Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 kwie 2009, 11:29

niesety nie mam pojecia..przerwałam nawet tabetki ale nic to nie pomogło
o kurcze, a wiec to nie od nich??

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 kwie 2009, 11:49

Niunia najedzona jeszcze ja cos zjem i zaraz mykamy na spacerek :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 kwie 2009, 12:02

Ragazza555, ja tez chce ładaną pogodę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 kwie 2009, 12:22

hej dziewczyny
manenka super ze synus zdrowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my mielismy dzisiaj ciezka nocke. odkad Dawid obudzil sie o 3 i zjadl to juz nie bylo spania. odespalam troszke w dzien bo zasnal i spal 2h. wynioslam go niedawno na balkon i spi a ja ogarne dom bo znow wszezie syf. u nas tez cos slonko zanika ale cieplo bardzo. dzis na spacerek juz nie idziemy. balkon mysle mu starczy tez jest w koncu na powietrzu.
mojej kolezanki dziecko jest mlodsze od naszego o 2 dni i juz gluszy i gada. a moj nic a nic. jedynie ladnie sie usmiecha jak sie nad nim pochyle :ico_noniewiem:
jest iskierka nadziei ze moj maz wroci jutro. oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 kwie 2009, 12:30

jedwabna, miałam Ci mówić... moja teściowa też chciała wielka bibę i wódy morze z okazji chrzcin Alka... dlatego postanowiliśmy zrobić w knajpie i oczywiście jedynymi płynami na stole będą kawa, soki i woda mineralna... ja też sie kłócić nie chcę, ale powiedziałam chłopu, że nie ustąpię :ico_sorki: zrozumiał, raz stanowczo powiedział swojej mamie, jak planujemy chrzciny i spokój mamy....

noo, u mnie tam sajgon :ico_olaboga: pochlastać się idzie.... coraz bliżej jesteśmy decyzji o zostaniu tu na stałe i chyba w lipcu, jak będziemy w Polsce to przygotuję papiery do sprzedania tamtego mieszkania :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 kwie 2009, 12:48

My zmykamy na spacer, bo mały się właśnie obudził i najadł. Diabli wiedzą jak go ubrać :ico_noniewiem: , bo u nas upał. Ja idę w krótkim rękawku, a jemu załże body z krótkim rękawem i na to bluzkę z długim, do tego skarpetki i spodenki i butki. No i cienką czapeczkę. Na wszelki wezmę cienki kocyk jakby mocno wiało to go przykryję.

[ Dodano: 2009-04-08, 12:50 ]
noo, u mnie tam sajgon :ico_olaboga: pochlastać się idzie.... coraz bliżej jesteśmy decyzji o zostaniu tu na stałe i chyba w lipcu, jak będziemy w Polsce to przygotuję papiery do sprzedania tamtego mieszkania :ico_sorki:
no a my własnie intensywnie poszukujemy domu. Od piątku oglądaliśmy już kilka. Ten co się nam podoba to trochę za drogi, ale chyba się targniemy.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 kwie 2009, 13:42

my wasnie wrociłysmy ze spacerku i zakupów..biore sie za jakis objadek.,,Milenka cos mało zjadła tylko 60ml..ech co ja mam z tym moim niejadkiem :ico_olaboga:

mnie sie marzy domek ale poki co musze sie zadowolic moim mieszkankiem..może kiedys..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 kwie 2009, 14:11

no a my własnie intensywnie poszukujemy domu. Od piątku oglądaliśmy już kilka. Ten co się nam podoba to trochę za drogi, ale chyba się targniemy.
suprr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my teraz mieszkamy ponad rok w wynajmowanym domku, ale powoli dążymy do tego, żeby kupić tutaj cos swojego :ico_sorki: niech tylko sytuacja w tym kryzysie się uspokoi :ico_sorki:

Marcia77, :ico_sorki: Mała na pewno nie pozwoli sobie być głodną i jak cos to da Ci znać ;-) patrzę na zdjęcia Wasze regularnie i widzę, że cudnie rosnie moja synowa :-D coraz większa i widać, że nic jej nie dolega :ico_sorki:

mój synuś przed chwilką zaczął płakać, ja go rozśmieszać i nagle zaczął się głośno śmiać :-D do tej pory tylko sie uśmiechał i wydawał pojedyncze głosy radosci, a teraz w śmiech :-) heh.. rosną te dzieci, rozwijają się, z dnia na dzień nowe umiejętności... jeszcze chwila, a biegać będziemy za nimi ;-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 kwie 2009, 14:26

kurde nie wiadomo jak ubierac teraz dzieci na dwor... ja mojego ubralam w body z dlugim rekawkiem, na to koszulka z krotkim, spodenki ze sopkami takie cienkie i skarpetki no i bluza z kapturem i bawelniana cienka czapeczka. doszlam do wniosku ze jest za grubo ubrany bo patrzylam mu na pleckach a tam wilgotne :ico_szoking: no i zdjelam mu bluze calkowicie. oby tylko nie zachorowal bo boje sie tego jak nie wiem...

dzisiaj mu wogole odciagalam glutki z noska ta NOSEFRIDA i patrze a tu troszke krwi w rurce. kurde moze ja za mocno ciagnelam :ico_olaboga: no ale nic mu glutkow nie wylecialo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-04-08, 15:27 ]
dodalam nowe fotki na NK :-D

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

08 kwie 2009, 15:38

witam,
my któryś dzień z kolei męczymy się z bólem brzuszka. praktycznie nic nie pomaga... a to wszystko przez tego mojego zęba :( najpierw na butli musiał być i kupki nie mógł zrobić, teraz odczuwa jeszcze tabletki,które brałam na tego zęba, i robi b.nieładne kupki, a jak się przed tym pręży... wczoraj wieczorem płakał najdłuzej, nie wiedziałam co Jemu jest, co zrobić. w końcu pomógł termofor (zasypiamy z nim od kilku dni). a jak na przewijaku Go kładę, to od razu spokój(o ile tak bardzo brzuszek nie boli).
teraz już śpi czwartą godzinę, więc zapewne lada moment się obudzi i może na spacerek skoczymy, póki jest ładan pogoda (21st w cieniu) :-)
mam nadzieję, że dzisiaj mniej brzuszek będzie bolał.

Dzisiaj Antolek kończy 4 tygodnie :) torcik dla wszystkich :ico_tort: :ico_haha_02: no i tata Antolka wieczorem przyjeżdża (w końcu sobie zobaczy co ja tutaj z Nim mam) ;-)

kiedy Wasze maluchy zaczęły trzymać same główke? mój już od kilku dni jak leży na brzuszku ma ją podniesioną, a jak trzymam Go na ramieniu to tak z pół minuty potrafi utrzymać :)
szkoda,że nie mam wagi, bo b.ciekawa jestem ile waży :) tydzień temu miał 4,16kg i wszyscy mówią, że duży chłopak z Niego :):) zobaczymy co tata powie ;-)


Mały się obudził. zjemy i lecimy na dwór :)

zjedlismy, więc idziemy :-)

Miłego dnia życzę ;**

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość