lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 lut 2010, 19:24

aga0406, no i ciekawe co dzis zalatwiliscie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-02-05, 08:00 ]
aga0406, daj znac co i jak,
mam nadzieje ze jest wszystko ok.

u mnie dzis zimno.jakas taka nieprzytomna jestem.
zasnac nie moglam...spac nie moglam bo zgaga mnie meczyla i nawet zimne mleczko nie pomagalo :ico_noniewiem:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

05 lut 2010, 13:40

No wczorajsza wizyta jak najbardziej udana. Byliśmy na miejscu o 10.30 a dwie minuty później już był lekarz i zrobił Wojtusiowi EKG a potem UKG (echoserca). Badał go serio chyba z 30 min wszystko dokładniutko. Precyzja na 100%, potem poszedł jeszcze z opisem z RTG do radiologów i na koniec wszystko nam szczegółowo wyjaśnił. Więc tak- serduszko Wojtuś ma ok z tą tylko różnic, że po prawej stronie Ale jak to nam lekarz wyjaśnił to tak samo jak są ludzie leworęczni i tyle, nie ma to żadnych konsekwencji, tak się umiejscowiło i już Co do płuc to musimy skonsultować z pulmonologiem bo prawe płucko jest mniejsze Nie jest to żadna wada, która mogłaby mu zagrażać ale musi obejrzeć go specjalista żeby była jasność. Tak więc udamy się do najlepszych pulmonologów do Rabki i obejrzą Wojtusia.
Samo Centrum Chorób Serca (to jest ta klinika stworzona przez Religę) to fantastyczna klinika. Tam widać zaangażowanie pracujących, uśmiech na twarzy do każdego i szczere zainteresowanie pacjentami. lekarza z ogromną cierpliwością tłumaczą rodzicom stan ich dzieci, dotąd dokąd są pytania, co w zwykłym szpitalu jest cudem Nikt nas nawet nie pytał o skierowanie o nic, kompletnie o żadne papiery Najpierw dziecko
Acha i co NIKT tam nie bierze łapówek, podkreślam NIKT Każda próba przyjęcia łapówki jest równoznaczna z utratą pracy. Oni pracują tam za konkretne pieniądze a przede wszystkim za uśmiech pacjentów i ich rodzin. :-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 lut 2010, 10:20

aga0406, no to super wiesci

bardzo sie ciesze ze spotkaliscie sie z taka dobra i fachowa pomoca lekarzy i ze nie ma powodow do niepokoju

uffffffffffffffffffff

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

08 lut 2010, 22:42

aga0406, świetnie , bardzo dobra wiadomość i aż cud na cuda że w Polsce są jeszcze normalnie szpitale
ja teraz sama ze sobą szwendam sie po lekarzach i wizyte u specjalisty wyznaczyli mi na czerwiec :ico_puknij: przeciesz to debilizm , ja musze sie dostać wcześniej postaram sie prywatnie , ale sa ludzie którzy tego nie mogą zrobić no ale nasza opieka zdrowotna pozostawia wiele do życzenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


ja sie czuję przepracowana troszkę , ale nie mam żadnych możliwości na jakiś urlop czy wolne :ico_placzek: padam na ryjek , a może to już ta pogoda mnie tak dołuje , mogło by sie troszkę ciplej zrobic bo już człowieka deprecha dopada :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

09 lut 2010, 10:29

Lady, daj na luz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo sie wykonczysz biedulko :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 lut 2010, 16:29

hej dziewczynki
strasznie Was przepraszam że nie zaglądałam tyle czasu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
powiadomienia mi do spamów wrzucalo i myslałam,z ę tu cisza, dopiero wczorajj zauwazyłam, ale juz wszystko doczytałamm.

Lala szkoda Matiego, mam nadzieję, ze już mu lepiej.

Aga dobrze,z e wszystko jest ok.

a ja może Wam kilka fotek wkleję skoro mnie tyle nie było...
w sali zabaw
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
w sobotę bylismy na balu kostiumowym, straszna lipa co prawda ale chlopaki prezentowali sę tak:
Obrazek
Obrazek

jak byśie miały troszkę czasu i checi to zagłosujcie na nasza fotkę - link w podpisie.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

09 lut 2010, 17:34

kilolek, zagłosowane

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

09 lut 2010, 19:04

kilolek, super focie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i zadowolona jestes z chusty??

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 lut 2010, 21:26

i zadowolona jestes z chusty??
hmmm z samej idei bardzo, z posiadanych egzemplarzy mniej. Muszę sobie zakupić coś porządnego.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

09 lut 2010, 23:59

:-)
Zagladam na chwilkę
Poprasowałam dzisiaj zaległości, chłopaków uspałam mam chwile dla siebie :ico_sorki:

Lady Sama byłam pod wrażeniem tych lekarzy a te terminy są powalające :ico_olaboga: aaaa iczasem warto odpocząć jak czujesz że przemęczenie ogólne cię ogarnia :-)

Kilolek Michaś taki rozkoszny na tych foteczkach a Kuba taki dorosły się zrobił :-)

Lidzia A ty jak tam?? Jak samopoczucie??

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość