Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

23 gru 2012, 11:08

hej
jejku agaa, co się dzieje?? :ico_szoking: bo zabrzmiało groźnie... napisz jak możesz :ico_noniewiem:

oj Mad, współczuję, szkoda Martynki :ico_olaboga: bidulka mała, zamiast świąt spokojnych to masz głowę zaprzątniętą jakąś wysypką... chociaż może zdąży przejść? oby... a ta lekarka to faktycznie, jakieś nieporozumienie chyba :ico_noniewiem:

a u nas jak zwykle nerwówka przedświąteczna :ico_puknij: człowiek się tak stara i po co? znowu się na kłótniach kończy, u was też tak? odechciewa się całego świętowania... ja zapieprzam cały dzień, bo chcę jak najwięcej zrobić, a mój szanowny M. jest tu chyba tylko od grania na komputerze... naprawdę ręce opadają, chciałam wczoraj zajrzeć tu na forum, no ale się nie da, bo komputer okupowany od rana do nocy. i jeszcze się wydrze na mnie, jak mu kazałam stąd iść, żeby podłogę umyć... no normalnie żal mi samej siebie, że takie debilne problemy mamy, ale ja mu już kiedyś powiedziałam, że jakbyśmy się kiedyś rozwodzili, to przez jego granie na komputerze. :ico_puknij:

u nas też choinka ubrana, stoi na stoliku, żeby Filip nie sięgnął. chatę ogarnęłam jakimś cudem wczoraj, prałam i prasowałam do północy jak fanatyczka jakaś :ico_prasowanko: . dziś mam w planie upiec makowca, jak Filip pozwoli :ico_oczko: prezenty popakowane, kupiłam Filipowi świnkę-skarbonkę z FF. świnia mówi i śpiewa po angielsku, niech się młody uczy :-D

a tak w ogóle to mam stracha, booo w piątek (jak jeszcze panowała w domu harmonia), trochę zaszaleliśmy z mężem i nasz środek zapobiegawczy - delikatnie mówiąc - zawiódł :ico_noniewiem: no i się teraz zastanawiam, czy czasem coś z tego nie będzie... :ico_olaboga:

nie wiem, czy tu jeszcze będę zaglądać do świąt, w razie gdyby nie - to życzę Wam wszystkim najlepszego! :mikolaj: i naszym kochanym Dzieciaczkom też rzecz jasna :ico_buziaczki_big: Wesołych Świąt!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

23 gru 2012, 11:50

Wysypka nie poprawia się. Stoje przed dylematem czy odstawic ten syrop czy nie...
Zaraz zabieram sie za ciasta, na wieczor ciasteczka brownies bo sie rodzinka dopomina.

nostromo, mnie swieta od pewnego czasu kojarza z masa sprzeczek, klotni i nieporozumien. A lamanie oplatka zamiast byc przyjemnoscia, jest koniecznoscia :(
To teraz ciekawe czy cos z tego bedzie.. Oby bylo tak jak sobie tego zyczysz :)

Martynie kupilam jakis czas temu jezdziko pchacza pod choinke i dostala to wczesniej. Ale narazie sie tym nie interesuje. Chcialam jeszcze cos dokupic ale nie dalismyrady finansowo. Lada chwila roczek to mysle ze nadrobimy :) W tym roku 1 raz bedzie calkowicie bez prezentow. Glupio jakos tak....
Aczkolwiek jak choinke postawilam zrobilo siejakos tak przyjemniej.

Ja pewnie bede zagladac wiec zyczen jeszcze nie skladam :P

aga22 :ico_pocieszyciel:

Aaaa nostromo nie wiem czy dysponujesz androidem ale na moichwypiekach jestsuper aplikacja na telefon :D ja juz zassalam.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

23 gru 2012, 16:51

ależ oczywiście, jak się tylko pojawiło już miałam w telefonie :-D upiekłam tą struclę makową i jest po prostu obłędna :ico_szoking: przeszła moje najśmielsze oczekiwania, chyba mój najlepszy wypiek z bloga jak dotąd. w całym domu się roznosi zapach, nawet w piwnicy :ico_brawa_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

23 gru 2012, 23:45

hej kochane :-)


mad no to rzeczywiście ta lekarka to jakaś porażka :ico_olaboga: jeżeli nie ma poprawy to bym odstawiał, i od razu po świętach pobiegłabym do innego lekarza, aby przepisał coś co pomoże. Ucałuj biedactwo ode mnie:)

aga22 dziękujemy za życzonka...i życzę Tobie aby Twoje problemy zniknęły w sina dal :-) :ico_pocieszyciel:

nastromo ja zawsze powtarzam ze mam dobrze z tym moim mężusiem. Ja nie lubie gotowania, Wczoraj cały dzien mąż siedział w kuchni i przygotowywał sałatki, ciasteczka z kapustą i grzybami, roladki z farszem oraz schabowe, on uwielbia gotować. A dzisiaj kończył to co mu zostało a ja upiekłam tylko trzy ciasta :ico_haha_02: , bo pieczenie najlepiej mi wychodzi :-D . Nie powinnam narzekać :ico_oczko: .

u nas też już wszystko gotowe, choinka ubrana, prezenty popakowane :-)
Dawid znow na antybiotyku bo znow ma zmiany na płucach:(, a u Patryka wreszcie katar znika. W dzien już mi nie chce spac. miał dziś dwie drzemki, jedna 30 minut trwała, druga 20 :ico_noniewiem: . Nie przeszkadzałoby mi to gdyby az tak nie marudził. Jak sie rozbawi to jest super.

a jak u was z pogodą, bo u nas cały dzien -15...a w nocy było -23. Mroźno.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

24 gru 2012, 13:18

Wesołych , pogodnych i zdrowych świąt:))))

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

24 gru 2012, 22:37

Witajcie, juz pewnie wszyscy po wigilijnej kolacji

zycze wam wszystkiem Zdrowych i Wesolych Swiat Obrazek

my troche schorowani bylismy Obrazek
chyba jakas grypa lub cos :ico_noniewiem:
na szczescie na swieta zdrowiejemy

wyobrazcie sobei ze moja kolezanka pojechala w piatek do Pl na swieta i przy okazji odebrac psa
bo kupila przez internet 9 miesiecznego chiuaua strasznie zadowoleni bo grzeczny piesek
a w nocy chcial zeskochyc z lozka i zlamal lapke
dokladnie ten sam przypadek co moj pies
wlasnie przeszedl operacje i ma dwie sruby w lapie
strasznie delikatne sa male pieski

nie bede was zasmucac zwierzetami
milego wieczoru !

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

24 gru 2012, 22:40

Cześć mamusie

Dopiero teraz udało mi się zajrzeć. Wesołych Świąt kochane. Żeby wszystkie problemy nam poznikaly, żebysmy miały niekonczaca się pociechę z tych naszych zimowych dzieciaczkow :)

Emilia mi zaczyna kaszlec. Chodzi i marudzi od dwóch dni że to ją brzuszek boli, to gardełko, to jeszcze coś innego. Nie wiem czy próbuje zwrócić na siebie uwagę czy faktycznie ją coś zbiera.
Bobek coraz odważniej próbuje sam chodzić. No i przekonał się do jezdzika :) popitala z nim po całym mieszkaniu :)
No i mamy 4 zęby :) dzisiaj rano zauważyłam drugą górną dwójeczke :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 gru 2012, 00:11

Dziewczynki - Spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Radości - małych i dużych.
Spełnienia marzeń !


Wczoraj fajnie napadał śnieg, a w nocy było na plusie + deszcz i święta czarne.

Aga26 na jeździku Martyna półki co siedzi i siedzi :P i tyle hehe
gratki kolejnego ząbka - jak Karolek je ma hihi
Beatka78zdrowiejcie wszyscy i wracaj na forum bo Cie brakuje kobiecino ;-)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 gru 2012, 12:17

Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości,
odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi,
radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju
życzy Agasio z rodzinką

Witam światecznie!!!
U nas też chorowite świeta. Olci wyszedł pierwszy ząbek,oczywiście była przy tym gorączka i wiele krzyków:( Dodatkowo złapała od Damiana jakiegoś wirusa i bidulkana antybiotyku:( Pozatym zaczeliśmy świętować. Ola wczoraj wspaniale cieszyła sie z prezentów,mieliśmy z niej ubaw po pachy, byłazachwycona choinką i podarkami:)))
Pozdrawiam wszystkich!!!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 gru 2012, 16:28

Ale brzydko za oknem :( mało świątecznie...
Jak Wasze brzuszki ? Pełne ;-) ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość