Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

19 paź 2010, 22:20

on sie bawi i do niej gada.Normalnie caly dzien tak,ja tylko donosze jedzenie,picie i zabieram mala na jej dwie drzemki
no to pieknie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-19, 22:54 ]
Dziewczyny, jakie panuja u Was temperatury i czy ubieracie maluszkom kurteczki jesienne czy juz raczej zimowe?

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 paź 2010, 10:07

iw_rybka napisał/a:
on sie bawi i do niej gada.Normalnie caly dzien tak,ja tylko donosze jedzenie,picie i zabieram mala na jej dwie drzemki
no to pieknie :ico_brawa_01:
zazdroszcze..ja musze niestety ostatnio Matiego pilnowac bo Lene popycha,bije i wszystko jej zabiera :ico_olaboga:
Dziewczyny, jakie panuja u Was temperatury i czy ubieracie maluszkom kurteczki jesienne czy juz raczej zimowe?
u nas z dnia na dzien roznie wiec ja roznie mala ubieram.czasem jesienna kurteczke a pod spodem polarek a czasem ciensza bluza i zimowa kurteczka :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

20 paź 2010, 10:09

kurteczki jesienne czy juz raczej zimowe?
jak wychodze w dzien to jesienna, ale teraz w tyg nie mam czasu wiec chodzimy po 17-18 na spacer i juz mroz lekki lapie wiec wtedy zimowa jej nakladam
on sie bawi i do niej gada.Normalnie caly dzien tak,ja tylko donosze jedzenie,picie i zabieram mala na jej dwie drzemki
no to pieknie :ico_brawa_01:
u mnie jest tak ze syn sie bawi i ona tez chce i mu wszystko zabiera a on jej i są ciągle awantury :ico_olaboga: ja rozumiem mała bo ona niekumata ale ten stary a głupi chytrus

kurcze Klara mnie zaraziła, boli mnie kosmicznie gardło, zastanawiam się czy z nią nie jechać do lekarza, ale katar niby jej przechodzi, ciekawe jak gardło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

20 paź 2010, 14:11

Helen, ja jeszcze do niedawna zakładałam jesienną kurtkę, ale pod spodem ciepły polarek i bluzeczkę. Teraz jest niecałe 4-5 st więc już zimowa kurteczka idzie w ruch :ico_sorki:
kurcze Klara mnie zaraziła, boli mnie kosmicznie gardło,
ojej, zdrówka dla was dziewczyny :ico_sorki:

iw_rybka, ale super, że Twoje dzieciaczki tak zgodnie się bawią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zazdroszcze..ja musze niestety ostatnio Matiego pilnowac bo Lene popycha,bije i wszystko jej zabiera :ico_olaboga:
`
u mnie jest tak ze syn sie bawi i ona tez chce i mu wszystko zabiera a on jej i są ciągle awantury :ico_olaboga: ja rozumiem mała bo ona niekumata ale ten stary a głupi chytrus
to wszystko do czasu aż dziewczyny nie nauczą się bronić ;-)

Dziś była u nas w odwiedzinach ciocia ze swoją wnuczką. Renatka ma 2,5 roku i jest baardzo wysoka - ma teraz ok 110 cm :ico_olaboga: Za to bardzo słabo mówi, tylko kilka słów. Ale fajnie się dziewczyny razem bawiły, choć widziałam, że czasem zabierały sobie zabawki ;-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

20 paź 2010, 14:28

to wszystko do czasu aż dziewczyny nie nauczą się bronić ;-)
biedne nie dość że małe to jeszcze dziewczyny :ico_haha_01: ale moja nauczyła sie robic nunu i tak fajnie paluszkiem macha :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-20, 14:29 ]
Za to bardzo słabo mówi, tylko kilka słów.
brata męża córa ma prawie 4 lata i mało co mówi, a jak mówi to tak sepleni że ja np nie wiem o co jej chodzi :ico_olaboga: ale oni nie widza w tym problemu

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

20 paź 2010, 15:16

ale ten stary a głupi chytrus
rzeczywiscie wiecej chcialoby sie spodzewac od 8-latka :ico_noniewiem:
To teraz Ciebie przeziebienie zlapalo :ico_chory: Kuruj sie szybko :ico_sorki:
Teraz jest niecałe 4-5 st więc już zimowa kurteczka idzie w ruch :ico_sorki:
brrr, zimno nadchodzi... dzisiaj przegladalam na ebay z nudow kombinezony jednoczesciowe na zime (nie bede przeplacac w sklepie za ciuch na 1 sezon), ale teraz troche zglupialam i nie wiem czy kupic 74/80 czy 80 :ico_noniewiem:
ale oni nie widza w tym problemu
to im kiedys corka podziekuje za troske :ico_oczko:

U nas byl dzisiaj facet z czescia do naprawy spluczki w wc, od czerwca juz ta czesc zamawial, czas najwyzszy :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 paź 2010, 18:02

czy kupic 74/80 czy 80 :ico_noniewiem:
a ile ma teraz mala wzrostu? moim zdaniem lepiej wiekszy bo zawsze luzniej i latwoiej sie ruszac jak jeszcze pod spod sweterek itp :ico_oczko:
od czerwca juz ta czesc zamawial,
i pewnie sie reklamowal jako "ekspresowa naprawa"? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 paź 2010, 20:47

czy ubieracie maluszkom kurteczki jesienne czy juz raczej zimowe?
- zalezy od dnia.ale raczej takie przejsciowe kurteczki zakladam Zuzce,ale raz juz miala tez kombinezon :ico_sorki:
bo Lene popycha,bije i wszystko jej zabiera :ico_olaboga:
- a to i u nas zaobserwowalam,ze zabiera,tylko to jest maly cwaniak,bo zabierze i zeby Zuzka nie plakala,to szybko jej w garsc daje inna zabawke,a jej obojetne co trzyma w raczkach :ico_oczko:
ciekawe jak gardło :ico_noniewiem:
- lepiej sprawdz,moja Zuzka gdyby nie zagoraczkowala,to bym nie wiedziala,ze gardlo ma,temperatura jej po 2 dniach przeszla,a lekarka przepisala antybotyk,bo takie zawalone miala to gardelko :ico_olaboga:
że czasem zabierały sobie zabawki ;-)
- hehe,typowe :ico_oczko:
ale oni nie widza w tym problemu
- jak to nie widza problemu????? Rozumeim gdyby R nie mowila
80 :ico_noniewiem:
ale bez przesady,zeby nie rozumiec co mowi 4-letnie dziecko???

- mysle,ze raczej 80 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dorotaczekolada, a w nawiazaniu do naszej rozmowy telefonicznej,to sprawa "urosla" i bedzie wiecej ale pozniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

21 paź 2010, 09:31

ale moja nauczyła sie robic nunu i tak fajnie paluszkiem macha :ico_brawa_01:
:-D super to musi wyglądać
brata męża córa ma prawie 4 lata i mało co mówi, a jak mówi to tak sepleni że ja np nie wiem o co jej chodzi :ico_olaboga: ale oni nie widza w tym problemu
dziwne, powinni iść z nią do logopedy. Renatka chodzi i powoli widać efekty :ico_sorki:
ale teraz troche zglupialam i nie wiem czy kupic 74/80 czy 80 :ico_noniewiem:
ja Ci opowiem jak kupowałam kombinezon na zeszłą zimę, coś mnie podkusiło i kupiłam rozmiar 68, nie wiedziałam jaka duża sie nasza pociecha urodzi, dzieci szybko rosną itp, Z tym że Justynka urodziła się mając 55 cm, więc kombinezon był sporo za duży, jeszcze na wiosnę gdy dostałam od bratowej cieńszy kombinezon w tym samym rozmiarze był za duży. Niby mały problem, bo taki maluch i tak sie nie rusza. Teraz też mam ten problem,chyba kupie kombinezon na 86, bo niunia z 80 już wyrosła. Nasze szkraby w zimę zaczną uczyć się chodzić i za duży kombinezon będzie krępował ruchy. Oczywiście muszą pod spód zmieścić się ciepłe ciuszki :ico_sorki: Najlepiej byłoby przymierzyć, ale nie zawsze jest taka możliwość :ico_noniewiem:
lepiej sprawdz,moja Zuzka gdyby nie zagoraczkowala,to bym nie wiedziala,ze gardlo ma,temperatura jej po 2 dniach przeszla,a lekarka przepisala antybotyk,bo takie zawalone miala to gardelko :ico_olaboga:
nasza mała też nie zawsze ma gorączkę, chyba wdała się z tym we mnie :ico_noniewiem:

Justynka od wczoraj pokasłuje, wieczorem co chwila sie przez to budziła. Boje się by infekcja się nie rozwinęła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 paź 2010, 09:41

Boje się by infekcja się nie rozwinęła :ico_olaboga:
- oby nie,Zuzka teraz po tych chorobach byla zdrow,a za dwa dni katarek ale dzieki Bogu j u jest po.

A tak wogole to dostalam dzis pierwszy okres po porodzie i strasznie mnie boli brzusio.We wrezsniu skonczylam karmic Zuzke i juz w pazdzierniku przyszla wstretna @

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość