Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 paź 2010, 11:21

trwala 10 dni ale taka skapa
- kurcze,ja za to mam od wczoraj i w nocy wszystko zalalam,leci jak z kranu :ico_szoking:
hurrrrraaaaaaaa :-D
- super,widzisz moze ona przyzwyczajona byla???
wisnia3006, moja waży 8 kg :ico_wstydzioch:
- a Zuzka 8800 :ico_brawa_01:

anetka607, hehe,swietnie wyglada na tym nocniku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 paź 2010, 11:28

hejka

Marcel spi w kuchni w wozku, bo zaraz fachowcy maja przyjsc montowac cos w pokojach, dlatego ni ekladlam go w lozeczku

dorota moze w koncu Lenka przestanie sie budzic w nocy :ico_sorki:
i w nocy wszystko zalalam,leci jak z kranu
:ico_olaboga:
mi po 3 dniach chyba sie konczy :ico_sorki: :ico_sorki: oby na jakis miesiac chociaz :ico_sorki:
a Zuzka 8800
Marcel waze ok 10kg, przez ta ostatnia chorobe troche mu ubylo :ico_noniewiem:
no ale dokladniej dowiemy sie na wizycie, 17 listopada :ico_oczko:

anetka super corcia wyglada na nocniku :ico_oczko:

moj nie chce siedziec :ico_haha_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 paź 2010, 12:01

anetka super corcia wyglada na nocniku :ico_oczko:
:ico_brawa_01: bosko :-D i fajnie ze juz taka sprytna :ico_oczko:
eci jak z kranu :ico_szoking:
no ja mialam tez 10 dni i na poczatku jak z zarzynanej swini a potem ciagle takie brudzenie :ico_noniewiem:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

22 paź 2010, 12:05

moj nie chce siedziec :ico_haha_01:
moja tez chetnie nie siedzi, ale tylko siadzie steknie zrobi i juz sama wstaje, no dzisiaj szalała bo nowość miala pod tylkiem :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 paź 2010, 17:25

Hejka :-D

anetka, ale super Klara siedzi na nocniczku, Wiki od razu ucieka, dlatego poczekam jeszcze trochę z oduczaniem jej pieluszki.

Wiki przebija pewnie wszystkie dzieciaczki jeśli chodzi o noce. Już czwartą noc z rzędu wstaje w okolicach 24, a zasypia koło 3-4... Mam już serdecznie dość. Nie wiem o co chodzi... Chodzę niewyspana, a Wiki jakby nigdy nic. Z dobrych wiadomości, to katar nas opuścił :ico_sorki:

rybka, ale super się twoje dzieciaczki bawią, a Zuzia już taka duża na tym zdjęciu z Andrzejkiem :ico_szoking:

anusiek, trzymam kciuki za pracę

Shiva, Wiki jeszcze chyba nie wie co to zazdrość

[ Dodano: 2010-10-22, 17:28 ]
Aha, zapomniałam Wam napisać, że na tym zabiegu zamrażania w końcu nie byłam :ico_wstydzioch:

Kilka dni temu dostałam propozycję pracy jako sekretarka. Zarobki niezłe, także prawdopodobnie się skuszę. Zaczynałabym od stycznia, więc jeszcze mam trochę czasu na znalezienie niańki i przyzwyczajenie Wiki do niej.

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

22 paź 2010, 18:09

Rybka mamy w planach. Ja się z pracy nie zwalniam zotaję na wychowawczym a tu to taki praca dorywcza na jakiś czas. Jak zajdę w ciąże będę musiała zrezygnować.
Plany są na połowę przyszłego roku...ale im mały starszy teraz wymaga ciągłej uwagi to tym bardziej chce mi się to odwlec.
Jestem z nim sama całe dnie i jakoś teraz nie wyobrażam sobie 2 dziecka jak Piotrek uczy się chodzić i wszędzie włazi.

Rybka ale fajnie że Zuzia śpi w nocy. My mamy 3, 4 pobudki a mleka z butli nie chce :ico_placzek:
anetka super fotka :ico_brawa_01:
leona fajny awatarek :ico_brawa_01:
inia1985, trzymam kciuki, oby się udało z tą pracą i nianią. A noce faktycznie nieciekawe. Piotruś budzi się ze 4 razy ale to i tak lepiej... myślę że to przez zęby bo idzie mu dwójka i góry :ico_oczko: już troszkę przebiła :-)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

22 paź 2010, 20:25

Wpadłam na chwilę, bo znowu zaganiany dzień miałam, jutro rano przyjeżdża moja przyjaciółka z mężem, więc było trochę przygotowań, a poza tym Justynka mocniej kaszle, zrobiła sie marudna i na basen nie poszliśmy. Dodatkowo oczy jej ropieją, wygląda jakby cały czas była zmęczona ( oczy podpuchnięte i czerwone od ciągłego tarcia) :ico_noniewiem: Jutro pewnie dopiero późno wieczorem zajrzę

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 paź 2010, 20:32

Shiva, sprobuj jej przemywac swietlikiem lub zwykla herbata,nie polecam rumianku,czesto uczula :ico_chory:
anusiek, wg mnie najlepsza roznica wieku miedzy dziecmi to tak 2-3 lata wiec masz czas :ico_oczko:
inia1985, nieciekawie masz z tymi nockami :ico_olaboga: a jak mala spi w dzien?
Lena dzis zasnela szybko po kapieli z bratem i butli z mlekiem i kleikiem :ico_brawa_01: a w nocy bedzie tylko woda :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

22 paź 2010, 21:09

Gabrysiu, gotuje zwykły wywar na warzywach i jakims miesku, nastepnie robie kilkanascie pulpecikow malutkich (tak jak robie mielone), obsmazam je i wrzucam do zupy. nastepnie tuz przed koncem dodaje kalafior a na sam koniec śmietane.

My wrocilismy od znajomej z przedszkola... Maja tak sie wyszalała, że dojsc do domu nie mogła i musiałam ja niesc. Usneła w ciagu minuty :-)
A tam jaki numer zrobila - poszła do lazienki, kiedy długo nie wychodzila poszłam tam, patrze a ona myje zęby szczotką Szymona :-D :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 paź 2010, 21:38

ivon, chyba wątki się pomyliły :ico_oczko:
oby się udało z tą pracą i nianią.
też bym chciała, bo czuję, że tego mi teraz trzeba :ico_sorki:

Shiva, biedna Justynka, miejmy nadzieję, że przejdzie Twojej córci równie szybko jak Wice :ico_sorki:
tak 2-3 lata
też tak myślę :-)
a jak mala spi w dzien?
tak jak zwykle i to jest właśnie najdziwniejsze... Nie mam pojęcia o co chodzi, bo jest w nocy grzeczna, nie płacze, siedzi i się bawi, ale jak ją kładę na podusi, to straszny krzyk, jakby bała się zasnąć

A jakby tego było mało, to od wczoraj Wika chce się kąpać na stojąco. Istny meksyk z nią mam teraz, już nawet kąpiel nie jest przyjemna, bo ona za chiny nie chce usiąść... ehhh... Co się dzieje z tą moją dziewczyną?? :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość