Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

22 lis 2008, 18:10

Motylek22 pisze:chociaż wiem że inni pytają z życzliwości i ciekawości lub poprostu aby jakoś zagadać.
no wlasnie, dobrze ze mamy takich ktorzy w ogole pytaja :ico_brawa_01: ale ja juz nie mowie kiedy do szpitala na wywolanie - dowiedza sie jak uz Niunio z nami bedzie :ico_brawa_01: Bo jak beda wiedzieli to jeszcze gorzej :ico_olaboga: tak mi sie wydaje

[ Dodano: 2008-11-22, 17:25 ]
http://www.znanylekarz.pl/lekarze-polsk ... =ginekolog

tam mozna poczytac opinie o sowim lekarzu. Mojego niestety nie ma. Wiem ze kazda ma juz wyrobiona opinie (niektore jeszcze nie do konca) o swoim prowadzacym doktorku ale mozecie sobie poczytac jak znajdziecie swojego i jak chcecie.

[ Dodano: 2008-11-22, 17:29 ]
choc jak wzielam opinie o znanym mi lekarzu to niektore wydaja sie wybujale... moze lepiej nie czytac... bo ludzie rozne slowa pisza

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 lis 2008, 20:32

betka znalazłam swoją ginekolog i ma same dobre opinie :-) Zresztą wcale się nie dziwię :ico_oczko: sama dodałam swoją :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

22 lis 2008, 22:34

Obrazek
a to mój brzuszek 3 dni przed terminem...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 21:52 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 lis 2008, 00:18

Motylek22, no to dobrze ze same dobre opinie!!! Bo jak czytalam o innych lekarzach to maja rozne - ale na niektore wydaje mie sie trzeba przymknac oko. Nie ma chyba lekarza z ktorego wszyscy sa zadowoleni.

poccoyo, czy ty cos przytylas w ciazy w ogole?? Slicznie wygladasz!!! :ico_brawa_01: tylko pozazdroscic!!! a brzuszek taki malutki :ico_brawa_01: Nie obraz sie ale ta kobietka na zdjeciu ponizej ladniejsza od ciebie!!! :ico_brawa_01: hehe oby tak bylo - zeby nasze dzieci byly ladniejsze, szczesliwsze, zdrowsze i mialy mniej klopotow w zyciu niz my!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

23 lis 2008, 00:32

betka, ja przytyłam 20kg... waze juz 108kg...
wiec jest teg ociałka
ale ja stoije bokiem to tak tego nie widać...a pasie mam juz ze 120cm...

a córcia ładniejsza... bo ja to tak wim sie pokazałam bez make up'u
hehehe
no cóż... fajnie że ci sie podoba moja żabka...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 21:52 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 lis 2008, 11:27

poccoyo, naprawde nie widac ze 108 kilo wazysz - zreszta ja zawsze mowilam ze akurat waga sie nie liczy tylko wyglad. Nikt nie ma na czole napisane ile wazy - a wygladasz naprawde ladnie i nigdy bym ci nie dala ze wazysz 108kg. A corcia naprawde sliczna - ten usmiech rozbrajajacy - nie potrafilabym nakrzyczec na taka buzke jakby cos przeskrobala. :ico_brawa_01: A ciapki ma chyba z tym kotkiem hello kitty czy jakos tak :ico_brawa_01: ja mam pizamke i szlafrok z nim :ico_brawa_01:

My juz wstalismy :-) po sniadanku - dzis dzien minie szybciej niz wczoraj bo maz w domu. SNIEGU TYLE ze nasze dzieci (paccoyo i Motylku) urodza sie juz zimowa pora :ico_brawa_01: u was moze nie ma ale u nas chodniki poprzykrywane. :ico_brawa_01: lubie snieg ale nie znosze chlapy.

Ciekawe jak Asia nasza - kiedy sie nam tu pokaze??
I jak reszta mamus i dzieciaczki - ale dzis to bym chyba wszystkie na raz na rece wziela i nosila :ico_brawa_01: tyle mam energii!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

23 lis 2008, 11:48

heheheh no u nas też o dziwo śniegu napadało... jak na Szkocje to super niespodzianka... bo tu żadko jest śnieg... a jak już pada to zaraz topnieje...
dlatego ćórka juz ubrana w śniegowce i rekawiczki wełniane wcina śniadanko i patrzy namnie kiedy wstane od kompa... bo ona juz od 7rano nie śpi, chce iść na śnieg...
hehehe

no więc biore aparat i lecimy... potem jakieś zakupki musze zrobić bo dziś zupka z boczku i młodego groszku... mniam... a na drugie rybka z rizotto...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 21:53 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 lis 2008, 12:34

poccoyo, fajny brzuszek :ico_brawa_01: ja juz o moim zapomniałam naszczescie :-) w całosci nie przytylam duzo bo 15kg a po wyjsciu ze szpitala miałam juz 10 mniej :-D tak wiec nawet po mnie nie widac ze byłam w ciazy :-) ale to nie jest najwazniejsze, wazne ze dzidzia jest zdrowa :-)
Wczoraj nawet nie mialąm czasu tu zajrzec, moje malenstwo miało jakis zły nastroj i cały czas płakało, a tu sobota sprzatac trza było, bo goscie oczywiscie sie zapowiedzieli na odwiedziny małego, jeszcze obiad ugotowac i tak latałam nie wiedziac w co rece włozyc :ico_olaboga: jeszcze goscie przyjechali o 15.30 wiec nas zaskoczyli troszke ta wczesna godzina. Wieczorem byłam juz tak zmeczona ze poszłąm spac o 21 :-)
A pogoda u mnie taka zimowa, snieg jest i zimno wszedzie :-D nie wiem gdzie wy mieszkacie ale ja na Ślasku, moze ktoras z was tez mieszka w tych okolicach? :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 lis 2008, 17:08

poccoyo ślicznie wyglądasz i aż nie chce się wierzyć że ważysz 108 kg, wyglądasz bardzo zgrabnie :ico_brawa_01: Na buzi tez bardzo ładnie i dobrze że baz make up'u bo naturalnie :-)

betka u nas też śnieżek leży na chodniczkach i sypie. Ja nie jestem zachwycona bo moja kurtka w którą się jeszcze mieszcze jest raczej mało zimowa :ico_noniewiem: Ale może jakoś w niej do końca przechodzę.

wiola85 to dużo ci ubyło po porodzie :ico_brawa_01: mam nadzieję że u mnie będzie tak samo bo ja przytyłam 14 kg i jak zostanie te 4 to tragedii nie będzie bo zawsze bardzo szczupła byłam :ico_oczko:

A ja właśnie skończyłam sprzątanie przed przyjściem gości i troszkę się zmachałam ale na mnie to w ogóle nie działa i mam zero skurczyków :ico_placzek: No ale staram się myśleć pozytywnie zobaczymy jak będzie we wtorek w szpitalu na KTG :-) Teraz się biorę za obiadek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 lis 2008, 17:37

Witajcie ;-)

Nie zaglądałam bo brak czasu, a tu Asia rozdwojona :-)) GRATULUJE!!!

U nas zamieszanie, bo wczoraj cały dom gości, a w piątek trzeba było jedzonko przygotować i wczoraj padliśmy wykończeni, w nocy wstawałam tylko do Jasia, a tak to możnabyło mnie wynieść z łóżkiem a i tak bym nie poczuła, dzisiaj troche pospałam, ale jakoś ciężko mi spać w dzień..

Z rewelacji,Mały ciągnie cyca!! przez nakładki, ale zawsze to coś, od dzisiaj przystawiam go już przed każdym karmieniem, ale po wciąga jeszcze 60ml mleczka z butelki.. Kochane to nasze dziecie :-))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość