Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

08 kwie 2009, 15:45

jemu załże body z krótkim rękawem i na to bluzkę z długim, do tego skarpetki i spodenki i butki. No i cienką czapeczkę. Na wszelki wezmę cienki kocyk jakby mocno wiało to go przykryję.
dokładnie tak samo mój dzis występuje :-D

hej
my cały czas na dworku, teraz wróciliśmy na obiadek. ale zaraz znów pójdziemy pewno.

mam pyt do mam chłopczyków - odciągacie skórkę na siusiaczku po kąpieli?

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 kwie 2009, 16:03

odciągacie skórkę na siusiaczku po kąpieli?
moja pediatra powiedziala zeby tak nie robic. wiec nie odciagam
moj smykus weranduje nadal na balkonie. zjadl i znowu sobie lezy i spi. pewno zaraz sie obudzi...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 kwie 2009, 16:07

my już wróciliśmy, pogoda super :-) , zaraz nakarmię synka, przyjdzie do niego babcia, a ja z mężem skoczę do miasta na zakupy :)

[ Dodano: 2009-04-08, 16:08 ]
mam pyt do mam chłopczyków - odciągacie skórkę na siusiaczku po kąpieli?
też właśnie chciałam pytać , bo ja nie wiem co i jak :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-04-08, 16:09 ]
manenka super, że wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 kwie 2009, 16:56

sie pochwalę: łóżeczko przyszło :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: tylko chłop znając moją "cierpliwość" przed wyjściem do pracy kazał przyrzekać, że go sama nie będę składała :ico_puknij: :ico_haha_01: no i stoi i mnie korci :-D ale poczekam do jutra z tym.... rano opróżnię kołyskę, zrobimy zdjęcia jej (bo na sprzedaż idzie), potem małe przemeblowanie i dopiero będzie składał łózeczko.. a że jutro mama przylatuje, to pewnie na piątek to wszystko przełoży mój chłop... mogę zakłady robić :ico_haha_02:
mam pyt do mam chłopczyków - odciągacie skórkę na siusiaczku po kąpieli?
ja odciągam.... przy Norbercie mi nie kazali i potem problem był, zresztą do dziś dnia jest i niestety zabieg go nie ominie... w lipcu będzie miał :ico_noniewiem: dlatego Alkowi odciągamy, może nie dużo i nie mocno (jak lekarz potrafi), ale zawsze ta skórka będzie bardziej elastyczna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 kwie 2009, 17:09

My już po spacerze, obiedzie i oględzinach kolejnego domu.
mam pyt do mam chłopczyków - odciągacie skórkę na siusiaczku po kąpieli?
ja odciągałam i Bartkowi już całkiem skórka schodzi. Co wieczór czyszczę mu, bo mu się mastka zbiera. Nasza pediatra kazała czyścić mastkę, bo od tego zakażenia się robią.
ja odciągam.... przy Norbercie mi nie kazali i potem problem był, zresztą do dziś dnia jest i niestety zabieg go nie ominie...
właśnie mojej kuzynki synek miał to samo i dlatego Bartkowi odciągam
sie pochwalę: łóżeczko przyszło :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki:
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tylko chłop znając moją "cierpliwość" przed wyjściem do pracy kazał przyrzekać, że go sama nie będę składała :ico_puknij: :ico_haha_01:
ja to bym skręciła - mimo obietnic - taka cholera ze mnie :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 kwie 2009, 17:12

jedwabna słodki ten Twoj synuś..i jaka buja czuprynka..ja juz sie nie moge doczekac kiedy mojej włoski urosną..czy bedzie miała po mnie..

a moja niunia znowu zasnęła kamiennym snem i spi juz prawie 4 godziny..

wkurzyłam sie troche bo wieczorem ma przyjechac siostra Piotrka i ten wyskoczył z tekstem ze jej kwiaty kupi bo miała w zeszłym tyg imieniny i nikt nie pamiętała...ale ze ja miałam w lutym tez nikt nie pamiętał to sie nie liczy..zeby mi kupic to na to nie wpadł :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nie powiem ze nie zrobiło mi sie przykro :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-04-08, 17:13 ]
sie pochwalę: łóżeczko przyszło :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: tylko chłop znając moją "cierpliwość" przed wyjściem do pracy kazał przyrzekać, że go sama nie będę składała
wytrzymasz??? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 kwie 2009, 17:36

wytrzymasz??? :-D :-D :-D
muszę :-D :ico_noniewiem: za dużo roboty, a Alutek popołudnia spędza "intensywnie" :ico_olaboga:
.ale ze ja miałam w lutym tez nikt nie pamiętał to sie nie liczy.
ciotka, najpierw w tyłek zarobisz, bo się nie przyznałaś :ico_nienie: nieładnie, ja bym pamiętała :-P a mężowi :wpale: za to, że nie pamiętał :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-04-08, 17:36 ]
ja odciągałam i Bartkowi już całkiem skórka schodzi. Co wieczór czyszczę mu, bo mu się mastka zbiera. Nasza pediatra kazała czyścić mastkę, bo od tego zakażenia się robią.
no właśnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 kwie 2009, 18:37

ciotka, najpierw w tyłek zarobisz, bo się nie przyznałaś :ico_nienie: nieładnie, ja bym pamiętała
obiecuje ze sie poprawię..na Ciebie to można zawsze liczyc :ico_buziaczki_big:

no moj przyszedł z pracy i bardzo zmeczony polozył sie spac a ja dalej musze zajmowac sie Milenka..super :ico_zly: :ico_zly:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 kwie 2009, 18:40

my już po zakupach, aż mnie głowa rozbolała :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 kwie 2009, 18:40

obiecuje ze sie poprawię..na Ciebie to można zawsze liczyc :ico_buziaczki_big:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

no moj przyszedł z pracy i bardzo zmeczony polozył sie spac a ja dalej musze zajmowac sie Milenka..super :ico_zly: :ico_zly:
noo, ja juz swojego awanturą naprawiłam - widzę, że Twój się sam też doprasza :ico_olaboga: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość