Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lip 2008, 11:47

trzymam kciuki, żeby wszystko było oki
a Arturkowi się od czego tak dzieje? długo tak ma?
no najpierw mówili że to na zęby tak, teraz powiedziała że jakieś brzuszkowe sprawy. A męczymy się tak od zeszłej niedzieli i raz poprawa raz to samo. Dostaliśmy Bebilon pepti i zmianę menu, żadnych słodkości tylko mleko bez kaszek i raz zupka jarzynowa z ryżem nie ziemniakami, mam nadzieję że się polepszy.

Dziadki się buntują i mówią że mamy pół światła płacić :ico_puknij: nie dość że mają na dwoje 1500zł to jeszcze narzekają że mało, a teraz jeszcze dziadek podwyżkę dostanie bo sobie grupę wyrobił, a jak się raz ulegnie to coraz więcej będziemy musieli płacić a oni wszystko do drugiej córki wyniosą :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 lip 2008, 20:11

Jejku ale tu cisza myslalam ze znowu nie bede umiala was nadrobic a tu prawie nikt nie pisal :ico_szoking:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 lip 2008, 20:34

Cześć dziewczyny,
Ula już kaszkę wciąga i zaraz lulu idzie. Przed chwilą przyjechali moi rodzice, zostaną do wtorku, a my jutro do Wrocka wracamy, a w sobotę do Poznania, bo Jarek tacie swojemu obiecał i w poniedziałek znów wracam do Polanicy. Szczerze mówiąc nie chce mi się wyjeżdżać, ale zaszczepić Ulę muszę i rehabilitacja. Zastanawiam się czy nie skonczyc tej vojty... nie mam serca tak Uli męczyć a ona i tak dobrze sie rozwija i nie widze wiekszych roznic miedzy nia a Waszymi maluchami, wiec chyba nie ma sensu jej meczyc.
tylko szkoda, że ciasto drożdżowe tak trudno wyrobić :ico_olaboga:
Nie mam z tym wiekszego problemu i lubie je robic, bo lubie je jesc :D
Pinko to sądząc o rozmiarze ubrań to kruszynka z tej Twojej Uli :-)
Ja wiem czy taka z niej kruszynka, mnie się wydaje już duża.
iwona83, ja myślę podobnie jak dziewczyny, że Majeczka ma odpowiednią długość, dzidzia powinna przybierać miesięcznie około 2cm, więc policz sobie od długości urodzeniowej ile powinna już mieć :-)
Goonia napisał/a:
Lubi też helikopterki i akuku.
a co to te helikopterki? :ico_oczko:
No właśnie, też jestem ciekawa :-)
mu się kierownica wykręciła :ico_szoking: mało do rowu nie wpadł :ico_olaboga: gdyby spanikował, to by byla tragedia, dobrze, że zachował zimną krew i cudem wyhamował...
Rany i to służbowy samochód taki niesprawny... dobrze, że nic się nie stało.
Renia0601, oby się polepszyło, biedaczek... trzymam kciuki żeby było OK.
Uciekam uspać to moje małe słonko, bo gada obok....
Do jutra... spokojnej nocki

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

22 lip 2008, 21:09

czesc Dziewczyny,

Moje dziecko u babci a ja mam mniej czasu na pisanie.... ciekawe :ico_noniewiem: no ale cos faktycznie malo nastukalyscie!

Iwona, fajnie ze juz wrocilas do nas.... tez mysle ze nie masz sie czym przejmowac, kazde dziecko rosnie inaczej! Moj Pawelek tez ma ok. 74 cm jak Gabik.... i lekarka mowila ze jest dluuuugi jak na swoj wiek, wazne ze Majeczka jest zdrowa!
A jak tam w pracy??

Gosia, sliczne zdjecia!! Fajny sad maja rodzice!! Pysznie wygladaja morelki i pewnie tak samo smakuja... mniam!! W tym roku chyba urodzaj??? bo takie tanie sa....
Karolek super wyglada w tym klocku na glowie!!! :ico_brawa_01:

Nie piszcie o takich pysznosciach... buleczki drozdzowe, hmmm ale bym zjadla, a tu o linie trzeba dbac!!
Ja bylam dzisiaj na wyprzedazach i udalo mi sie kupic cieple spodnie dla Malego na zimie, to juz mam komplet, bo kurteczke kupilam na ciuchach za 10 zl.... :ico_haha_01: srodek lata a juz o zimie mysle :ico_puknij:

Renia, daj znac jak z Arturkiem!
Justyna, no cale szczescie ze nic sie nie stalo!!! Rany :ico_olaboga:

ide cos porobic w domu jeszcze poki mam "wolne" ...

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

22 lip 2008, 23:03

Karolek dziękuje wszystkim ciociom za komplementy :-D
Helikopterki moje panie wyglądają tak ... kładę Karolka na moich kolanach na brzuszku i na fotelu obrotowym od kompa kręcimy się w kółko ...heheh ... :-D i Lolek się zaśmiewa po prostu. Jest też opcja do góry nogami tzn. Lolek leży na plecach, wykręca wtedy bardzo główkę do tyłu i strasznie mu się podoba, że widzi do góry nogami i jeszcze mu się to kręci.
Justyna dobrze, że Kubie nic się nie stało.
Renia no i jak tam Arturek? Chce w ogóle jeść ten bebilon? Karol w ogóle nie chce mieć z nim nic wspólnego i wcale mu się nie dziwię, bo jest syfiaszczy ... bleee
Mariola a zamiast tego bebilonu mogą pić nasze miśki NAN HA dla alergików? Zastanawiam się, czy mu tego nie kupić. Bo na razie jeszcze Lolek dostaje cyca, no ale jak pójdę juz do pracy to mleko zastępcze chyba będzie konieczne.
Ja bylam dzisiaj na wyprzedazach i udalo mi sie kupic cieple spodnie dla Malego na zimie, to juz mam komplet, bo kurteczke kupilam na ciuchach za 10 zl.... srodek lata a juz o zimie mysle
heheh...dobra jesteś...
Zastanawiam się czy nie skonczyc tej vojty... nie mam serca tak Uli męczyć a ona i tak dobrze sie rozwija i nie widze wiekszych roznic miedzy nia a Waszymi maluchami, wiec chyba nie ma sensu jej meczyc.
a znasz metodę NDT Bobath? Może byś zamiast Vojty spróbowała. Jakiś czas temu mówiłam Wam, że Lolek krzywił głowę i wysłali nas do neurologa. Tam dali nam skierowanie na rehabilitację. Mielismy mieszane uczucia, bo nasłuchalismy się o tym Vojcie samych złych rzeczy. Zadzwoniłam do mojej pediatry i Vojty nam w ogóle zabroniła, a Bobatha powiedziała że możemy sprawdzić. Poszliśmy raz i okazało się, że to świetna zabawa. Nic nie boli i to są ćwiczenia przez zabawę. Lolek w sumie nie musi na to chodzić, ale chodzimy bo jemu się to bardzo podoba i szaleje tam jak wariat.
Zmykam. Słodkich snów! pa!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 lip 2008, 08:13

Mariola a zamiast tego bebilonu mogą pić nasze miśki NAN HA dla alergików? Zastanawiam się, czy mu tego nie kupić. Bo na razie jeszcze Lolek dostaje cyca, no ale jak pójdę juz do pracy to mleko zastępcze chyba będzie konieczne.
jezeli ma mocna alergie to po tym tez dostanie bo to jest dla zapobiegania ale jezeli nie ma mocnej to chyba moze tak mi kiedys mowla kolezanka ze zrobila jak maly mial 9 mc i wszystko bylo ok Iwona Maja super wyglada.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 lip 2008, 08:28

Czesc
widze ze odkad mam internet przestalyscie pisac :-D

Majka dzisiaj strasznie plakala w nocy obudzila sie i nim dostala mleko uderzyla sie w lozeczku mnie to postawilo na nogi bo teraz na nowym mieszkaniu Maja spi z babcia

ja juz tez kupilam kilka rzeczy na zime u nas zaczely sie wyprzedaze i np za 3e moge kupic caly dres wiec chyba sie to oplaca juz mam kilka spodni dresow bluzy jeszcze tylko jakies sukienki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 lip 2008, 09:51

My dzisiaj też miesiśmy ciężką nockę bo się budził co trochę. Ale ogólnie chyba lepirj boi wczoraj tylko dwie kupki były. A co do mleka to mu nie przeszkadza pije normalnie tylko samo bo z kaszkami wcześniej próbowałam to nie chciał ale z kleikiem jest ok.

Przyszło mi wczoraj krzeselko do karmienia i niewiem czy ta moja zupa była tak pyszna czy to zasługa krzesełka bo zajadał się ogromnie, buźkę szeroko otwierał ze nie nadążałam podawać mu łyżeczki. A oto i zdjęcie z wczorajszego obniadku:
Obrazek

A ja na zimne dni mam tylko jeden komplet (spodnie+bluza+kamizela) i jeszcze z jedne spodnie

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

23 lip 2008, 12:15

czesc!!
Ja tylko na chwile. Stawiam zaleglego :ico_tort: za pol roczku Dawidka.
Wczoraj kupilam mu Bebiko 2 chcialam zobaczyc jaka jest jego reakcja na mleko modyfikowane i niestety, ale nie chce pic, wiec moze dlatego nie lubi kaszki. Dalam mu wczoraj danonka i w zwiazku z tym mam pytanie, jak czesto moge mu dawac??

iwona witaj na tt :ico_haha_02: , ale Majeczka juz duza, sliczne zdjecia :ico_brawa_01:
uciekam papa

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 lip 2008, 12:52

witam Amelka ostatnie dni jest okropna caly czas musimy sie nia zajmowac rece sa w ruchu.spi w dzien po pol godzinki.misia85, Amelka jak powoli ja uczylam pic bebilon pepti to wrzeszczala a teraz pije go lepiej nic cyca.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości