Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

28 lut 2009, 09:55

do mnie na sprzatanie przyjdzie mama
ja swoja chyba tez sciagne bo inaczej tego sprzatania nie widze...tym bardziej ze maz w tym tygodni bedzie pracowal do 17 :ico_placzek:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

28 lut 2009, 09:56

zoola27, to odbrze bo sama nie dzwigaj :ico_nienie: :ico_nienie:
a co ci sie sniło z córcią :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 lut 2009, 10:00

avanti83, jesli tylko masz okazje sciagnac mame to to rób ......w ciazy musisz sie oszczedzac !!
22540MONIKA, prowadziłam wozek z niunia .....a ona była tekiej slicznej zótej sukieneczce :ico_brawa_01:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

28 lut 2009, 10:56

IVI trzymaj się jakoś ,chociaż wiem,że to trudne. Jesteśmy z Tobą , niestety tylko na odległość ale chętne do niestety tylko wirtualnej pomocy. Ja idę uporządkować ubranka malucha i zabawki. Stoją dwie reklamówki.Troszkę roboty przede mną.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

28 lut 2009, 11:06

ja zaraz pranko wywieszę :ico_pranko: bo juz sie kończy prać
trzeba tez prasowanko zrobić :ico_prasowanko: na szczęście nie mam duzo :ico_sorki:
noi obiadek przede mną chyba zrobię kapusniaczek ze słodkiej kapustki na rzadko taki z koncentratem pomidorowym i do tego ziemniaczki z koperkiem :ico_haha_02:

zoola27, to śliczny sen :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 lut 2009, 11:52

Witam!!! a ja wyspana wypoczeta mieszkanko wysprzatane obiadek sie robi pranko tez - sniadanko sobie zrobie i serialki bede ogladac hihihi

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

28 lut 2009, 12:04

Sabcia, ale fajny dzionek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak sie czujesz

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lut 2009, 12:08

sabcia ja to Ci dopiero do nonono nakopie jak sie bedziesz tak przemęczać!!!!!!!

zoola zytalam, że przed porodem często śni sie dzidzia, mi sie nie śni niestety :(:(

Ja dzis zla jak nie wiem, siedze u mamy sama, bo jak przyjechalam to jej już nie bylo. Przyjechali wczoraj znajomi, ja nie chcialam wyjsc, umówil nas mąż na dzis z nimi a ona powiedziala, żeby czasem mi sie znowu spać nie chcialo kur** Zobaczymy jak opna bedzie w ciąży - nie w glowie mi życie towarzyskie i latanie po lokalach , boli mnie krocze za przeproszeniem nonono mnie tak boli jakby mi sie rozchodzila, boli mnie glowa, ciężko mi sie chodzi i nie mam ochoty latac cholera wie gdzie. Chce świetego spokoju, Jak to uslyszalam to od razu powiedzialam mężowi, że ja na 100% nie wyjde, bedzie mi tu gówniara mówić czy mi sie spać chce czy nie, jak mi sie zachce to nawet o 15 sie poloże :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Na męża też sie wścieklam, mialam ochote wczoraj sie kochać a ten do mnie :choćmy spać misiu - debil, nie odzywam sie do niego od rana, poza tym kupil mi nie taki ogurt - mówilam, że chce taki do picia a ten kupil zwykly, no idiota, cukierki tez nie takie bo chcialam michalki a on przywiózkl galaretke w czekoladze- nienawidze galaretki, normalnie jestem wściekla, dobrze, że mama ma pelną lodówke. do cholery śnieg jeszcze zacząl padać, mam dość śniegu, chyba zostane na noc u mamy, powiem jej , że krzysiek wyjechal i nie chce sama siedziec bo takto bym sluchala,

no i jeszcze K ma na 16 psychologa i powiedzial, że sie nie wyrobi- jak nie pójdzie to wyrzuce go z domu - co z tego, że to jego matki dom, nie chce mi sie na niego patrzeć. Ide zjeść winogron mamie.

acha - okienko mi przeskoczylo,ale jestem zbyt wściekla żeby sie cieszyc

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 lut 2009, 12:14

ejustysia, no to mamy zajecie bedziemy sie kopac po tylkach hihihihihi ale spoko ja sie nie przemeczam jako tako tylko mam teraz ten etap spania gdzie popadnie hihihihi,
wspolczuje ci tej sytuacji ale swoja droga ty to masz nastroje hihihihihi jak bys dopiero ciaze zaczynala nie ten jogurt nie te cukierki hahahahah a to ty nie wiesz ze faceta nie ma co wysylac do sklepu hihihihi ja kiedys wyslalam mojego po proszek do prania i powtarzam ale nie ten nie ten nie ten wszystkie innne tylko nie ten no to co zrobil kupil wlasnie ten ktory jako jedyny na liscie byl - NIE KUPUJ TEGO hahahahah faceci szkoda gadac, a jak ci sie nie chce to nie idz na sile to wiesz nawet sie dobrze nie bedziesz bawic a jeszcze cie ktos wkurzy i po co to ...

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lut 2009, 12:22

sabcia no nie ide już na 100%, co do zakupów to ja wiem, kiedyś pasta sie skonczyla i mąż poszedl kupic i kupil najtańsza taką za 2 zl jak wie, że ja o siebie i o zdrowie to dbam strasznie to Ci za 2 zl kupil gdzie taką to bym nawet psu nie umyla zębów :ico_zly: :ico_zly: . nie wiem dzis to jakoś mnie denerwwuje wszystko co z nim związane, nic mi sie nie chce robic i jakoś zla taka jestem. Wydaje mi sie, że kobieta w ciąży powinna dostac taki jogurt na jaki ma ochote a nie zwykly - sabcia ja nigdy nie lubilam zwyklych i on o tym wie. NO może przesadzam,ale dzis mam taki przesadniczy nastrój :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość