Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

31 maja 2009, 23:10

dziekuje za link do radia.Obydwaj odplnyeli migiem:-))

Dobrej nocki wszystkim,,kolorowych snow.

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 cze 2009, 08:26

witam
wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci no i dla mam maluszków
kochane na naukach dowiedziałam się samych ciekawych rzeczy wczoraj pani opowiedziała nam o jedynej metodzie antykoncepcji dopuszczanej przez kościół kalendarzyku , pozatym ksiądz mówił o przeciwskazaniach do małzenstwa , jeszcze tylko wizyta w poradni małżenskiej dzien skupienia i jesteśmy gotowi na ślub , Antek został u teściowej :ico_zly: jak ja tego nie lubie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a co do piosenek na zasypianie to ja jeszcze na youtobe puszczam
http://www.youtube.com/watch?v=iygNjBeL ... re=related fantazje disneya fajne bajeczki dla dzieci przyda się jak Antek będzie wiekszy bedzie miał co oglądać

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 cze 2009, 08:49

witam!
ja również życzę wszystkim naszym maluszkom i tym starszym samych radosnych i szczęśliwych dni!!!! :-D

jeszcze tylko wizyta w poradni małżenskiej dzien skupienia i jesteśmy gotowi na ślub ,
powiedz mi kochana czy to są tylko 3 spotkania??? i po co ta wizyta w poradni?? ciekawa jestem czy wszędzie tak jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 cze 2009, 09:40

Witam sie i ja dzisiaj :-) i rowniez zycze naszym maluszkom i wszystkim dzieciaczkom wszystkiego co najlepsze :-D

Musze sie pochwalic ze mam pierwszego zabka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem przeszczesliwa :-D jak sie patrzy to prawie go nie widac tylko tak ciut ciut, ale pod łyzeczka super stuka :-D

A wczoraj był koszmarny dzien, ja chodziłam jak struta, chyba to ta pogoda no i maly dawał popalic. Wykompałam go tak jak zawsze o 20 i do łozka, a on wiercil sie płakal i tak przez 30 minut probowałam go uspac, no nic nie pomagało, a nei chcialam go wyjmowac z łozeczka, w koncu sie wkurzyłam i go wyjełam, a ten przeszczesliwy :ico_haha_01:
Zaczał sie smiac, wyglupiac i bawic, no to go zostawiłam na poł godzinki z nim pochodziłam i potem znowu do wyrka. Wyobrazcie sobie ze to trwało do 23 :ico_szoking: tak go jeszcze dwa razy wyciagałam. Potem juz nie dałam za wygrana i zasnał jak mu spiewałam około 23.30.
Sama nie wiem co to było, bo płakał tylko w łozeczku, wiec dziwne jak na zabka, poprostu nie chcial spac, a nie zeby w dzien jakos długo spał tylko tak jak zawsze, no nic oby dzisiaj było lepiej :-)

A i jeszcze znowu od wczoraj woła cały czas TATA a mnie szlak trafia, bo to ja ciagle z nim jestem, go lulam bawie sie, karmie a on mi tu tata gada :ico_zly:
Dwa razy powiedzial kiedys MAMA i zapomniał potem przez 3 dni mowił TATA i zapomniał, a teraz od wczoraj znowu gada TATA :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

01 cze 2009, 09:41

Witam

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM DZIECIACZKOM W DNIU DZIECKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Agusia1982, sliczn zdjecie Nicolaska, jak on sie zmienil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

01 cze 2009, 09:54

Dla wszystkich i tych mniejszych i wiekszych samych radosnych dni :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 cze 2009, 10:07

agusia ja byłam jeszcze w zeszłym tygodniu na spotkaniu wiec raptem 4 wizyty :ico_noniewiem: dostalismy karteczke z wypisanymi 4 wykładami i to trwało 2xpo 2 godz poradnia małzenska dopiero w srode ide no a dzien skupenia to chya 7 godzin trwa :ico_noniewiem: jak juz bdee miec to za soba to Ci napisze . ty pisałas ze idziesz sama kurcze a ks wczoraj mówł ze karzde musi to mieć no ale noze u was bardziej wyrozumiały ks :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 cze 2009, 10:12

Hej Wszystkiego najlepszego dla naszych dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_tort:
u nas piękan pogoda cieplutko słonecznie no super wczoraj mielismy długi spacerek i dziś tez gdzies pojedziemy mam nadzieje
Kacperek przespal dzis cala noc :ico_brawa_01: i obudzil sie o 5 rano u nas jasno sie zaczyna robic juz o 4.30 i maly jak sie przebudza to za cholere nie chce juz zasnąć :ico_noniewiem: ale za to w dzień śpi normalnie i za widno mu nie jest wiec nie wiem :ico_noniewiem:
Yoanna pisałaś że twoj mąz śpiewa amlej piosenki o robaczkach ja pamietam jak moj tato opowiadla mi i siostrze bajki o kościejach potworach itd :ico_haha_01: :ico_haha_01: a tą kołysanke którą przytoczylas to sluchamy caly czas wogle ta plytka z tymi piosenkami jest super i Kacper ja uwielbia dopiero jak zacznie rozumiec slowa to zaczna sie pytania :-D
No i w końcu zaczynaja się u nas jakieś słówka bababababbaa :-D caly czas, czasem mama więc bardzo się ciesze :ico_oczko:
Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 cze 2009, 10:46

witam :-D
od ciotki Mart tez wszystkiego dobrego dla maluszkow :ico_tort:

Pati85, chyba masz dobre uklady z tesciowka co ?

slonko2008, mi sie udalo robilam nauki tu w Bristolu i trwaly godzine :-D razem z poradnia :ico_brawa_01:

sarenka, ja nie moge jaka z Ciebie laska :ico_szoking: no szok po 2 dzieci :ico_szoking: tak jak napisalam strasznie Ci zazdroszcze :ico_sorki:

wiola85, :ico_brawa_01: wielkie brawa dla Filipka :ico_brawa_01: za zebolka :ico_brawa_01: pewnie drugi mu tez idzie ze taki marudny :ico_sorki:

Agusia1982, to kiedy slub ? :-D

spadam mamy duzo do pozalatwiania dzis a jeszcze sniadania nie zjadlysmy :ico_olaboga:

dziekuje za kom.na nk :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 cze 2009, 11:59

wykładami i to trwało 2xpo 2 godz poradnia małzenska dopiero w srode ide no a dzien skupenia to chya 7 godzin trwa jak juz bdee miec to za soba to Ci napisze
7 godzin!!!!??? czy oni nie ohuj%^&* co ja tam tyle będe siedzieć i to sama,właśnie nam się trafił super proboszcz,na wszystko się zgdza i moge chodzic sama,no chyba ze jak przyjedzie mój to zdążymy iść tam razem tak bym oczywiście wolała :-D

Marta my mamy termin na 18 lipca razem z chrzcinami :ico_brawa_01: :-D ,kurcze ale się porobiło po 8 latach cywilnego i 11 razem hahaa,wstyd mi troche\\\ a właśnie dziewczyny jak uważacie powinnam iść w sukni typowo ślubnej czy takiej skromnej??? kurcze bo powiem wam że ja tam chyba się wstydze wyjść w sukni,i szukam raczej skromnej sukieneczki :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
slonko a ty jak idziesz do ślubu???

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości