Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 lip 2007, 19:28

witam was na chwilunie, bo ja sie tak pomadrzylam z tym nie noszeniem dziecka na rekach, ale moje dziecko ma inne zdanie na ten temat i odkad odkrylo, ze nie musi tylko spac, jesc i wydalac, to sie na raczki domaga. tacie to dobrze, bo go nic nie boli i sobie moze, ale ja nie bardzo, bo mi sie teraz plecy zaczely schodzic do kupy i mnie cholernie bola, to tak siobie leze, a ona na mnie i wtedy jest spokoj. a jak nie to darcie :ico_olaboga: . dobrze, ze jeszcze w nocy spi, bo w dzien to nie chce wogole.
dziekujemy za zyczenia, tylko dlaczego w wiekszosci tylko dla Lucka? przeciez moje tez byly :ico_nienie: oj nieladnie :ico_oczko:
martucha ty jedz do szpitala. mi sie porod nie od boli zaczol tylko od takiego strasznie mocnego parcia na odbyt (sorry, ze tak nieapetycznie napisalam,ale nie wiem jak inaczej to opisac). moim zdaniem sie zaczelo :ico_brawa_01:
kasi.k, moze ty bys znalazla jakiegos polskiego lekarza to by ci to jakos po ludzku wytlumaczyl, bo przeciez angielscy niedouczeni sa.
ja chuste taka kupilam http://www.allegro.pl/item209934798_dzi ... mocja.html, ale madziorka ma podobno taka tradycyjna
lucy23, ale ja ci zazdroszcze, ze cycochem karmisz. my jak na dluzej wychodzimy, to musze cala torbe spakowac jak na trzy dni, bo oprocz pamapersow itp. to jeszcze butelki, termosy, miesznki, herbatki :ico_olaboga: , a ty sobie cyca na wierz i juz bar otwarty :-D . ma Oliverek krostki na twarzy? takie jak tradzik? bo Luska ma takie...

[ Dodano: 2007-07-07, 19:29 ]
chcialam wam wkleic zdjecia z wczorajszej imprezki, ale niestety z laptopem ciag dalszy problemow, wiec sie nie da, moze jutro

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 lip 2007, 20:02

[size=200]Jasnie Pani i Jaśnie Łucjo!!!!!!!!!!
z okazji Waszych imieninek, duzo, duzo zdrówka, szczęścia, pomyślności, miłości i radości życzy Ciotka dwa w jednym Marta
[/size]:ico_brawa_01:


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-07-07, 20:08 ]
Jasnie Pani ja mam juz parcie na "Tylnie sprawy" od tygodnia, zobacze jak bedzie po dzisiejszej nocce, jesli tak samo to w poniedziałek lece do szpitala, moze przywitam wczesniej mojego " klopsika" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kochana widze ze z Łucją sobie bicepsy tez wyrobisz?????
Kasia rzeadko sie oststnio pojawiasz :ico_nienie:
Kasik ciesze sie ze humorek lepszy :ico_brawa_01:
Jasnie Pani :) pisze:chcialam wam wkleic zdjecia z wczorajszej imprezki, ale niestety z laptopem ciag dalszy problemow, wiec sie nie da, moze jutro


:ico_zly: Jasnie Pani lepiej wklej jakies foty :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 lip 2007, 20:09

dzieki martuchafrost, na ciebie zawsze mozna liczyc :ico_oczko:
jedziesz do tego szpitala?

[ Dodano: 2007-07-07, 20:10 ]
acha, mialam pytanie do Delfiny, bo sie wczoraj zastanawialam... czy ty masz na imie Delfina? czy to tylko nick?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 lip 2007, 20:51

jasnie pani wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!ja myslalam,ze tylko Lucja ma imieniny :ico_wstydzioch: z tego co pamietam to delfina to nick,bo jej sie to imie podoba...tak chyba pisala,albo mi sie cos uroilo :ico_oczko: ale tak cos pamietam he he
oliverek tez ma te krostki,ostatnio zeszly,a dzis znow kilka nowych ....marta trzymam kciuki,zeby to juz dzis bylo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 lip 2007, 22:13

Jasnie Pani kochana jestem w domu, najwyzej Jacol przyjmie poród :ico_brawa_01: :ico_smiechbig: troche mi przeszło, ale i tak juz bede na czuwaniu bo mysle ze sie zbliza, a moze to moje urojenie i ty tylko skurcze Braxtona, aczkolwiek bolą :ico_olaboga:
Delfinka ma na Imie Kasia z tego co sie orientuje :-D
aczkolwiek nie jest to 100 %
Lucy nie kracz ze to juz :ico_szoking: aczkolwiek juz bym chciała tego mojego skarba tulic :ico_brawa_01:
zobaczymy jak nocke przezyje :ico_szoking: jakby co to na razie jestem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 lip 2007, 22:25

martuchafrost pisze: najwyzej Jacol przyjmie poród

oj wspolczuje biedakowi w razie czego. jak bylam w szpitalu to zanim urodzilam kazali mi sie platac po porodowce i bylam przy dwoch innych porodach.... jakbym byla facetem to bym nie przetrzymala.... jako kobieta prawie nie przetrzymalam, a potem jeszcze to samo ze mna sie dzialo :ico_olaboga: , ale fajnie bylo, taka wazna sie czulam, bo te dziewczyny mnie prosily, zebym z nimi siedziala :-D

[ Dodano: 2007-07-07, 22:47 ]
sa zdjecia :ico_brawa_01:
Luska z ciotka :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
luska w nowej sukience (troche przykrotka, bo ludzie spodziewali sie normalnego noworodka, a nie giganta :-D )
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
"tylu ich bylo, a teraz wszyscy poszli i ja mam isc spac???"
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
"gdzie moja skarpetka??"
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 lip 2007, 23:45

jasnie pani luska slicznotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super fotki!!!!!

kasik moja chusta to babasling http://www.babaslings.com/instructions.pdf ja mam ta pierwsza zielona.. na razie mi sie podoba i wydaje sie ok.. ale nie moge nic wiecej powiedziec dopoki nie przetestuje hihi kupilam na ebuyu :ico_oczko:

a my wlasnie wrocilismy z pubu... hihi popatrzylam ze smakiem na piwko hihi i na szalona angielska mlodziez hihi ale na nia juz apetytu nie mialam hehehehe

martucha!!!!!!!!!???????? kurcze moze zlapie cie na dniach... ale fajnie co??? hihi jakby co to czekam na smska hihi

dobrej nocki papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 lip 2007, 23:54

Jasnie Pani :) pisze:"gdzie moja skarpetka??"
:ico_haha_01: :ico_haha_01: fajowe zdjecia...oliverek tez skarpety gubi,moze to jakis znak ,ze Lucja jemu pisana :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 lip 2007, 00:08

cześć mamuśki, ja sobie własnie zrobiłam paznokcie i czekam aż mi wyschną, no i jeszcze jedna blacha grzybów w piekarniku, niby kuba nastawił na 2 godziny, ale ja mam czarne myśli i mi sie wydaje, ze nas zaczadzi :ico_puknij: wiec woel poczekać :ico_oczko:
Jaśnie Pani jaka ze mnie koleżanka :ico_puknij: buziaki dla Łucji były imieninowe, a dla pani Dominiki nic, więc juz sie poprawiam i życze przede wszytskim, żeby ten ból plecow minął :ico_oczko: :ico_buziaczki_big:
Madzia my tez bylismy dzisiaj w pubie :-D z tą różnicą, ze ja sobie wypiłam piwko, no i miałam lenke przy sobie, w pl mozna, ale tylko w ogródkach dzieci mieć ze sobą...niestety, bo na zmiane z kuba lataliśmy za nią :ico_olaboga: :ico_oczko: jak babcia? pewnie juz sie nie moze doczekać skurczaków :ico_ciezarowka:
Marta no ciekawe czy cos z tych bóli wyniknie :ico_oczko: przydałoby sie nowe dzieciątko na TT :ico_oczko:
Lucy i Jaśnie Pani, lenka tez miala na początku krostki na buzi, ale ładnie zeszły. mi lekarka mowila, ze to może byc od nabiału, bo ja wpierdzielałam jak głupia :ico_oczko: ważne, zeby reszta ciałak była ładna, bo podobno z buzi szybko schodzi :ico_oczko: no i podkładajcie pieluszke tetrową, bo lenka tez miala uczulenie na wszytskie takie "sztuczne ciuchy", tylko w bawełnie chodziłam jak bralam ja na ręce, czy ktokolwiek inny, to pieluszke kładłam na ramieniu.
ale sie wymądrzam :-D

[ Dodano: 2007-07-08, 00:10 ]
Jasnie Pani :), teraz mi zdjęcia załadowało :ico_brawa_01: ale ci sie wilegusek urodził :ico_brawa_01: w tej miniówie wygląda bosko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 lip 2007, 09:55

lucy23 pisze:oliverek tez skarpety gubi,moze to jakis znak ,ze Lucja jemu pisana


:-D :-D :-D to znak, ze maja za duze skarpetki :-D :-D :-D , ale nic jeszcze nie wiadomo, bo z Łucji straszna kokietka rosnie :ico_oczko:

madziorka hihi pisze:martucha!!!!!!!!!???????? kurcze moze zlapie cie na dniach... ale fajnie co??? hihi jakby co to czekam na smska hihi


moze by ciebie najpierw zlapalo??? :-D fajna chusta tylko tak jakos blisko ciala, moze krepowac ci ruchy.

marta melduj sie!!!! bo nie znasz dnia ani godziny :ico_oczko:

kaasiaa79 pisze:jeszcze jedna blacha grzybów w piekarniku,

sama zbieralas? :-D :-D :-D jak tak, to mam nadzieje, ze lepsza z ciebie grzybiarka niz kucharka :ico_oczko: :-D :-D

kaasiaa79 pisze:no i podkładajcie pieluszke tetrową, bo lenka tez miala uczulenie na wszytskie takie "sztuczne ciuchy", tylko w bawełnie chodziłam jak bralam ja na ręce, czy ktokolwiek inny, to pieluszke kładłam na ramieniu.

tak jest! pani kapitan!!!! robie jak pani kaze!!! :-D :-D
a kied beda nowe zdjecia Lenia??? Łucja by sobie poogladala :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość