kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

18 wrz 2007, 08:24

zdjęcia z chrztu albo raczej obiadku

Obrazek
ja z Mateuszkiem i dziećmi mojej siostry
Obrazek
Ani czyli chrzestna z ze swoim ojcem a moim bratem
Obrazek
Marysia i Mateusz

Obrazek
MAteuszek
Obrazek
a ty na 1 planie Mateuszek i Marysia, dalej moja siostra z eswiom vmężem a moim chrzestnym a po lewej brat T- ojciec chrzestny Mateuszka

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

18 wrz 2007, 08:30

witam....
glizdunia jesli chodzi o gronkowca na palcach to nie jest nic groznego,jak zrobisz posiew to poprostu dostaniesz antybiotyk,i napewno ty nie bedziesz lezala w szpitalu,bo ja mam straszne problemy z palacmi jak narazie zainfekowane mam jakies 4 wiec butow na obcasie dlugo nie zaloze,jesli chodzi o malego to nie wiem jak oni to badaja ale wiem ze chyba z kupy moga to wykryc jezeli ma ta bakterie....ale nie martw sie bo gronkowiec to nie jest zadna nie wyleczlana choroba,troche lekow i wszystko wroci do normy(jezeli oczywiscie mala ma to)bo mioze sie okaze ze nic jej nie jest:))))
lady niestety najczesciej spotykana choroba nog jest gronkowiec,i chyba lepiej to niz grzybek,bo grzyba jest sie trudniej pozbyc:((
no nie wiem nogdy nie mialam....


[size=150]DLA KINGUSI GORACE ZYCZONKA USMIECHY I SLONKA :ico_prezent: [/size]

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 wrz 2007, 08:38

kate_k82 fajowe fotki

Jeju ja już zapomniałam jak było na naszych chrzcinach - pośpieszyliśmy się bo mały został ochrzczony 08 lipca czyli jak miał 6 tygodni :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 wrz 2007, 08:42

Witajcie!!

No moje dziecko tez krzyczy cały czas, odkad zjadła nie mysli na razie o spaniu tylko krzyczy, jak do niej podchodze to wszystko w porzadku, taka mała szantarzystka!!
Ale to chyba nie na zeby??

kate ka82 to ty najmłodsza z rodzenstwa??to ty, ktora trzymasz Mateuszka na pierwszym zdjeciu??

gosia to twoj mały - głodomorek, juz 200 wypija :ico_szoking:

sikorka glizdunia to jak wy macie takie menu to ja sie nie dziwie ze wy takie chude...ja to sobie nie umie odmowic, musze zjesc to na co mam ochote...przez to tez wygladam jak wygladam.. :ico_wstydzioch:

mama dominika i dla twojej Kinguli mnostwo buziakow :ico_buziaczki_big:

Kurcze jak ten czas leci juz 4 m-ce mineły od narodzin naszych dzieciaczkow :ico_szoking:
A mama mi zawsze powtarzała zobaczysz jak bedziesz miała dziecko jak czas szybko zleci i faktycznie nawet sie nie obejrze a dzien tak szybko mija...nawet nie ma sie za bardzo kiedy nudzic :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-18, 08:44 ]
anes ja sie wogole w chorobach stop nie orientuje, jedyne o czym słyszałam to o grzybicy, ale nigdy - na szczescie - nieczego podobnego nie doswiadczyłam..

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

18 wrz 2007, 08:56

Dzięki kochane za życzonka i pocieszenie, to naprawde dużo daje i pomaga jak mogę wydusić czasem z siebie co mnie męczy.

Dziękuję :ico_buziaczki_big:

Dominik już troszke spokojniejszy, wystarczyło chwilke zainteresowania i spokoju a już widze różnicę, teraz wszystko juz zależy od nas - rodziców... :-)

Kinga nadal zakatarzona, daję jej cebion multi i wapno, nie wiem co można jeszcze podać takiemu maluchowi na przeziębienie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Może mi cos doradzicie?? Chciałam kupić masc majerankową, ale w mojej wspaniale zaopatrzonej aptece takich wynalazków oczywiście nie ma... :ico_zly:

Glizdunia musiałabys zrobić posiew, wtedy wyjdzie czy jest jakaś bakteria, ale chyba nie okazałam się zbyt odkrywcza bo już ktos o tym pisał.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 wrz 2007, 09:04

mama dominika a Kinia ma naal takie wspaniałe, bujne włosy??czy moze sie jue wytarły chco troche??normalnie zadroszcze..

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

18 wrz 2007, 09:08

Lady no własnie ma nadal takie :ico_szoking: :ico_szoking: hehe, sama się dziwię...bo Dominik też urodzil sie z bujną czuprynką ale po kilku miesiącach był łysiuteński a tu może tylko troszeczkę z tyłu głowki ma mniej tych włosków :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

18 wrz 2007, 09:15

lady ja tez raczej w chorobach stop sie nie orjentuje zabardzo :-) :-) ale akurat z gronkowcem mam niestety problem :ico_placzek: jest to uciazliwe ale co zrobic:((

pogoda dzis ladna wiec pewnie nie dlugo na spacerek idem bo co bede tak sama siedziec...
w czwartek ostatnia rehabilitacje mam z malym i zobaczymy co dalej:))
pozniwej to juz chyba zostaja cwiczenia w domu:))

[ Dodano: 2007-09-18, 09:19 ]
aaaa zapomnialam bym zaprosilam na to forum dwie dziewczyny,niE wiem czy wejda...
chyba nie macie nic przeciwko...dziedie tez z maja... :-) :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 wrz 2007, 09:25

anes jak dzidzie majowe to zapraszamy.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

18 wrz 2007, 09:28

majowe majowe.... :-) :-)

[ Dodano: 2007-09-18, 09:32 ]
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość