Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

24 kwie 2008, 12:41

hop hop-wracajcie :ico_placzek:

wczoraj zaglądałam ,ale znów musiałabym prowadzić monolog to poszłam sobie :ico_placzek: i dziś znów tylko Edulitka zajrzała :ico_noniewiem: i tez sobie poszła ,to i ja znikam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

24 kwie 2008, 13:10

i ja zaglądam :-)
pogoda śliczna u nas.

Aniu dziękuję za zdjęcia :-)

narazie tyle.
Urlop od tik-taka robicie czy co?

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

24 kwie 2008, 14:56

Hello!
Melduje sie jeszcze 2w1 :ico_ciezarowka: Jutro konczymy 38. tygodni wiec juz lada chwila Ola bedzie miec braciszka :-D

Pogoda u nas zmienna - dzis juz 2 razy padalo, a teraz znowu sloneczko, ale przynajmniej temperaturka wzrosla - jak na prawdziwa wiosne przystalo :ico_haha_02:

Pozdrowienia dla wszystkich, nawet tych co rzadko zagladaja :ico_oczko: :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 kwie 2008, 15:19

Witajcie ja dziś rano tu zagladam a tu pustki :-D ale już widze że jesteście, właśnie moja mała przegoniła mamusie po osiedlu. Czuje sie choćbym w jakimś maratonie biegła nogi mi wchodzą do d... :-D Taka mała złosnica z niej, wiecznie ucieka a to na ulice a to na schody wchodzi w jakieś krzaki a ja zanią biegam :ico_olaboga: A jak ja wsadziłam do wózka to musiałam pasami pospinac bo tak sie darła i wyrywała. Nasz spacer to sport ekstremalny. Teraz ja wsadziłam do łózeczka dałam troche mleczka niech się uspokoi i odpocznie :-) I juz mi woła mama tititit :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 kwie 2008, 20:06

Witam ale mi leciutko obciełam włosy i mam takie króciutkie że tylko do brody sięgają najdłusze końce :-D ala Rihanna :ico_oczko:

Widze że dałyście znaki życia :ico_brawa_01: :-)
felicity, - czekamy razem z Tobą na dzidzie :ico_dziecko:
mazia, - witaj w klubie skąd ja znam takie maratony a to na trawe a to tu a to tam :526: a najlepiej w przeciwnym kierunku od mamy i jak najdalej od niej :-D trudny wiek no a może matka natura tak wszystko ułożyła żeby teraz gubić pozostałości po ciąży :ico_haha_02:
aanetko, - racja z tym urlopem no ale to jescze nie miesiące urlopowe :ico_haha_02: :ico_oczko:
Iwcia , - jutro chętnie wypije z Tobą kawke :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 kwie 2008, 20:33

Witam, rzeczywiście jakieś globalne pustki tu panują, ale pewnie to wina cudownej pogody i spacerków :-D
Felicity dawaj znać co i jak tam u Was, czekamy z niecierpliwością
Blondi cudne foty, chłopaków masz strasznie przystojnych
Marittka dawaj fotki bom ciekawa jak wyglądasz, ja się na jutro zapisałam na pasemka i jakieś ścięcie bo po ostatnim wyglądam jak straszydło :ico_placzek:
a na kawkę jutro to i ja się wpraszam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

24 kwie 2008, 21:39

Felicity-wieki Cię nie było,pisz jak żyjecie,Ola wyrosła-śliczne ma dołeczki w policzkach.Podeślji fotki,bo chyba z rok nic nie przysyłałaś :ico_nienie:

Edulitko-dawaj fotki w nowej fryzurce :ico_brawa_01: ,ciekawośc mnie zżera ,a na kawkę -oczywiście koło południa jestem za :ico_oczko:

Maritko-wczoraj obiecałaś fotosy w nowym wcieleniu :ico_oczko: i co :ico_nienie: .Popraw się ,bo na obietnicach się nie skończy :-)

ale się dziś nałaziłam :ico_olaboga: ,tak mnie nogi bolą i taka zmęczona jestem ,ze :ico_szoking: ,ale pogoda taka cudna,żal w domu siedzieć :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 kwie 2008, 22:03

No przynajmniej po tak intensywnym dniu cos każda napisze. Po tym morderczym spacerku ja miałam dosyć a mała nieeeeeeeee :-D Wypuściłam ją na balkon i tam buszowała :-D Jakąś starą ziemie wysypała że jak poszła spać to ja jeszcze ten balkon sprzątałam :ico_olaboga: Wy do fryziera ciekawe kiedy ja pójde, też by mi się przydało podcięcie i pasemka :ico_noniewiem: Paznokcie bym se chciała zrobić ale jakoś niemam czasu i wiecznie zmęczona jestem :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 kwie 2008, 22:36

riterka, nie ma sprawy wpadaj na kawke wogóle niech wszystkie wpadają na południową kawke :ico_kawa:


Co do fotki to tylko ściełam bo pasemek nie robiłam niech odpoczną te moje włosy :-)
Postaram się dodać fotkę do tych zdjęć Niki które mam wysłać ale jak narazie to się zabieram i zabieram i jakoś nie moge ich wysłać :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-04-24, 23:32 ]
Fotoski wysłane - mam nadzieje ze dojdą jeżeli ktoś nie otrzyma niech się upomina.
:509: pa pa do jutra :516:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 kwie 2008, 10:07

Hej jest tu kto bo mam ochote na kawke a sama niechce pić :-D Myśmy byli już na sapcerku teraz mała poszła spać bo marudna wstała o 7 i teraz już marudziła :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości