Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

14 kwie 2010, 12:15

Dziewczynki chyba już wszystkie ćwiczycie tylko nie ja. Ale spoko, może zacznę dziś jak się uda.

My szczepienie mamy o 15:40 więc jeszcze troszkę czasu mamy.


Proszę wysyłać do mnie zaproszenia na NK:
Urszula Wisła
Ziębice/ Gdynia

Jak ostatnio do Bigottki pisałam to siedziała u mamy, ale zaraz napiszę do niej eska

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 kwie 2010, 12:18

zaczarowana no bierz z nas przykład:)
zaproszenie wysłane:)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

14 kwie 2010, 12:41

zaczarowana, zaproszenie wysłane.
Także jedyne co pozostaje to mobilizacja, systematyczność i nie można się poddać! :)
_________________
dokładnie tak, ale jak tu się codziennie zmobilizować jak wieczorkiem nie mam siły ręką ruszyć nie mówiać o ćwiczeniach w ciągu dnia na co nie mam czasu. No ale jak chce się mieć mięśnie to niestety do roboty (chyba do siebie tak mówie)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 kwie 2010, 12:47

jak wieczorkiem nie mam siły ręką ruszyć nie mówiać o ćwiczeniach
Ja mam to samo, bo roboty tyle, że się w głowie nie mieści. Ale zawsze jak już mówie, że chyba dziś sobie odpuszczę, idę najpierw przed lustro i podnoszę koszulkę. Zazwyczaj nabieram energii do ćwiczeń. :-D
A, no i a6w jest takim podziałem ćwiczeń, że jak przerwiesz trzeba zacząć od nowa. To mnie też mobilizuje. Wystarczy sobie przypomnieć ile wysiłku się włożyło do tej pory i czy warto to marnować przez jeden dzień lenistwa. Też działa. :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 kwie 2010, 12:56

My juz po szczepieniu Ida była dzielna tylko jekneła przy ukłuciu a juz po sekundzie się uśmiechała :ico_brawa_01: nawet nie wiecie jak się ciesze że udało nam sie w końcu ja zaszczepic pierwsze cywilne szczepienie za nami :ico_haha_02:
co do wymiarów mojej małej ksiezniczki to tak :
waga - 7,400
obwód główki 41
obwód klatki piersiowej 43
ciemiaczko 1X1
z ubranek wiem ze długosc to 74 cm
Strzeliło 180 zł bo szczepimy hexą ale jestem przeszczęśliwa że wkońcu nam się udało, Idka teraz śpi w łózeczku a ja musze zaraz się zabrać za jakieś sprzatanko :ico_noniewiem:
matikasia, :ico_brawa_01: dla Milenki za dzielność
magduś81, - sliczne smieszki w podpisie :ico_brawa_01:
zaczarowana, - ja tez nie cwicze :ico_wstydzioch:
Ide cie szukac na nk :-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 kwie 2010, 13:19

Edulita :ico_brawa_01: dla Iduni, dzielna jak zawsze :-) Po tym co ona przeszła, szczepienie dla niej to pikuś :ico_oczko:

zaczarowana zaproszenie wysłane

ja też tych niećwiczących :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

14 kwie 2010, 13:27

witam dziewczyny. ja w końcu się zebrałam do wpadki do Was :ico_haha_01: a Rafał i tak piszczy że chce posiedzieć ze mną... Więc na chwilkę zaglądam :ico_haha_02: Weronika też miała mieć dziś szczepienie ale nasza pediatra na urlopie, więc za tydzień... Dziś jedynie okulistka bo od urodzenia Werusi oczka łzawią i ropieją :ico_olaboga: a Szymek ma niby jakąś wadę wzroku jak miał badane oczka jak jeszcze chodził do przedszkola. Sprawdzimy, zobaczymy... Rano wzięłam nianię do dzieci bo siuśki Werki miałam oddać do badania a nie chciałam dzieci brać w taką pogodę :-) Przynajmniej nie zachorują... a i poprasowała mi bo się nazbierała cała szafa... :ico_szoking:

edulita zaznacz w suwaczku ząbkowym trzeciego ząbka Idy i gratulacje :ico_tort: :ico_brawa_01:

Zajrzę po powrocie z przychodni

Aha gratuluję wszystkim dziewczynom które ćwiczą :ico_brawa_01: Ja mam dosyć samego latania od Werki do Szymka i z powrotem, a co dopiero jeszcze ćwiczyć... Czasem nie mam nawet sił poćwiczyć w łóżku z mężem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 kwie 2010, 13:39

dla Iduni, dzielna jak zawsze Po tym co ona przeszła, szczepienie dla niej to pikuś
to fakt, dziękujemy
gratulacje
:ico_sorki: teraz to juz chyba jeden za drugim cały czas Idus cos tam grzebie w buziuni :ico_olaboga:
Kala ;), - zaproszenie wysłane :-) a zeba wstawie ale to później bo teraz juz musze lecieć
...a dziewczynki wstawiłam nowe fotki Idy i Niki na nk więc zapraszam do obejrzenia

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 kwie 2010, 13:42

Gratulacje dla wszystkich grzecznych dziewczynek!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 kwie 2010, 13:52

Edulita super fotki na nk, a dziewczynki macie fantastyczne !!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość