Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

16 gru 2011, 19:46

tabogucka, no i nadal nic "nowego" w sumie :ico_sorki:
Co za ludzie .
I dobrze Szymek zrobił :ico_brawa_01:

Gwona, dokładnie ;) ale mowie że nie wolno i odsuwam te zabawki moze zrozumie :-) :ico_sorki:

Agateczka, pewnie tak :)

Ja zaraz się szykuje na zakupy do marketu niedługo będzie D. i jedziemy a Maja z babcią zostaje :-D
Na chinola pojadę mniam mniam :-D

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

16 gru 2011, 20:04

aneta11 Moja jak pełza to jest na etapie wcinania dywaników,ale oczywiście jak mówię jej,że nie wolno i odciągam ją od tego. Od razu wpada w szał i płacze :ico_szoking: aż się boję co będzie później. Na chinolka powiadasz...ty sobie tam możesz pozwolić nawet jak byś 10 zjadła to Ci nic nie przybędzie...bo Ty taka szczupła jesteś.. :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 gru 2011, 23:10

moze niektorzy faceci, ktorzy wyjezdzaja tak poprostu juz maja, swoje wlasne zycie, sa nieprzyzwyczajeni do rodziny...
[/b]sejanato chyba prawda co napisałaś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A Filipo tak fajnie dzis jadł i ulał na kolację :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i się zdenerowałam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

A prezenciki fajne u nas Filipek dostanie
http://img718.imageshack.us/img718/7446/327085400.jpg

a Kacper to nie wiem ale chyba grę Piranie bo chciała zólwia i jus sie rozmyslił i eraz trzeba nowy prezent wymyslac :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 gru 2011, 23:17

na etapie wcinania dywaników,
Szymek to samo jak mu sie uda dostac do kraedzi tej matki puzzlowej to od razu do buzi :-D

[ Dodano: 16-12-2011, 22:32 ]
o magad1614tez moj M. chcial te kulki dla Szymka....mzoe mu jeszce dokupimy ..chociaz mi sie zdaje ze i tak sie nadostaje tych prezentow a i tak nie wiele z tego rozumie i zaloze sie ze i tak najfajniejsze beda opkaowania typu szeleszczacy papier i wstazeczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

17 gru 2011, 08:54

Witam :)

Gwona, no moja nie płacze jak tak jej mówie ale od nowa to robi a jak patrzy na mnie i sie nie usmiecham do niej to tak raczkami rusza ale juz nie uderzy :-D
no moge sobie pozwolić na takie jedzonko bo i tak nie tyje jak to jem :-D
A Ty też szczupła przecież jesteś :-)

magda1614, no nie martw sie przypomnij sobie jak było wczesniej ciagle ulewał a teraz tylko na kolacje wiec to duza różnica :ico_sorki:

Mała wstała po 6 no i ja tez musialam ale ide zaraz wypic kawke :ico_kawa: :-) a D. w pracy .
Zamówiłam sobie u kolezanki żywą choinke uwielbiam zapach z choinki :-) taka nie za duza bo postawie ją i tak na stoliku bo będą kolce leciały to nie postawie jej na podłodze.

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

17 gru 2011, 09:11

Witam.

Ja mam za soba masakryczna nocke.Wiktorek chory.Astma przypomniala o sobie.Caly czas kaszlal i sie dusil.Przyszedl do nas do łózka totez mała sie przez to budzila.Mam nadzieje ze Mu szybko minie.

Kurcze naklikałyscie tyle ze juz nic nie pamietam :ico_wstydzioch:

Prezenty wszystkie fajne.My nie kupujemy duzych prezentów tylko jakies drobnostki.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

17 gru 2011, 10:46

agusia22, ojj to współczuje :ico_pocieszyciel: Wiktorek sie namęczy....

Mała spi juz ponad godzinke ,mi sie @ zbliża i juz pobolewa mnie brzuch obym dostała @ przed świetami :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

17 gru 2011, 11:33

mi sie @ zbliża i juz pobolewa mnie brzuch obym dostała @ przed świetami :ico_sorki:
ja na same swieta powinnam dostac :ico_zly:
Wiktorek sie namęczy....
strasznie sie meczy biedulek.Tak mi Go zal.Ale teraz juz jest lepiej niz w nocy :ico_sorki:

[ Dodano: 17-12-2011, 10:36 ]
Wam tez przy wysyłaniu postów pojawia sie jakis bład?

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

17 gru 2011, 13:56

agusia22, to z tym @ nie jestem sama :-)

No mi sie od wczoraj ten bład pokazuje ale posty i tak sie wstawiają nie wiem co jest :ico_noniewiem:
strasznie sie meczy biedulek.Tak mi Go zal.Ale teraz juz jest lepiej niz w nocy :ico_sorki:
to dobrze ze juz sie poprawiło ale zawsze w nocy jest najgorzej :ico_sorki:

Ja jestem w trakcie sprzatania na chwilę wpadłam,wczesniej robiłam sałatkę na słodko uwielbiam ją :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 gru 2011, 16:03

czesc ..a tu widze cichutko przed swietami :ico_haha_01:

Ja wlasnie czekam na ciotke & co ..bo kupili mi choinke tam kolo nich i zaraz przywioza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a potem mamy isc do mnie do centrum handlowego na zakupy :ico_sorki:


zastanawiam sie tylko czy juz teraz nie zlozyc matki puzlowej zeby mozna bylo choinke wstawic... :ico_noniewiem:
a lampki i bombki i tak na strychu...a tam zimno i troche sie boje mimo ze jest swiatlo :ico_haha_01: ale chyba wskocze jak maly usnie i ubiore choineczke :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość