wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

20 lis 2011, 11:56

witam!!!

my mislismy dzis jechac w gosci do meza siostry i zadzwonila ze jej maz znow poszedl sie nachlac i robi jej awantury zebysmy lepiej nie przyjezdzali i zuzia ma goraczke i nawet nie wiem od czego bo nic jej wiecej nie jest moze piatki jej wychodza.

milej niedzieli

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

20 lis 2011, 12:46

witam mochane mamuski :ico_haha_02: jak mija wam niedziela ... ??
my mislismy dzis jechac w gosci do meza siostry i zadzwonila ze jej maz znow poszedl sie nachlac i robi jej awantury
to chyba najgorsze co moze byc :ico_olaboga: miec meza alkoholika... przykro... a moge zapytac czy maja dzieci ??
Ostatnio zmieniony 20 lis 2011, 15:15 przez kingoza, łącznie zmieniany 1 raz.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 lis 2011, 14:46

Witam niedzielnie...
mija leniwo i przyjemnie...byliśmy w kościółku, potem poszliśmy nakarmić kaczki...a teraz siedzimy w domku i sie relaksujemy...pogoda pod psem...wiec wolimy w domku...zresztą wszyscy zakatarzeni jestesmy....
e jej maz znow poszedl sie nachlac i robi jej awantury
oj...to straszne...biedna dziewczyna...

rybko
to sie wczoraj napracowałas..ja poszłam na łatwiznę i na wieczór kupiłam mrożoną pizze :-D

evveklka
wspólczuje opryszczki...:ico_pocieszyciel:

Miłego popołudnia :-D :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

20 lis 2011, 15:46

kingoza, super wyglądałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzwoneczek82, fajnie, że już wolne, teraz będziesz miała więcej czasu dla dzidzi, siebie, rodzinki i nas :-D
evveklka wiesz co, ja mam taką opryszczkę ale w buzi czasami, pytałam czy to groźne dla dziecka, ale powiedział, że jak miałam to wcześniej to nie mam się martwić.
rybko pracujesz za dwóch :-D

Wczoraj pisałyście o rosole..., mój mąż tego nie znosi, ale za to ja uwielbiam :-D no i jakoś wczoraj musiał go przełknąć (ja nigdy nie robię dwudaniowych obiadków, najwyżej kolacja w dniu zupy na obiad jest na ciepło), ale w nagrodę wieczorkiem odwiedziliśmy McDonaldsa :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 lis 2011, 16:11

witam i ja w niedziele :-D

My tez juz po kosciolku i teraz relaksik w domu :-D

Nie wiem co sie stalo,ale bardzo mi dzis brzuch twardnial,masakra,az mi sie slabo w kosciele zrobilo :ico_olaboga: Mam nadzieje,ze nic sie tam nie dzieje :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

20 lis 2011, 17:54

a moge zapytac czy maja dzieci ??
tak 2. 6letnia dziewczynke i 12 letniego kamila

ale dobrze ze nie pojechalismy bo zuzia caly czas ma ponad 39 stopni goraczki i nie wiemy od czego

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

20 lis 2011, 18:38

Bry,
my też się dziś nudzimy.... a co też czasem trzeba
Wróciłam z kina kole 1.30, fajnie było ale ta część taka najbardziej romantyczna, najmniej akcji, ale ponoć w ostatniej się będzie sporo działo, a tu pewnie standardowo z rok trzeba będzie czekać na ostatnią część ...
Nie wiem co sie stalo,ale bardzo mi dzis brzuch twardnial,masakra,az mi sie slabo w kosciele zrobilo :ico_olaboga: Mam nadzieje,ze nic sie tam nie dzieje :ico_olaboga:
a nie chciało Ci się siku? a może wczoraj za bardzo poszalałaś? oby to tylko tak jednorazowo!!
jej maz znow poszedl sie nachlac
ehh biedna, wiem co to znaczy mieć pijaka w domu - mój ojciec pił
a nie chce się z nim rozejśc, szkoda i jej i dzieci :ico_olaboga:
zuzia caly czas ma ponad 39 stopni goraczki i nie wiemy od czego
bidulka, a może to trzydniówka? tak się to chba nazywa - kurca zapomniałąm
a dawałaś jej coś na gorączke, pomogło?
Zdrówka dla Malutkiej

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 lis 2011, 18:45

bo zuzia caly czas ma ponad 39 stopni goraczki i nie wiemy od czego
- uuuuu,lipa :ico_olaboga:
a tu pewnie standardowo z rok trzeba będzie czekać na ostatnią część ...
- no dokladnie do listopada znowu,a w ostatniej czesc Bella juz jako wampir i wojna z Volturi :-D Oj bedzie sie dzialo :ico_brawa_01:
a nie chciało Ci się siku?
- nie chcialo,wzielam Zuzke na rece na chwile i jakos tak,w sumie caly dzien dzisiaj mi twardnieje ale nie biore no-spy,bo sie boje :ico_wstydzioch:
A teraz tak mysle,ze moze masz racje, faktycznie wczoraj troszke sie narobilam,wieczorem jeszcze z mezem sie przytulalam,wiec moze od tego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 lis 2011, 19:05

A teraz tak mysle,ze moze masz racje, faktycznie wczoraj troszke sie narobilam,wieczorem jeszcze z mezem sie przytulalam,wiec moze od tego :ico_olaboga:
o, obstawiam zwłaszcza to ostatnie :) nie dośc, że wysiłek, to jeszcze twoja oksytocyna i może i męża prostaglandyny :) Dzisiaj do południa miałam piłkę do futbolu w brzuchu, taką twardą. Tyle dobrze, że sobie leniuchowałałam dzisiaj, odpoczęłam i wszystko wróciło do normy. Co nie zmienia faktu, że jak zwykle w ciąży, przytulanki sprawiają, że ciut sie obawiam o ciążę... może to irracjonalne, ale tak mam no i ochoty na seks brak. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

20 lis 2011, 19:32

przytulanki sprawiają, że ciut sie obawiam o ciążę... może to irracjonalne, ale tak mam no i ochoty na seks brak. :ico_noniewiem:
też tak mam, tym bardziej, że 1 ciąze miałam z przebojami i lekarz zaznaczał, że to się lubi powtarzać i teraz taki strach w środku mam, że nawet jak mi się chce,to zaraz ze obawy o możliwe konsekwencje mi się odechciewa :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość