Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 lis 2011, 21:55

kingoza, śliczne zdjęcia bardzo ładna z was para młoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
szefowa dała mi jutro sama od siebie WOLNE!!!!!! a od poniedziałku ide na zasłuzony urlop...a potem do konca ciązy na zwolnieniu jejus jak sie cieszę.....
no to my sie cieszymy razem z tobą super bedziesz częściej z nami pisać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kingoza co do blizny po cc u mnie w lutym minie 4 lata po cc i blizna jest taka cieniutka nad wzgórkiem łonowym tyle że mi ją trochę brzydko zrobili bo sie paprało itaki bliznowiec zostal. Teraz jakbym musiał znowu mieć cc to mi tą zetną i mam nadzieję że zrobią ładniejszą :-) ale wolałabym rodzić naturalnie bo chce to poczuć :ico_wstydzioch: .

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

18 lis 2011, 21:55

szefowa dała mi jutro sama od siebie WOLNE!!!!!! :ico_brawa_01: a od poniedziałku ide na zasłuzony urlop...a potem do konca ciązy na zwolnieniu :527: jejus jak sie cieszę.....
no to super, to coraz więcej mamusiek będzie mieć czas na form, jak ja za Wami nadąże :ico_olaboga: :ico_haha_01:
aaaa...i do jutra sie odchudzam hihihhih :ico_oczko: jestem jakas gruba :ico_wstydzioch: :686:
:ico_puknij: a tam wydaje Ci się, Ty po prostu jesteś w ciąży

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 lis 2011, 21:56

Martalka, a to uciskanie nie było po to żeby sprawdzić czy juz lozysko ma się urodzic?
nie no, łożysko urodziło się kilka minut po dziecku :) macica już była pusta, moja sala zresztą też, wszyscy wyszli do sali obok.
A ona jakby wróciła z kanciapy i huzia na moją macicę obolałą :ico_haha_01: Coś tam wycisnęła, bo leżałam to pewnie co nieco wód zostało.



Kingoza, coś ty nam tu za kity wciskałaś! Bardzo ładnie wyglądałaś :D
Widać radość :D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

18 lis 2011, 21:57

mamazuzi a moze tym razem synuś będzie??? :582: mnie ani Dawid ani teraźniejszy dzidziuś nie kopie az tak abym te kopniaki az tak mocno czuła...moja kolezanka bedzie miała córe...to wciąz opowiada jak czasem krzyknie z bolu po kopniaczku małej...i nawet w nocy ją obudzi...co dla mnie jest abstrakcją... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 lis 2011, 21:59

dzwoneczek82, a widzisz mój Franek kopał mnie jak szalony wiec to chyba nie od płci zależy :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

18 lis 2011, 22:01

kingoza, śliczne zdjęcia bardzo ładna z was para młoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aahh zapomniałam, tak śłiczni Państwo Młodzi, a jak się czujesz jako młoda żonka :-D ?

Dziś Dadosław miał pasowanie i muszę Go pochwalić, bo śpiewał i tańczy i wierszyk recytował, tak na prawdę była malutka grupka dzieci aktywnych, część dzieci od razu z płaczem do rodziców ruszyła część stała, część w trakcie leciała do mamy a moje dziecię wyrwało do końca i jeszcze otuchy kuzynce dodawał, pobiegła do niego zaraz niemal na początku i tak się chowała biedna za nim, no dumna z niego jestem :-D
ale się chwalę co :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

18 lis 2011, 22:01

Co do odczuwalności kopniaczków raz, że zależy to od dzidzi, a dwa od łożyska czy jest z przodu czy z tyłu. Ja mam z tyłu i kopniaki strasznie odczuwam, ale nie bolą. Za to czasem nagle mnie wyprostuje, że aż się mój D. pyta co mi jest. A to tylko nasza córa pokazuje jaką ma energię ;-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

18 lis 2011, 22:02

Ty po prostu jesteś w ciąży
:ico_smiechbig: a wiesz chyb a masz racje :ico_oczko:
uzia na moją macicę obolałą :ico_haha_01: Coś tam wycisnęła,
u mnie tak samo zrobiła...spojrzała tam...i powiedziałą ze wszystko jest tak jak należy...moze chodziło czy dobrze zszyte jesteśmy????
ak ja za Wami nadąże
ja własn ie mam z tym problem hihi :ico_haha_01:

[ Dodano: 18-11-2011, 21:04 ]
zalony wiec to chyba nie od płci zależy :-)
mysle ze nie :ico_oczko: ale fajnie tak pogdybać... :ico_haha_01:
no dumna z niego jestem
mężczyzna na 100% :ico_brawa_01:
dwa od łożyska czy jest z przodu czy z tyłu.
przy Dawidku miałam z tyłu..teraz z przodu...lekarz mi tłumaczył ze to niewiele z odczuwalnością kopniakow ma związek...

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 lis 2011, 22:05

dzwoneczek82, masz taki piękny termin porodu fajnie by było urodzić w ten dzień co ? ja z Frankim miałam termin na 8-9 marzec a przyszedł na świat 4 lutego dzień przed urodzinami teścia .

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

18 lis 2011, 22:10

wydaje mi się, że odczuwabnie i intensywność zależy od temperamentu dziecka (nie płci), wód płodowych ułożenia itd itp
Ja przy Damianie bardzo czułam, z czasem po prostu mnie to bolało, jak był już większy to wieczorami wręcz Go błagałam aby się troche uspokoił bo to na prawde bolało, szalał, że hej mąz się cieszył że piłkarz będzie i puki co sie sprawdza, bo Damian uwielbia grać w piłe :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość