@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

22 lut 2011, 14:07

@gniecha,
Stefanek jest uroczy ;-) gratuluje Ci kochana i zazdroszcze naturalnego porodu
Bardzo Ci dziękuję .Nie masz czego mi zazdrościć wszystko przed tobą :ico_oczko: jesteś jeszcze młoda no nie?Na jednej córce się chyba nie skończy??

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 lut 2011, 14:25

No co jest z Wami dziewczyny do roboty terminy mijają a wy co??A może wy czekacie na Anię Żabę i wtedy wszystkie razem co??
halo jeszcze ja jestem :ico_haha_02: ale do przyszłego tygodnia chyba nie zamierzacie czekać??? :-D
@gniecha gratuluję ślicznego synka, mam nadzieję, ze i u mnie pójdzie tak szybko i tak emocjonalnie :ico_brawa_01:

mnie też denerwują te pytania, jak się czujesz, na kiedy masz termin, zaczęli wydzwaniać do teściowej i jak nikt do tej pory się mną nie interesował, to teraz żyją moim porodem :ico_zly:

manenka świetny tekst hehe, jak mi się będą pytać czy już urodziłam to też tak odpowiem :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 lut 2011, 14:39

jesteś jeszcze młoda no nie?Na jednej córce się chyba nie skończy??
czas pokaze :-)
z tym ze podobno wg lekarzy mam za waska miednice :ico_noniewiem:
i jak nikt do tej pory się mną nie interesował, to teraz żyją moim porodem :ico_zly:
oj to fakt raptownie kazdy robi sie troskliwy :/

my juz po wizycie lekarza :ico_sorki: zapytal czy duzo malutka je bo jesli urodzila sie 3500 to stwierdzil ze juz 4 na pewno wazy- no to fakt glodomor z niej niezly jest :ico_haha_01:
teraz czekam na kolezanke ma wpasc do Julenki :-D

[ Dodano: 2011-02-22, 13:48 ]
buzok u mnie Julenka tez jest nadwyraz zywa noca dzisiaj spalam chyba tylko z 2 godzinki :ico_olaboga:
czasem jak na noc ja dokarmie mleczkiem z butli to da sie wyspac nawet 5 godzin
teraz przez 3 dni tylko przy cycu i budzic potrafi sie co godzine

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

22 lut 2011, 14:49

pinko, u mnie noc podobna do Twojej. Budziłam się przy każdym obrocie dzięki niemiłosiernemu bólowi w kroku, dwa razy byłam siku, w końcu dostałam jakieś skurcze i tak przemęczyłam się chyba do 5,30 a potem zasnęłam. Mąż mi przed chwilą przez tel. mówił że rano spałam jak zabita.. cóż się dziwić po takiej nocy :ico_zly: jak sobie pomyślę że mogę tak chodzić jeszzcze do marca, to mnie trafia :ico_zly: boli mnie cały dół brzucha od wczoraj, do tego te skurcze nieregularne, ból w kroku, echhh chyba się dzisiaj wybiorę na schody :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-22, 13:50 ]
@gniecha, Stefuś śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: opis wzruszający.. aż się łza w oku kręci

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 lut 2011, 15:01

chyba się dzisiaj wybiorę na schody :ico_oczko:
a pewnie :-D moze na dniach urodzisz - trzymam kciukasy

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

22 lut 2011, 16:03

Jeden spacer a Wy tu tak naklikałyście :ico_brawa_01: 2,5 godziny spacerowania dało coś do myślenia mojej córci, bo mam maleńkie skurcze podbrzusza. Chyba za delikatne i zbyt nieregularne, bo najpierw co 5min potem zaraz co 4, zaraz co 3 potem ciut dluzsze znow. Ale mnie cieszy i to, bo do tej pory żadnych takich nie miałam :-D . Aha i ledwo ze spaceru doszłam do domu, bo mnie dopadła biegunka :ico_haha_01: to też dobry znak, że organizm się rpzygotowuje powoli :ico_brawa_01:
Manenka wszystkiego najlepszego dla Twojego Synka :ico_buziaczki_big:
@gniecha spisz poród na pamiątkę dla maleństwa, bo tak cudnie to zrobiłaś, że na pewno to w przyszłości doceni :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

22 lut 2011, 17:50

Jeden spacer a Wy tu tak naklikałyście 2,5 godziny spacerowania dało coś do myślenia mojej córci, bo mam maleńkie skurcze podbrzusza. Chyba za delikatne i zbyt nieregularne, bo najpierw co 5min potem zaraz co 4, zaraz co 3 potem ciut dluzsze znow. Ale mnie cieszy i to, bo do tej pory żadnych takich nie miałam . Aha i ledwo ze spaceru doszłam do domu, bo mnie dopadła biegunka to też dobry znak, że organizm się rpzygotowuje powoli
oooo!to chyba powoli się rizkręca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 lut 2011, 18:03

wiedzialam ze z rodzina tylko na zdjeciu sie dobrze wychodzi ale zeby az tak :ico_placzek: mialam juz wybrana chrzestna Julci- moja siostra cioteczna- i teraz mi pisze ze jej mama a moja ciocia nie kaze jej byc chrzestna :ico_placzek: zaraz kolezanki zapytam bo chyba na dniach chrzcimy
ale powiedzcie jak mozna byc takim podlym ? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 lut 2011, 19:54

Macie jakiś sposób, zeby lepiej spał w nocy?
u nas idealnie sprawdziło się spanie wspólne z Ulą, w nocy ona się budziła do jedzenia, więc ja jej dawałam cyca i szłam spać dalej, nawet nie wiedzialam ile zjadała, ale wysypiałam się, nie odbijałam jej też w nocy ani nie przebierałam (chyba, że miała kupę, to tak po ciemku, przy świetle z komórki, żeby jej nie rozbudzać). U nas to się wtedy sprawdziło, teraz nie bardzo mam warunki na to żeby spać z małym, więc nie wiem jak to będzie. Trzymam kciuki, żeby synuś dał Ci pospać. A w dzień nie masz możliwości odespać?
teraz żyją moim porodem :ico_zly:
u mnie jest dokładnie tak samo, dzisiaj z 5 smsów dostałam z zapytaniem czy już urodziłam.
echhh chyba się dzisiaj wybiorę na schody :ico_oczko:
heheheeh, ja byłam dzisiaj w markecie na zakupach, a potem poszłysmy z ulą do mojego taty, tam przysypiałam na wersalce, a na koniec jeszcze weszłam do nas do mieszkania na III piętro starego budownictwa. Oczywiście cały dzień dzisiaj mam też skurcze, które co jakiś czas paraliżują moje ruchy i muszę się zatrzymać.
Aha i ledwo ze spaceru doszłam do domu, bo mnie dopadła biegunka :ico_haha_01: to też dobry znak, że organizm się rpzygotowuje powoli :ico_brawa_01:
jeszcze nam tu urodzisz dzisiaj z tego wszystkiego. A biegunka zawsze się pojawia przed porodem? Czy może być tak, że nie będzie i co wtedy w szpitalu robbią lewatywę?
ale powiedzcie jak mozna byc takim podlym ? :ico_placzek:
:ico_pocieszyciel: mówi się, że dziecku się nie odmawia. A podała powód, dlaczego jej mama nie pozwala? A ona nie ma własnego zdania??????

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

22 lut 2011, 20:31

A biegunka zawsze się pojawia przed porodem? Czy może być tak, że nie będzie i co wtedy w szpitalu robbią lewatywę?
Podobno czesto wystepuje, ale nie zawsze. Przy Oliwce z pierwszymi skurczami mi sié zaczelo, ale potem i tak lewatywe zrobili, bo w tym szpitalu co rodzilam w Polsce to byl standard. Tutaj podono nie robia nigdy.
A moje skurcze nadal delikatniutkie. Pewnie szybko sie nie zacznie, ale to nic dobrze ze w ogole jakies znaki, bo jak nic sie nie dzieje to tak sie dluzy ze hej. Ja juz po goracej kapieli, jutro jak sie nie rozwinie to znow dlugi spacer planujemy :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość