę, chociaż kompletnie sie nie spodziewałam małego na Święta. Tak przywykłam do daty styczniowej. A tu takie zaskoczenie dziś. Choć też dobrze, że na Wigilię będziemy chyba już w domku bo tak w same Święta jakby wzięło to bym nie chciała :ico_oczko:

kaska28 pisze:A ja dziś byłam u lekarza. Szyjka juz miękka, łożysko, tak zreszta jak wszytsko inne, gotowe do porodu, tylko mała leniwa i wychodzic nie chce. Jak do jutra sie nie zdecyduje to lepiej niech sie wstrzyma do poświetach :-D A no i waży ok. 3400.

Przynajmniej znasz konkrety bo ja w sumie nie wiem wiele.. wszystko przez mój angielski.. bo nie umiem zadać pytań.. Całe szczęście, że zrozumieniem najgorzej nie jest :ico_noniewiem:

kaska28 pisze:Madziarka to może Twoj sen okaże sie proroczy ??? Pierwsza będzie Klaudia, ale która druga.........???

A co to za sen proroczy?? :ico_noniewiem: Chyba jakiś post ominęłam.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 gru 2007, 22:32

czesc dziewczyny ale jestescie szybkie juz jedna styczniowka urodzila a widze ze druga zaczyna rodzic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
CleoShe dziwie sie ze cie do domku puscili u mnie jak wody odeszly to za 2,5h mialam juz maje z soba tylko ze ja wlasnie cala noc sie z skurczami meczylam
trzymam kciuki zeby juz szybko poszlo

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 gru 2007, 22:48

CleoShe pisze:A co to za sen proroczy?? Chyba jakiś post ominęłam.

śniło mi sie ze dwie z nas urodziły tylko nie pamiętam które :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 gru 2007, 22:48

iwona83 pisze:u mnie jak wody odeszly to za 2,5h mialam juz maje z soba

Zazdroszczę :ico_haha_01: U mnie nadal nic.. Mi właśnie wody odchodzą ale zero konkretnych skurczy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-21, 21:51 ]
No i dzięki dziewczyny za kciuki.. Ja sama się modlę i na razie nic.

Madziarka To rzeczywiście wyśniłaś :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 gru 2007, 22:54

CleoShe pisze:Mi właśnie wody odchodzą ale zero konkretnych skurczy

pewnie się rozkręcą niedługo :-)

Dlamnie to jeszcze byłoby za wczesnie ale tez juz bym chciała miec kruszynkę przy sobie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

21 gru 2007, 22:58

Witam was CleoShe, powiem ci zelepiej jak wody odejda a skurczy nie masz jeszcze bo ja skurczemialam kilka godzin i wymeczyly mnie calkowicie.Tylko troche strach bo jestes w domu a nie wiadomo kiedy sie zacznie ...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 gru 2007, 23:10

mariola pisze:Witam was CleoShe, powiem ci ze lepiej jak wody odejda a skurczy nie masz jeszcze bo ja skurcze mialam kilka godzin i wymeczyly mnie calkowicie.Tylko troche strach bo jestes w domu a nie wiadomo kiedy sie zacznie ...

"Cieknę" tak już w sumie cały dzień. Mały się rusza więc jest ok, wody są przezroczyste. Czekam, czekam, czekam :zly:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 gru 2007, 00:33

Hej kochane :-)
Widzę,ze zaczynamy rozdwajanie :ico_brawa_01: Ja dzisiaj miałam znowu silne skurcze przez jakieś 3 godzinki i minęło :ico_noniewiem:
Mały skacze jak szalony i sam nie wie czego chce hehe :ico_oczko:
Już Go proszę żeby sie wstrzymał te kilka dni ,bo nie chcę wigilii spędzić w szpitalu :ico_nienie: :ico_sorki: ,ale znając moje szczęście to... ,nio zobaczymy :ico_noniewiem:
Troche sie przestraszyłąm tych skurczy i ubrałam choinkę,bo bałam się ,że nie zdarzę :ico_puknij:

CleoShe trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie :ico_brawa_01:

Buziaki dla wszystkich :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

22 gru 2007, 10:26

Cześć! Ja u moich rodziców jestem!
nie bede mogla specjalnie zagladac. zajrze moze wieczorkiem.
CleoShe, trzymam kciuki i życze powodzenia

a reszcie miłego dzionka- ja do łóżka.
pa pa

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 gru 2007, 11:08

Czesc Wam my juz choinke obstroilysmy no i Julka terazsciaga bombki i wiesza w inne miejsce powoli mniejuzdenerwuje tym.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość